10

Danimarka ve Rusya maçları aday kadrosu

Danimarka ve Rusya maçları aday kadrosu

2016 Avrupa Bayanlar Hentbol Şampiyonası elemeleri 6. grupta mücadele eden Bayan Milli Takımımız, Danimarka ve Rusya ile oynayacağı müsabakalar için kampa giriyor. 

Bayan Millilerimiz 16 Mayıs Pazartesi günü Ankara'da kampa girecek. Milli Takımımız hazırlıklarını 20 Mayıs Cuma gününe kadar Ankara THF spor salonunda sürdürecek. 23 Mayıs Pazartesi günü Rize'de kampa girecek olan Millilerimiz 1 Haziran'da Rize 3000 kişilik spor salonunda Danimarka Milli Takımını ağırlayacak. 3 Haziran Cuma günü gruptaki son maçı için Rusya'ya hareket edecek olan Millilerimiz, 5 Haziran'da Krasnodar'da Rusya Milli Takımı ile karşılaşacak. 

Bayan Milli Takımımızın aday kadrosunda şu sporcular yer alıyor:

 

TUR                                                 A MİLLİ BAYAN HENTBOL TAKIMI                                     

ADAY KADROSU

16 MAYIS - 6 HAZİRAN 2016 ANKARA/RİZE

SIRA

ADI SOYADI

GÖREVİ

İLİ

KULÜBÜ

TEKNİK KADRO

1

HİKMET VURGUN

TEKNİK DİREKTÖR

 

 

2

MEHMET SERKAN İNCİ

ANTRENÖR

 

 

3

ADİL NAZLIGÜL

MASÖR

İZMİT

 

4

 

 

 

 

İDARİ KADRO

1

 

 

 

 

2

DENİZ TANIN

MENAJER

ANKARA

 

SPORCU KADROSU

1

SARA KEÇECİ

KALECİ

DANİMARKA

 

2

SEVİLAY İMAMOGLU ÖCAL

KALECİ

ANTALYA

MURATPAŞA BLD. SK

3

MERVE DURDU

KALECİ

İSTANBUL

ÜSKÜDAR BLD. SK

4

FATMAGÜL SAKIZCAN

SOL KANAT

KASTAMONU

KASTAMONU BLD. GSK

5

FATMA ATALAR

SAĞ OYUN KURUCU

İZMİR

İZMİR B. BLD. GSK

6

ASLI İSKİT

ORTA OYUN KURUCU

ANTALYA

MURATPAŞA BLD. SK

7

DİĞDEM HOŞGÖR

SOL OYUN KURUCU

ANTALYA

MURATPAŞA BLD. SK

8

BETÜL YILMAZ

SAĞ OYUN KURUCU

TRABZON

ZAĞNOSSPOR

9

DUYGU AYDOĞAN SOYSAL

SOL OYUN KURUCU

ANKARA

YENİMAHALLE BLD. SK

10

SABİHA GÜNDOĞDU

ORTA OYUN KURUCU

ESKİŞEHİR

ANADOLU ÜNİ. GSK

11

YELİZ ÖZEL

SOL OYUN KURUCU

ANKARA

YENİMAHALLE BLD. SK

12

SERPİL İSKENDEROĞLU

ORTA OYUN KURUCU

KASTAMONU

KASTAMONU BLD. GSK

13

ELİF SILA AYDIN

SOL OYUN KURUCU

ANKARA

YENİMAHALLE BLD. SK

14

MERVE ADIYAMAN

SAĞ OYUN KURUCU

İSTANBUL

ÜSKÜDAR BLD. SK

15

YELİZ YILMAZ

SAĞ OYUN KURUCU

KASTAMONU

KASTAMONU BLD. GSK

16

OLHA VASHCHUK

SAĞ OYUN KURUCU

RİZE

ARDEŞEN GSK

17

YAĞMUR TOPRAK

SAĞ KANAT

İZMİR

İZMİR B. BLD. GSK

18

YASEMİN GÜLER

SAĞ KANAT

İZMİR

İZMİR B. BLD. GSK

19

ESİN SAĞDIÇ

SAĞ KANAT

ANTALYA

MURATPAŞA BLD. SK

20

CEREN DEMİRÇELEN

PİVOT

KASTAMONU

KASTAMONU BLD. GSK

21

NURCEREN AKGÜN

PİVOT

ANKARA

YENİMAHALLE BLD. SK

22

İREM KÖSELER

PİVOT

ANTALYA

MURATPAŞA BLD. SK

 

ADAY KADRO PDF 


 MÜSABAKA PROGRAMI
 TÜRKİYE - DANİMARKA  01.06.2016  20:00  RİZE / 3000 Kişilik spor salonu
 RUSYA - TÜRKİYE  05.06.2016  16:00  RUS / Krasnodar Olimpik spor salonu

 

2016 BAYANLAR AVRUPA ŞAMPİYONASI ELEMELERİ 6.GRUP PUAN DURUMU
 
  O
  G
  B
   M
   A
  Y
  P
  A
1-RUSYA
4
4
0
0
138
98
8
40
2-DANİMARKA
4
2
0
2
103
95
4
8
3-TÜRKİYE
4
1
0
3
109
127
2
-18
4-PORTEKİZ
4
1
0
3
95
125
2
-30

 

Posted in: Bayan Milli Takım Haberleri, Milli Takım Haberleri Anasayfa, Bayan Milli Takım Haberleri Manşet | Tags: | Comments (0) | View Count: (1713)

Post a Comment

Sponsorlarımız