23

Bayan takımlarımızın rakipleri belli oluyor

Bayan takımlarımızın rakipleri belli oluyor
Bayanlara ülkemizi Avrupa kupalarında temsil eden takımlarımızın son 16 turundaki rakipleri belli oluyor.

Bayanlar EHF Kupasında Muratpaşa Belediyespor, Kupa Galipleri Kupasında Yenimahalle Belediyesi SK ve Ardeşen GSK, Challenge kupasında ise Kastamonu Belediyespor ile İzmir Büyükşehir Belediyesi GSK takımlarımızın son 16 turdaki rakipleri belli oluyor.

Kura çekimi 24 Kasım Salı günü TSİ 15:00'ten itibaren Avrupa Hentbol Federasyonu'nun (EHF) Avusturya'daki merkezinde yapılacak. Son 16 turunda ilk maçlar 9-10 Ocak 2016, rövanş maçları ise 16/17 Ocak 2016 tarihlerinde oynanacak.


KURA ÇEKİMİNİ CANLI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

EHF Kupası Muratpaşa Belediyespor'un muhtemel rakipleri şöyle:
HC Odense (Danimarka)
Randers (Danimarka)
Silkeborg-Voel (Danimarka)
HBC Nimes (Fransa)
HC Leipzig (Almanya)
Metzingen (Almanya)
Dunaujvarosi Kohasz (Macaristan)
Siofok KC (Macaristan)
Tertnes Bergen (Norveç)
ASC Corona (Romanya)
HCM Roman (Romanya)
Astrakhanochka (Rusya)
Dinamo Sinara (Rusya)
Michalovce (Slovakya)
H 65 Höörs (İsveç)

Kupa Galipleri Kupasındaki temsilcilerimiz Yenimahalle Belediyesi SK ve Ardeşen GSK'nın muhtemel rakipleri ise şöyle:
Team Tvis Holstebro (Danimarka)
Viborg (Danimarka)
Issy Paris Hand (Fransa)
ERD HC (Macarsitan)
Sercodak Dalfsen (Hollanda)
Glassverket (Norveç)
vşpers Kristiansand (Norveç)
Municipal Craiova (Romanya)
HC Lada (Rusya)
Zvezda Zvenigorod (Rusya)
RK Krim Mercator (Rusya) (Şampiyonlar Ligi A grubu 4.)
HC Podravka Vegeta (Hırvatistan) (Şampiyonlar Ligi B grubu 4.)
Hypo Niederösterreich (Avusturya) (Şampiyonlar Ligi C grubu 4.)
MKS Selgros Lublin (Polonya) (Şampiyonlar Ligi D grubu 4.)

Challenge kupasındaki temsilcilerimiz Kastamonu Belediyespor ile İzmir Büyükşehir Belediyesi GSK'nın muhtemel rakipleri ise şöyle:
DHC Sokol Poruba (Çek Cumhuriyeti)
Rocassa Gran Canaria (İspanya)
KHF Shqipona (Kosova)
Vardar junior (Makedonya)
Schuler Afbouwgroep/DOS (Hollanda)
Virto / Quintus (Hollanda)
EKS Start Elblag (Polonya)
Metraco Zaglebie Lubin (Polonya)
Colegio de Gaia (Portekiz)
ZRK Mlinotest Ajdovscina (Slovenya)
ZRK IZVOR BUKOVICKA (Sırbistan)
ZRK Minaqua Vojvodina Novi Sad (Sırbistan)
Yellow Winterthur (İsviçre)
HC Karpaty (Ukrayna)


 

Posted in: Bayanlar Avrupa Kupası Haberleri, Bayanlar Ehf Kupası Manşet, Bayanlar Ehf Kupası, Bayanlar Challenge Kupası Manşet, Bayanlar Challenge Kupası, Bayanlar Kupa Galipleri Kupası | Tags: | Comments (0) | View Count: (886)

Post a Comment

Sponsorlarımız