20

Erdoğan ve Özdeniz Brezilya'da ilk maçına çıkıyor

Erdoğan ve Özdeniz Brezilya'da ilk maçına çıkıyor
IHF kokartlı Uluslararası hakemlerimiz Kürşad Erdoğan ve İbrahim Özdeniz'in de görevlendirildiği 21 Yaş Erkekler Dünya Şampiyonası Brezilya’da başladı.

21 Yaş Erkekler Dünya Şampiyonasında ülkemizi Uluslararası hakemlerimiz Kürşad Erdoğan ve İbrahim Özdeniz temsil edecek. Hakemlerimiz bugün(20.07.2015) oynanacak olan Rusya - Paraguay maçında görev alacak.

Şampiyona öncesi görev alacak hakemler fizik testlerinin yanında kural testlerine tabi olurken, 2016 Olimpiyatları sonrası değişebilecek olan kurallar hakkında detayları da seminerde aldılar.

21 Yaş Erkekler Dünya Şampiyonası’nda görevli Türk hakemler Kürşad Erdoğan ve İbrahim Özdeniz, yapılan testlerde başarılı olarak Türk Hakemliği ve Türk Hentbolu adına takdir topladılar.


Birçok Dünya Şampiyonası’nda ve Avrupa Kupalarındaki form grafikleri ile  Avrupanın elit hakemleri içerisinde üst sıralara tırmanan hakem çifti, bu şampiyonada finalin en büyük adayları arasında gösteriliyor.


ŞAMPİYONA RESMİ SİTESİ

Posted in: THF Haberleri, Mhk Haberleri, Thf Haber ve Duyuruları Anasayfa, Mhk Haberleri, Thf Haberleri | Tags: | Comments (0) | View Count: (914)

Post a Comment

Sponsorlarımız