27

Acımız büyük

Acımız büyük

Erkekler 2. Lig takımlarımızdan Adıyaman Belediyesi hentbol takımının Kayseri'ye giderken kaza geçirmesi ve 2 sporcumuzun hayatını kaybettiği haberini üzüntüyle almış bulunmaktayız. 

Adıyaman Belediyesi hentbol takımı Kayseri'ye giderken, Sarız İlçesi Ayranlık mevkiinde kaza geçirdi. Hentbolcuları taşıyan midibüsün devrilmesi sonucu 21 yaşındaki Sadık Ünlü hayatını kaybederken, 12 kişi yaralandı. Yaralılar, Pınarbaşı ve Kayseri'deki hastanelere nakledildi. Hastanede tedavisi süren Ahmet Öztürk de tüm müdahalelere rağmen kurtulamadı.


Hayatını kaybeden sporcularımıza Allah'tan rahmet, ailelerine, yakınlarına, Adıyaman Belediyesi spor kulübü ve camiamıza başsağlığı, yaralılara da acil şifalar dileriz. Yaşanan bu üzücü olay nedeniyle 28 Şubat 2016 pazar günü Hentbol Liglerinde oynanacak karşılaşmalarda 1 dakikalık saygı duruşu yapılacak. Kulüplerimizde sahaya kollarında siyah bantla çıkacaktır.

Türkiye Hentbol Federasyonu

Posted in: THF Haberleri, Thf Haber ve Duyuruları Anasayfa, Erkekler 2. Lig Haberleri Manşet, Erkekler 2. Lig Haberleri | Tags: | Comments (0) | View Count: (1618)

Post a Comment

Sponsorlarımız