24

Ardeşen GSK ve Kastamonu Belediyespor yarı finalde

Ardeşen GSK ve Kastamonu Belediyespor yarı finalde
2015-2016 sezonu Bayanlar Türkiye Kupası'nda 2 yarı finalist daha belli oldu.

Çeyrek finalde Ankara 1910 spor'u eleyerek yarı finale yükselen Muratpaşa Belediyespor'un ardından iki yarı finalist takım Kastamonu Belediyespor ve Ardeşen GSK oldu. Çeyrek final İlk maçını 33-29 kazanan Ardeşen GSK, rövanş maçında da Sivas Belediyespor'u 34-13 mağlup ederek yarı finale yükseldi.

Ardeşen Gençlik: 34 - Sivas Belediyespor: 13 
Salon: Ardeşen Meslek Yüksekokulu 
Hakemler: Mesut Erdoğan, Mustafa Kankaya

Ardeşen Gençlik: Graovac - Jelena Pirsl, Grubisic, Vuckovic, Melek Yazıcı 3, Burlechenko 2, Duygu Sakallı 3, Sıdıka Kurban, Georgijev 1, Andrychuk 3, Gamze Haşimoğlu 2, Valeria 1, Barbara 11, Vashchuk 3, Neslihan Çalışkan 5 

Sivas Belediyespor: Matvienkov - Gökçay, Kader Yağmur 1, Nazik Kaşaca 4, Büşra Işıkhan 1, Bahar Öz 2, Arife Yaşin 4, Zemhanur Kulmaç, Songül Gökçeoğlu 1, Beyzanur Erdoğan, Ayşenur Arslan 

İlk yarı:
12-7 

İki dakika cezası alanlar: Andruchuk (2), Gamze Hamşimoğlu, Vashchuk (Ardeşen Gençlik) Kader Yağmur (Sivas Belediyespor) 


KASTAMONU BELEDİYESPOR YARI FİNALDE

Bir diğer çeyrek final rövanş maçında ise ilk maçı 35-25 kazanan Kastamonu Belediyespor, Osmangazi Belediyespor'u 35-25 mağlup etti ve adını yarı finale yazdırdı.

Hentbol Bayanlar Türkiye Kupası çeyrek final rövanş maçında Kastamonu Belediyespor, Osmangazi Belediyespor'u 35-25 yendi.

Kastamonu Belediyespor: 35 - Osmangazi Belediyespor: 25
Salon: Atatürk
Hakemler: Sami Öncel, Taner Adıkdı
Kastamonu Belediyespor: Semenchenko - Barjaktorovic, Koznjak 7, Pavic 3, Yeliz Yılmaz 5, Seda Duru 2, Serpil İskenderoğlu, Fatmagül Sakızcan 4, Çisem Öztabak, Ülkü Çağlı 3, Ceren Demirçelen 3, Dorina 8, Kübra Tümer

Osmangazi Belediyespor: Berna Zor,  Yaren Berfe Göker, Nurşah Sancak 2, Özge Demir, Marija, Özlem Sürek, Sevdanur Özkan, Damla Karameşe, Rabia Nur Cirti, Seda Yörükler 4, Obicina 6, Sibel Gündoğdu, Stetanovic 6, İlke Şen 7, 

İlk yarı: 17-11
İki dakika cezası alanlar: Obicina, Stetanovic (Osmangazi Belediyespor)

Son Yarı finalist ise 20 ve 23 Mart 2016 tarihlerinde oynanacak olan Yenimahalle Belediyespor - İzmir büyükşehir Belediyesi GSK eşleşmesinin ardından belli olacak.

2.MAÇ

 


TARİH SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
16.02.2016 15:00 SÜLEYMAN EVCİLMEN ANKARA 1910 SPOR
24 29 MURATPAŞA BELEDİYESİ SK
23.03.2016 16:00 CELAL ATİK İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK


YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK
24.02.2016 17:00 ATATÜRK KASTAMONU BELEDİYESPOR 35 25 OSMANGAZİ BLD. SPOR
24.02.2016 17:00 ARDEŞEN MYO ARDEŞEN GSK
34 13 SİVAS BELEDİYESPOR

1.MAÇ

 


TARİH SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
15.02.2016 17:00 SÜLEYMAN EVCİLMEN MURATPAŞA BELEDİYESİ SK 38 25 ANKARA 1910 SPOR
20.03.2016 17:00 THF YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK
16.02.2016 17:00 DİKKALDIRIM OSMANGAZİ BLD. SPOR 28 38 KASTAMONU BELEDİYESPOR
16.02.2016 13:00 CUMHURİYET ÜNİ. SİVAS BELEDİYESPOR 29 33 ARDEŞEN GSK

BAYANLAR TÜRKİYE KUPASI SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ...



Posted in: Süper Lig Bayan Haberleri, Bayanlar Türkiye Kupası Haberleri, Lig Haberleri Anasayfa, Bayanlar Türkiye Kupası Manşet | Tags: | Comments (0) | View Count: (906)

Post a Comment

Sponsorlarımız