22

Çeyrek finalistler belli oldu

Çeyrek finalistler belli oldu

Hentbol Spor Toto Bayanlar Türkiye Kupası 2.Turda B ve C grup maçları tamamlandı. B grubunda Yenimahalle Belediyesi ile Üsküdar Belediyesi SK, C grubunda da İzmir Büyükşehir Belediyesi ile Anadolu Üniversitesi GSK takımları çeyrek finale yükseldi.

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VE ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK ÇEYREK FİNALDE

C grubunda İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin arsından diğer çeyrek finalist Anadolu Üniversitesi GSK oldu.

C grubunda Anadolu Üniversitesi GSK'yı 37-23 mağlup eden İzmir Büyükşehir Belediyesi, çeyrek finale yükseldi. İzmir ekibi dün oynadığı maçta da Osmangazi Belediyesi'ni 38-29 mağlup etmişti.

Grupta çeyrek finale yükselen diğer takım Osmangazi Belediyesi'ni 34-22 mağlup eden  Anadolu Üniversitesi GSK oldu.

YENİMAHALLE BELEDİYESİ VE ÜSKÜDAR BELEDİYESİ ÇEYREK FİNALDE

B grubunda ise Yenimahalle Belediyesi ve Üsküdar Belediyesi çeyrek finalist oldu.

Üsküdar Belediyesi'ni 44-31 mağlup eden Yenimahalle Belediyesi SK çeyrek finale yükseldi. Başkent ekibi dün oynadığı maçta ise 1453 Üsküdar spor'u 53-27 mağlup etmişti.

Gruptaki son çeyrek finalist yarın (22.01.2015) saat 15:00'te İstanbul Çamlıca spor salonunda oynanacak Üsküdar Belediyesi - 1453 Üsküdar SK maçı ile belli olacak.

A grubunda Muratpaşa Belediyesi ve Kastamonu Belediyesi, D grubunda ise Ardeşen Gençlik ile 1907 Kanaryaspor takımları çeyrek finale yükselmişti.

SPORTOTO BAYANLAR TÜRKİYE KUPASI SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ... 

Posted in: Bayanlar Türkiye Kupası Haberleri, Lig Haberleri Anasayfa, Bayanlar Türkiye Kupası Manşet | Tags: | Comments (0) | View Count: (1691)

Post a Comment

Sponsorlarımız