02

2.Lig Erkekler B Grubu Fikstürü

2.Lig Erkekler B Grubu Fikstürü

 

2013-2014 SEZONU 2.LİG ERKEKLER B GRUBU FİKSTÜRÜ
1.HAFTA 3 KASIM 2013
ERZİNCAN Y.AKBULUT 13:00 ERZİNCAN GENÇLİK SPOR ORDU GÜLYALI SPOR
ORDU PERŞEMBE SPOR BAY
RİZE İYİDERE S.S 15:00 RİZE KARADENİZ SPOR GÜMÜŞHANE POLİSGÜCÜ SK
SAMSUN TEKKEKÖY Y.DOĞU S.S 13:00 SAMSUN TEKKEKÖY İÖO GSK ORDU BOZTEPE GÖNÜL SPOR
2.HAFTA 09 KASIM 2013
ORDU VALİ K.YAZICIOĞLU S.S 12:00 ORDU BOZTEPE GÖNÜL SPOR RİZE KARADENİZ SPOR
ORDU VALİ K.YAZICIOĞLU S.S 14:00 ORDU GÜLYALI SPOR ORDU PERŞEMBE SPOR
2.HAFTA 10 KASIM 2013
GÜMÜŞHANE AYDIN DOĞAN S.S 13:00 GÜMÜŞHANE POLİSGÜCÜ SK ERZİNCAN GENÇLİK SPOR
BAY SAMSUN TEKKEKÖY İÖO GSK
3.HAFTA 17 KASIM 2013
ORDU PERŞEMBE S.S 13:00 ORDU PERŞEMBE SPOR ERZİNCAN GENÇLİK SPOR
ORDU VALİ K.YAZICIOĞLU 15:00 ORDU BOZTEPE GÖNÜL SPOR GÜMÜŞHANE POLİSGÜCÜ SK
RİZE KARADENİZ SPOR BAY
SAMSUN TEKKEKÖY Y.DOĞU 15:00 SAMSUN TEKKEKÖY İÖO GSK ORDU GÜLYALI SPOR
4.HAFTA 24 KASIM 2013
ERZİNCAN Y.AKBULUT 13:00 ERZİNCAN GENÇLİK SPOR SAMSUN TEKKEKÖY İÖO GSK
GÜMÜŞHANE AYDIN DOĞAN S.S 13:00 GÜMÜŞHANE POLİSGÜCÜ SK ORDU PERŞEMBE SPOR KLB
ORDU VALİ K.YAZICIOĞLU 15:00 ORDU GÜLYALI SPOR KLB RİZE KARADENİZ SPOR KLB
BAY ORDU BOZTEPE GÖNÜL SPOR
5.HAFTA 01 ARALIK 2013
GÜMÜŞHANE POLİSGÜCÜ SK BAY
ORDU VALİ K.YAZICIOĞLU S.S 15:00 ORDU BOZTEPE GÖNÜL SPOR ORDU GÜLYALI SPOR
RİZE İYİDERE S.S 15:00 RİZE KARADENİZ SPOR KLB ERZİNCAN GENÇLİK SPOR
SAMSUN TEKKEKÖY Y.DOĞU S.S 15:00 SAMSUN TEKKEKÖY İÖO GSK ORDU PERŞEMBE SPOR
6.HAFTA 08 ARALIK 2013
ERZİNCAN Y.AKBULUT 13:00 ERZİNCAN GENÇLİK SPOR ORDU BOZTEPE GÖNÜL SPOR
ORDU PERŞEMBE S.S 15:00 ORDU PERŞEMBE SPOR RİZE KARADENİZ SPOR
SAMSUN TEKKEKÖY Y.DOĞU S.S 13:00 SAMSUN TEKKEKÖY İÖO GSK GÜMÜŞHANE POLİSGÜCÜ SK
ORDU GÜLYALI SPOR BAY
7.HAFTA 15 ARALIK 2013
GÜMÜŞHANE AYDIN DOĞAN S.S 13:00 GÜMÜŞHANE POLİSGÜCÜ SK ORDU GÜLYALI SPOR KLB
ORDU VALİ K.YAZICIOĞLU S.S 15:00 ORDU BOZTEPE GÖNÜL SPOR ORDU PERŞEMBE SPOR
RİZE İYİDERE S.S 15:00 RİZE KARADENİZ SPOR SAMSUN TEKKEKÖY İÖO GSK
BAY ERZİNCAN GENÇLİK SPOR
