01

İl Temsilcileri İçin Duyuru

İl Temsilcileri İçin Duyuru
İL TEMSİLCİLERİ İÇİN DUYURU

GENÇ HAKEM ÇALIŞMASI
Hakem Eğitim Çalışmalarımızın temelini oluşturan ‘’Genç Hakem Eğitim Çalışması’’ yapılacaktır.


5.GENÇ HAKEM EĞİTİM ÇALIŞMASI 1.AŞAMA 

Bu yıl beşincisi yapılacak olan Genç Hakem Eğitim Çalışmasının Birinci Aşama proğramı  2016 Mart ayı içinde Ankara da yapılması planlanmaktadır. Eğitim Çalışmasında İllerde Hentbol Hakemliğini seven hakemlikte kariyer hedefi olan genç hakemlerimiz yer alacaktır.

1-İlinizde Hentbol Hakemliğine yakışır fizikte olan ve hakemlik yeteneği olduğunu düşündüğünüz 18-24 yaş aralığındaki İl hakemi çiftlerinden bir veya iki çifti(önceliğinizi belirterek) federasyonumuz faksına 11 Mart 2016 akşamına kadar bildiriniz.

2- Federasyon İl Temsilcileri tarafından isimleri bildirilecek çiftlerin 14 Mart 2016 akşamına kadar THF web sayfamızda MHK kısmında yer alan formlar bölümünden Hakem Bilgi Formunu resimli olarak doldurup formda belirtilen mail adresine(merkezhakem@mynet.com) göndermeleri gerekmektedir.

3-İsmi Türkiye Hentbol Federasyonu faksına bildirilen ve Hakem Bilgi Formu mail yoluyla gönderilen hakem çiftleri Merkez Hakem Kurulu tarafından değerlendirdikten sonra seminer davet listesi oluşturulacak ve THF web sayfasında seminer davet listesi, tarih ve diğer konular ilan edilecektir.

Posted in: THF Haberleri, Mhk Haberleri, Thf Haber ve Duyuruları Anasayfa, Mhk Haberleri, Thf Haberleri | Tags: | Comments (0) | View Count: (1420)

Post a Comment

Sponsorlarımız