09

Başkanımızdan yeni sezon açıklaması

Başkanımızdan yeni sezon açıklaması
Federasyon Başkanımız Bilal Eyuboğlu, 2015-2016 sezonu öncesi açıklamalarda bulundu.

Eyuboğlu, 12-13 Eylül 2015 tarihlerinde başlayacak olan yeni sezonun tüm kulüplere hayırlı olmasını dileyerek, "Yeni bir hentbol sezonunun daha heyecanını yaşıyoruz. Kulüplerimizin yeni sezonda hedefleri doğrultusunda centilmence mücadele edeceğinden şüphemiz yok. Federasyonumuz yönetim kurulu ile Türk hentbolunu daha ileriye taşımak için çalışmalarımızı ve hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bölgesel Lig projesiyle 2 sezondur liglere katılım sayısında artış yaşadık. Süper Lig kulüplerinin altyapılarına daha fazla önem vermeleri için yapılan Süper Gençler Liginin yanı sıra 2015-2016 sezonu itibariyle 1.Lig takımlarımızın altyapıları için Yıldızlar ligi projesini uygulayacağız. Gelecek sezon da Küçükler Ligi projesi de 2.lig kulüplerimiz için uygulanacak. Böylelikle geleceğin hentbol yıldızlarını Türk hentboluna kazandırmak için çalışmalarımız sürecek.

2015-2016 hentbol sezonunda liglerde ve Avrupa kupalarında mücadele edecek tüm takımlarımıza ve sporcularımıza başarılar diler, sakatlıkların yaşanmadığı bir sezon temenni ediyorum.
Posted in: Süper Lig Erkek Haberleri, Süper Lig Bayan Haberleri, 1. Lig Erkek Haberleri, 1. Lig Bayan Haberleri, Lig Haberleri Anasayfa, Süper Lig Erkek Haberleri Manşet, Süper Lig Bayan Haberleri Manşet, 1. Lig Erkek Haberleri Manşet, 1. Lig Bayan Haberleri Manşet | Tags: | Comments (0) | View Count: (1802)

Post a Comment

Sponsorlarımız