03

Köyceğiz Belediyespor ve Karşıyaka Belediyespor 1. Ligde

Köyceğiz Belediyespor ve Karşıyaka Belediyespor 1. Ligde2015-2016 sezonu Hentbol Erkekler 2.Lig şampiyonu Köyceğiz Belediyesi SK oldu.

Ankara'da gerçekleştirilen 2015-2016 sezonu Hentbol Erkekler 2.Lig play-off final maçları sona erdi. Köyceğiz Belediyespor ve Karşıyaka Belediyespor, Hentbol Erkekler 1.Lige yükselmeye hak kazanan takımlar oldu. Ankara THF spor salonunda tek devreli lig usulüne göre oynanan müsabakalarda son gün karşılaşmalarında Karşıyaka Belediyesi SK, Tokat Gençlikspor'u 28-19 mağlup ederken, Gümüşhane Belediyesi SK ise Köyceğiz Belediyespor'u 29-28 yenmesine rağmen, üçlü averajla 1. lige yükselemedi.

Müsabakalar sonrası düzenlenen kupa töreninde şampiyon Köyceğiz Belediyespor kupa ve madalyasını Federasyonumuz Başkan Yardımcısı Ahmet Kıvrak ve GSB Rehberlik ve Denetim Başkanı Mehmet Haluk Uçkun'dan aldılar. İkinci olarak birinci lige yükselen Karşıyaka Belediyespor takımı madalya ve plaketini Genel Sekreterimiz Mutlu Kadıoğlu'ndan aldılar.

MAÇ SONUÇLARI VE PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

Posted in: 1. Lig Erkek Haberleri, Lig Haberleri Anasayfa, 1. Lig Erkek Haberleri Manşet, Erkekler 2. Lig Haberleri Manşet, Erkekler 2. Lig Haberleri | Tags: | Comments (0) | View Count: (2172)

Post a Comment

Sponsorlarımız