31

Sportoto Türkiye Kupası dörtlü final eşleşmeleri belli oldu

Sportoto Türkiye Kupası dörtlü final eşleşmeleri belli oldu


Sportoto Türkiye Kupası dörtlü final eşleşmeleri belli oldu.

THF Konferans Salonunda yapılan kura çekimine Federasyonumuz Genel Sekreteri Mutlu Kadıoğlu, kulüp yetkilileri ve Federasyonumuz personeli katıldı.

Bayanlar Sportoto Türkiye Kupası yarı finalde Yenimahalle Belediyesi SK ile İzmir Büyükşehir Belediyesi GSK, Muratpaşa Belediyespor ile  Ardeşen GSK mücadele edecek. Yarı final maçları 2 Mayıs Cumartesi, final maçı ise 3 Mayıs Pazar günü  oynanacak. Bayanlar Sportoto Dörtlü Finallerine Bursa evsahipliği yapacak.

Erkekler Sportoto Türkiye Kupasında ise yarı finalde Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor ile Beşiktaş Mogaz, Rainbow Kayserispor ile Anafen Koleji takımları eşleşti. Yarı final müsabakalar 16 Mayıs Cumartesi, Final maçı ise 17 Mayıs Pazar günü oynanacak. Erkekler Sportoto Türkiye Kupası dörtlü finallerine İzmir ev sahipliği yapacak. 


Posted in: Erkekler Türkiye Kupası Haberleri, Bayanlar Türkiye Kupası Haberleri, Lig Haberleri Anasayfa, Erkekler Türkiye Kupası Manşet, Bayanlar Türkiye Kupası Manşet | Tags: | Comments (0) | View Count: (2272)

Post a Comment

Sponsorlarımız