8.HAFTA 12 OCAK 2014 2.DEVRE
GÜMÜŞHANE AYDIN DOĞAN S.S 13:00 GÜMÜŞHANE POLİSGÜCÜ SK RİZE KARADENİZ SPOR 
ORDU VALİ K.YAZICIOĞLU S.S 13:00 ORDU GÜLYALI SPOR  ERZİNCAN GENÇLİK SPOR
ORDU VALİ K.YAZICIOĞLU S.S 15:00 ORDU BOZTEPE GÖNÜL SPOR SAMSUN TEKKEKÖY İÖO GSK
BAY ORDU PERŞEMBE SPOR
9.HAFTA 19 OCAK 2014
ERZİNCAN Y.AKBULUT 13:00 ERZİNCAN GENÇLİK SPOR GÜMÜŞHANE POLİSGÜCÜ SK
ORDU PERŞEMBE S.S 13:00 ORDU PERŞEMBE SPOR KLB ORDU GÜLYALI SPOR KLB
RİZE İYİDERE S.S 15:00 RİZE KARADENİZ SPOR  ORDU BOZTEPE GÖNÜL SPOR
SAMSUN TEKKEKÖY İÖO GSK BAY
10.HAFTA 26 OCAK 2014
ERZİNCAN Y.AKBULUT 13:00 ERZİNCAN GENÇLİK SPOR ORDU PERŞEMBE SPOR
GÜMÜŞHANE AYDIN DOĞAN S.S 13:00 GÜMÜŞHANE POLİSGÜCÜ SK ORDU BOZTEPE GÖNÜL SPOR
ORDU VALİ K.YAZICIOĞLU S.S 15:00 ORDU GÜLYALI SPOR SAMSUN TEKKEKÖY İÖO GSK
BAY RİZE KARADENİZ SPOR
11.HAFTA 02 ŞUBAT 2014
ORDU PERŞEMBE S.S 13:00 ORDU PERŞEMBE SPOR GÜMÜŞHANE POLİSGÜCÜ SK
RİZE İYİDERE S.S 15:00 RİZE KARADENİZ SPOR ORDU GÜLYALI SPOR
SAMSUN TEKKEKÖY Y.DOĞU S.S 11:00 SAMSUN TEKKEKÖY İÖO GSK ERZİNCAN GENÇLİK SPOR
ORDU BOZTEPE GÖNÜL SPOR BAY
12.HAFTA 09 ŞUBAT 2014
ERZİNCAN Y.AKBULUT 13:00 ERZİNCAN GENÇLİK SPOR RİZE KARADENİZ SPOR
ORDU PERŞEMBE S.S 13:00 ORDU PERŞEMBE SPOR SAMSUN TEKKEKÖY İÖO GSK
ORDU VALİ K.YAZICIOĞLU.S.S 13:00 ORDU GÜLYALI SPOR ORDU BOZTEPE GÖNÜL SPOR
BAY GÜMÜŞHANE POLİSGÜCÜ SK
13.HAFTA 16 ŞUBAT 2014
GÜMÜŞHANE AYDIN DOĞAN S.S 13:00 GÜMÜŞHANE POLİSGÜCÜ SK SAMSUN TEKKEKÖY İÖO GSK
ORDU VALİ K.YAZICIOĞLU S.S 11:00 ORDU BOZTEPE GÖNÜL SPOR ERZİNCAN GENÇLİK SPOR
RİZE İYİDERE S.S 15:00 RİZE KARADENİZ SPOR ORDU PERŞEMBE SPOR
BAY ORDU GÜLYALI SPOR
14.HAFTA 23 ŞUBAT 2014
ERZİNCAN GENÇLİK SPOR BAY
ORDU PERŞEMBE S.S 13:00 ORDU PERŞEMBE SPOR ORDU BOZTEPE GÖNÜL SPOR
ORDU VALİ K.YAZICIOĞLU S.S 15:00 ORDU GÜLYALI SPOR GÜMÜŞHANE POLİSGÜCÜ SK
SAMSUN TEKKEKÖY Y.DOĞU S.S 11:00 SAMSUN TEKKEKÖY İÖO GSK RİZE KARADENİZ SPOR

 

Posted in: Erkekler 2. Lig Haberleri Manşet, Erkekler 2. Lig Haberleri | Tags: | Comments (0) | View Count: (2677)

Post a Comment

Sponsorlarımız