02

2.Lig Erkekler C Grubu Fikstürü

2.Lig Erkekler C Grubu Fikstürü

 

2013-2014 SEZONU 2.LİG ERKEKLER C GRUBU FİKSTÜRÜ
1.HAFTA 03 KASIM 2013
ANKARA PROF.DR Y.SEVİM  18:00 ANKARA KEÇİÖREN SPOR ZONGULDAK TEKNİK GSK
SİVAS KARŞIYAKA S.S 13:00 SİVAS GENÇLİK SPOR SİVAS CUMHURİYET ÜNİ
YOZGAT BOZOK S.S 13:00 YOZGAT BOZOK SPOR OSMANİYE GENÇLİK SPOR
ZONGULDAK KDZ EREĞLİ S.S 13:00 ZONGULDAK GÖBÜ GSK KAHRAMANMARAŞ GSK 
2.HAFTA 10 KASIM 2013
K.MARAŞ OSMAN SAYIN S.S. 13:00 KAHRAMANMARAŞ GSK YOZGAT BOZOK SPOR
OSMANİYE MERKEZ S.S 13:00 OSMANİYE GENÇLİK SPOR SİVAS GENÇLİK SPOR
SİVAS CUMHURİYET ÜNİ 11:00 SİVAS CUMHURİYET ÜNİ. ANKARA KEÇİÖREN SPOR
ZONGULDAK KDZ EREĞLİ S.S 13:00 ZONGULDAK TEKNİK GSK ZONGULDAK GÖBÜ GSK
3.HAFTA 17 KASIM 2013
ANKARA PROF.DR Y.SEVİM  13:00 ANKARA KEÇİÖREN SPOR OSMANİYE GENÇLİK SPOR
SİVAS CUMHURİYET ÜNİ 11:00 SİVAS CUMHURİYET ÜNİ. ZONGULDAK TEKNİK GSK
SİVAS KARŞIYAKA S.S 13:00 SİVAS GENÇLİK SPOR KAHRAMANMARAŞ GSK
YOZGAT BOZOK S.S 13:00 YOZGAT BOZOK SPOR ZONGULDAK GÖBÜ GSK
4.HAFTA 24 KASIM 2013
K.MARAŞ OSMAN SAYIN S.S. 13:00 KAHRAMANMARAŞ GSK ANKARA KEÇİÖREN SPOR
OSMANİYE MERKEZ S.S 13:00 OSMANİYE GENÇLİK SPOR SİVAS CUMHURİYET ÜNİ.
ZONGULDAK KDZ EREĞLİ S.S 11:00 ZONGULDAK GÖBÜ GSK SİVAS GENÇLİK SPOR
ZONGULDAK KDZ EREĞLİ S.S 13:00 ZONGULDAK TEKNİK GSK YOZGAT BOZOK SPOR
5.HAFTA 01 ARALIK 2013
ANKARA PROF.DR Y.SEVİM  11:00 ANKARA KEÇİÖREN SPOR ZONGULDAK GÖBÜ GSK
SİVAS CUMHURİYET ÜNİ  11:00 SİVAS CUMHURİYET ÜNİ KAHRAMANMARAŞ GSK
SİVAS KARŞIYAKA S.S 15:00 SİVAS GENÇLİK SPOR YOZGAT BOZOK SPOR
ZONGULDAK KDZ EREĞLİ S.S 13:00 ZONGULDAK TEKNİK GSK OSMANİYE GENÇLİK SPOR
6.HAFTA 08 ARALIK 2013
K.MARAŞ OSMAN SAYIN S.S. 13:00 KAHRAMANMARAŞ GSK OSMANİYE GENÇLİK SPOR
SİVAS KARŞIYAKA S.S 13:00 SİVAS GENÇLİK SPOR ZONGULDAK TEKNİK GSK
YOZGAT BOZOK S.S 13:00 YOZGAT BOZOK SPOR ANKARA KEÇİÖREN SPOR
ZONGULDAK KDZ EREĞLİ S.S 13:00 ZONGULDAK GÖBÜ GSK SİVAS CUMHURİYET ÜNİ.
7.HAFTA 15 ARALIK 2013
ANKARA PROF.DR Y.SEVİM 11:00 ANKARA KEÇİÖREN SPOR SİVAS GENÇLİK SPOR
OSMANİYE MERKEZ S.S 13:00 OSMANİYE GENÇLİK SPOR ZONGULDAK GÖBÜ GSK
SİVAS CUMHURİYET ÜNİ 11:00 SİVAS CUMHURİYET ÜNİ. YOZGAT BOZOK SPOR
ZONGULDAK KDZ EREĞLİ S.S 13:00 ZONGULDAK TEKNİK GSK KAHRAMANMARAŞ GSK
8.HAFTA 12 OCAK 2014 2.DEVRE
