27

Geçici transfer dönemi için son gün: 1 Şubat 2016

Geçici transfer dönemi için son gün:           1 Şubat 2016
Kulüplerimize Duyuru…
2015-2016 sezonu geçici transfer dönemi 1 Şubat 2016 Pazartesi günü mesai bitimine kadar uzatılmıştır. 

Yabancı sporcu transferi duyurusu
Spor Genel Müdürlüğü’nce değişikliğe uğrayan Sporcu Lisansı ve Spor Kulübü işlemleri mevzuatı gereği yabancı sporcu transferi işlemleri, 1 Ocak 2016 tarihinden itibaren TC Kimlik numaraları ile yapılmaktadır. 

Kulüplerimizin mağduriyetinin giderilmesi ve işlemlerin daha hızlı bir şekilde yürütülmesi amacıyla Yabancı sporcu transferinde Avrupa Hentbol Federasyonu (EHF) ve Uluslararası Hentbol Federasyonu (IHF) tarafından onay verilen ve Federasyonumuzca istenilen belgeleri (EHF-IHF-THF'ye ödenmesi gereken bedelin ödendiğini gösterir makbuz ve usulüne göre düzenlenmiş transfer sertifikası (bu belge olmadan lisans işlemleri başlatılamaz), sağlık raporu, 2 adet fotoğraf, yabancı sporcu bilgi formu, 3 adet sözleşme, pasaport fotokopisi, sigorta, sporcunun 1 yıl geçerli ikametgah tezkeresi alabilmesi için kulübü tarafından Federasyona yazılmış dilekçe, ) tamamlamış kulüplerin sporcularına “Yabancı Sporcu Geçici Transfer Kartı” düzenlenecektir.

Yabancı Sporcu Geçici Transfer Kartının, TC Kimlik numarası verilen ve işlemleri tamamlanan sporculara lisans düzenlenerek iptal edilmesi zorunludur.

Posted in: Süper Lig Erkek Haberleri, Süper Lig Bayan Haberleri, 1. Lig Erkek Haberleri, 1. Lig Bayan Haberleri, THF Haberleri, Thf Duyurular, Lig Haberleri Anasayfa, Thf Haber ve Duyuruları Anasayfa, Süper Lig Erkek Haberleri Manşet, Süper Lig Bayan Haberleri Manşet, 1. Lig Erkek Haberleri Manşet, 1. Lig Bayan Haberleri Manşet, Thf Haberleri | Tags: | Comments (0) | View Count: (1582)

Post a Comment

Sponsorlarımız