21

MHK'den Duyuru

MHK'den Duyuru
Web sitemizde MHK bölümünde yer alan Formlar kısmında tüm Formlarımız yenilenmiş olup müsabakalarda bu formlar kullanılacak ve aşağıdaki konulara azami dikkat gösterilecektir.

 a) Müsabaka bitiminde hemen müsabaka sonucu 0530 6605089 nolu telefona mesaj olarak atılacak, 24 saat içersinde müsabaka raporu THF 0312 4398585 nolu faksa gönderilecektir.

b) Müsabaka Bilgi Formu yeni düzenlemeleriyle web sayfamıza konmuştur. Müsabaka Gözlemcisi formun çıktısını alarak müsabaka salonunda bu formun gereklerini yerine getirecek ve gerekli bilgileri doldurup müsabakanın Saha Hakemlerine imzalattıktan sonra Müsabaka Raporu ile birlikte THF'ye posta veya kargo yoluyla 24 saat içerisinde gönderecektir. 

c) Elle doldurdukları bu Müsabaka Bilgi Formunun aynısını daha önce olduğu gibi Hakem Değerlendirme Formu ile birlikte İnternet ortamında merkezhakem@mynet.com ve Hakemlerin mail adresine İnternet ortamından da göndereceklerdir.
Posted in: Thf Duyurular, Mhk Haberleri, Thf Haber ve Duyuruları Anasayfa, Mhk Haberleri | Tags: | Comments (0) | View Count: (2310)

Post a Comment

Sponsorlarımız