28

Genel Sekreterimiz Kadıoğlu Adıyaman'da

Genel Sekreterimiz Kadıoğlu Adıyaman'da


Genel Sekreterimiz B.Mutlu Kadıoğlu, dün Adıyaman Belediyesi Hentbol takımının Kayseri'ye giderken yaşadığı trafik kazası sonucu hayatını kaybeden iki sporcumuz için Adıyaman'a giderek, taziyede bulundu.

Hentbol Erkekler 2. Lig takımlarımızdan Adıyaman Belediyesi spor kulübünün, dün deplasmanda Kayseri Hentbol spor ile oynayacağı müsabakaya giderken geçirdiği kaza ve 2 sporcumuz Ahmet Öztürk ve sadık Ünlü'nün hayatını kaybetmesi camiamızı hüzne boğdu. 

Genel Sekreterimiz B. Mutlu Kadıoğlu, bugün Adıyaman'a giderek taziyede bulundu. Adiyaman hentbol il temsilcisi Ayhan Dursun ve Adıyaman Belediyesi hentbol altyapı antrenörü Murat Bayandur ile birlikte ilk olarak Ahmet Öztürk için taziye ziyaretinde bulunan Kadıoğlu, ardından da Sadık Ünlü için taziyede bulundu. Kadıoğlu, ailelerine ve Adıyaman Belediyesi spor kulübü yetkililerine başsağlığı ve sabır dilerken, yaşanan kazadan dolayı camia olarak büyük üzüntü içinde olduklarını ifade etti. Kazada yaralanan sporcu, antrenör ve idareciler ile görüşen Kadıoğlu, onlara da acil şifalar diledi.

Kadıoğlu ardından Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürü Seyit Ahmet Bağcı ile görüşürken, Gençlik Merkezi ziyaretinde bulundu.

Öte yandan hayatını kaybeden iki sporcumuz Ahmet Öztürk ve sadık Ünlü'nün cenazeleri bugün Adıyaman'da yaklaşık 5 bin kişinin katıldığı cenaze töreniyle defnedildi.
Posted in: THF Haberleri, Thf Haber ve Duyuruları Anasayfa, Thf Haberleri, Erkekler 2. Lig Haberleri Manşet, Erkekler 2. Lig Haberleri | Tags: | Comments (0) | View Count: (2226)

Post a Comment

Sponsorlarımız