K.MARAŞ OSMAN SAYIN S.S. 13:00 KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK ZONGULDAK GÖBÜ GSK
OSMANİYE MERKEZ S.S 13:00 OSMANİYE GENÇLİK SPOR YOZGAT BOZOK SPOR
SİVAS CUMHURİYET ÜNİ 13:00 SİVAS CUMHURİYET ÜNİ. SİVAS GENÇLİK SPOR
ZONGULDAK KDZ EREĞLİ S.S 13:00 ZONGULDAK TEKNİK GSK ANKARA KEÇİÖREN SPOR
9.HAFTA 19 OCAK 2014
ANKARA PROF.DR Y.SEVİM S.S 11:00 ANKARA KEÇİÖREN SPOR SİVAS CUMHURİYET ÜNİ.
SİVAS KARŞIYAKA S.S 13:00 SİVAS GENÇLİK SPOR OSMANİYE GENÇLİK SPOR
YOZGAT BOZOK S.S 13:00 YOZGAT BOZOK SPOR KAHRAMANMARAŞ GSK
ZONGULDAK KDZ EREĞLİ S.S 13:00 ZONGULDAK GÖBÜ GSK ZONGULDAK TEKNİK GSK
10.HAFTA 26 OCAK 2014
K.MARAŞ OSMAN SAYIN S.S. 13:00 KAHRAMANMARAŞ GSK SİVAS GENÇLİK SPOR
OSMANİYE MERKEZ S.S 13:00 OSMANİYE GENÇLİK SPOR ANKARA KEÇİÖREN SPOR
ZONGULDAK KDZ EREĞLİ S.S 11:00 ZONGULDAK TEKNİK GSK SİVAS CUMHURİYET ÜNİ.
ZONGULDAK KDZ EREĞLİ S.S 13:00 ZONGULDAK GÖBÜ GSK YOZGAT BOZOK SPOR
11.HAFTA 02 ŞUBAT 2014
ANKARA PROF.DR Y.SEVİM 11:00 ANKARA KEÇİÖREN SPOR KAHRAMANMARAŞ GSK
SİVAS CUMHURİYET ÜNİ 13:00 SİVAS CUMHURİYET ÜNİ. OSMANİYE GENÇLİK SPOR
SİVAS KARŞIYAKA S.S 11:00 SİVAS GENÇLİK SPOR ZONGULDAK GÖBÜ GSK
YOZGAT BOZOK S.S 13:00 YOZGAT BOZOK SPOR ZONGULDAK TEKNİK GSK
12.HAFTA 09 ŞUBAT 2014
K.MARAŞ OSMAN SAYIN S.S. 13:00 KAHRAMANMARAŞ GSK SİVAS CUMHURİYET ÜNİ.
OSMANİYE MERKEZ S.S 13:00 OSMANİYE GENÇLİK SPOR ZONGULDAK TEKNİK GSK
YOZGAT BOZOK S.S 13:00 YOZGAT BOZOK SPOR SİVAS GENÇLİK SPOR
ZONGULDAK KDZ EREĞLİ S.S 13:00 ZONGULDAK GÖBÜ GSK ANKARA KEÇİÖREN SPOR
13.HAFTA 15 ŞUBAT 2014
ANKARA PROF.DR Y.SEVİM 15:00 ANKARA KEÇİÖREN SPOR YOZGAT BOZOK SPOR
13.HAFTA 16 ŞUBAT 2014
OSMANİYE MERKEZ S.S 13:00 OSMANİYE GENÇLİK SPOR KAHRAMANMARAŞ GSK
SİVAS CUMHURİYET ÜNİ 11:00 SİVAS CUMHURİYET ÜNİ. ZONGULDAK GÖBÜ GSK
ZONGULDAK KDZ EREĞLİ S.S 13:00 ZONGULDAK TEKNİK GSK SİVAS GENÇLİK SPOR
14.HAFTA 23 ŞUBAT 2014
K.MARAŞ OSMAN SAYIN S.S. 13:00 KAHRAMANMARAŞ GSK ZONGULDAK TEKNİK GSK
SİVAS KARŞIYAKA S.S 13:00 SİVAS GENÇLİK SPOR ANKARA KEÇİÖREN SPOR
YOZGAT BOZOK S.S 13:00 YOZGAT BOZOK SPOR SİVAS CUMHURİYET ÜNİ.
ZONGULDAK KDZ EREĞLİ S.S 13:00 ZONGULDAK GÖBÜ GSK OSMANİYE GENÇLİK SPOR

 

Posted in: Erkekler 2. Lig Haberleri Manşet, Erkekler 2. Lig Haberleri | Tags: | Comments (0) | View Count: (3167)

Post a Comment

Sponsorlarımız