21

2016-2017 sezonu Sicil-Lisans randevu sistemi

2016-2017 sezonu Sicil-Lisans randevu sistemi

2016-2017 sezonu Sicil-Lisans işlemlerinde aksamalara sebebiyet vermemek için randevu sistemine devam edilmektedir. Kulüplerimizin lisans işlemleri için Federasyonumuzu arayarak randevu almaları, işlemlerin daha verimli olmasını temin edecektir.

Randevu aldıkları tarihte ilgili kulüpler üst yazı ile birlikte, Tescil Lisans ve Sözleşmeler için istenilen evrakları Federasyona teslim etmeleri gerekmektedir. Üst yazı olmadan gönderilen evraklar işleme alınmayacaktır.

* Kulüplerimizin "Sicil Lisans gerekli evrak formunda" yer alan evrakları eksiksiz olarak temin etmek zorundadır. 

* Kargo ile gönderilen evraklarda eksik olması veya Federasyonumuza ulaşamaması durumunda Federasyon sorumluluk kabul etmemektedir. 

*Kulüplerimizin eksiksiz ve ıslak imzalı evrak hazırlamaları gerekmektedir.

Kulüplerimizin bu konuda gerekli hassasiyeti göstermelerini rica eder, başarılar dileriz.

SİCİL LİSANS DİLEKÇE 

SİCİL LİSANS GEREKLİ EVRAK FORMU

SAĞLIK RAPORU

Posted in: Süper Lig Erkek Haberleri, Süper Lig Bayan Haberleri, 1. Lig Erkek Haberleri, 1. Lig Bayan Haberleri, Lig Haberleri Anasayfa, Süper Lig Erkek Haberleri Manşet, Süper Lig Bayan Haberleri Manşet, 1. Lig Erkek Haberleri Manşet, 1. Lig Bayan Haberleri Manşet, Bayanlar 2. Lig Haberleri Manşet, Bayanlar 2. Lig Haberleri, Erkekler 2. Lig Haberleri Manşet, Erkekler 2. Lig Haberleri | Tags: | Comments (0) | View Count: (1806)

Post a Comment

Sponsorlarımız