26

Aziziye Spor Salonu yenilendi

Aziziye Spor Salonu yenilendi
Aziziye Belediyesi, Aziziye Spor Salonunu uluslararası hentbol standartlarına ulaştırarak, zeminini yeniledi.
 
Aziziye Belediyesi, Termalspor’un hentbol maçlarını da oynadığı spor salonunu kapsamlı bir tadilattan geçirdi ve zeminini yenileyerek hentbola ait bir salon haline getirildi.

Aziziye Belediyesi Termalspor’un hentbolda iç saha maçlarını da oynadığı Ilıca’daki spor salonu kapsamlı bir tadilattan geçirilerek zemini yenilendi, soyunma odası, hakem odası, duşlar, tribündeki tüm kırık koltuklar ve diğer alanlar detaylı bakımdan geçirildi. Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, sportif faaliyetlere önem verdiklerinin altını çizerek, Ilıca’daki spor salonunun ilçe için önemli bir Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan kazanım olduğunu ve ilçede sportif faaliyetlerin gelişimine büyük katkı sunduğunu ifade etti. Termalspor’un iç saha maçlarını oynadığı spor salonunun ulusal müsabakalar için de standartlarının yükseltildiğine vurgu yapan Başkan Orhan, “Spor salonu ilçemizde sporun gelişimine ve yaygınlaşmasına önemli katkılar sunmaktadır. Salon sporlarında hemen hemen bütün branşlara ev sahipliği yapabilecek kapasitede olan salondaki eksikleri giderdik. Salonumuzun en temel problemi zeminde meydana gelen bozukluklardan kaynaklanan deformasyonlardı. Başta zemindeki bu problem olmak üzere, tribünler, soyunma odaları, hakem odaları gibi bölümleri de kapsamlı bir şekilde tadilattan geçirerek hizmete sunduk. Termal spor takımımızın başarılarına ev sahipliği yapan salonumuz ilçemize, hemşerilerimize ve spor camiamıza hayırlı olsun.” dedi.  

Başkan Orhan, salonun tadilatına desteklerinden dolayı da Spor Toto Teşkilat Başkanlığı’na teşekkür etti.

Türkiye Hentbol Federasyonu olarak Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan’ı Türk sporu ve hentboluna katkılarından dolayı teşekkür ederiz. 

Posted in: 1. Lig Erkek Haberleri, Lig Haberleri Anasayfa, 1. Lig Erkek Haberleri Manşet | Tags: | Comments (0) | View Count: (1379)

Post a Comment

Sponsorlarımız