29

2016-2017 Bölgesel Lig Final

2016-2017 Bölgesel Lig Final

ERKEKLER BÖLGESEL LİG FİNAL

1-Erkekler Bölgesel lig final müsabakaları 5li (3 grup)  ve 6lı ( 1 grup)  gruplar halinde 08 – 12 Ekim 2016 tarihlerinde Eskişehir’de yapılacaktır. Müsabakaların teknik toplantısı 7 Ekim 2016 Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü toplantı salonunda  saat 18.00'de yapılacaktır. (Gruplar ve müsabaka saatleri teknik toplantıda kura çekimi ile belirlenecektir.)
İletişim: Eskişehir Hentbol İl Temsilcisi Uğur Bekyürek 0542 637 50 89

2- Bölgesel erkekler Ligi müsabakaları tek devreli TURNUVA usulü göre 4 grupta oynanacaktır. 5li gruplarında  ilk 2 sırayı alan ve 6li grupta  ilk 3 sırayı alan toplam 9 takım 2.lige alınacaktır.

ERKEK FİNAL STATÜSÜ

ERKEK TAKIMLARI

NO

İLİ

TAKIM ADI

1

KIRŞEHİR

AHİ EVRAN ÜN. GSK

2

ANKARA

ÇINAR GSK

3

ANKARA

GÖLBAŞI BEL. SK

4

BURSA

MELTEM KOLEJİ SK

5

BURSA

MUDANYA EMNİYET SK

6

İZMİR

KARABAĞLAR ATATÜRK TML. GSK

7

MANİSA

MANİSA LİSESİ KÜLTÜR SK.

8

ŞIRNAK

CİZRE YILDIZLAR SK

9

ŞIRNAK

GENÇ. HİZ. VE SPOR. İL. MÜD. SK

10

ŞIRNAK

CİZRE MEMUZİN SK.

11

BATMAN

BATMAN ÜNİ. SK.

12

MARDİN

ARTUKLU GÜCÜ SK

13

MERSİN

İDMANYURDU SK.

14

KAYSERİ

GENÇ. HİZ. VE SPOR ETK. SK.

15

KAYSERİ

ZİRVE OPAL SK

16

RİZE

GÜNEYSU SPOR KLB.

17

KASTAMONU

İNEBOLU SK.

18

BOLU

SEBEN SPOR KULÜBÜ

19

AYDIN

NAZİLLİ BELEDİYE SPOR KLB.

20

Ş. URFA

SEFA SPOR KULÜBÜ

21

BİNGÖL

İL ÖZEL İDARE SPOR KULÜBÜ


BAYANLAR BÖLGESEL LİG FİNAL

1-Bayanlar Bölgesel lig grup müsabakaları 5’li takımlar halinde 2 grupta 08 -12 Ekim 2016 tarihlerinde Polatlı / ANKARA’da  yapılacaktır. Müsabakaların teknik toplantısı 7 Ekim 2016 Cuma günü Polatlı Yeni spor salonu toplantı salonunda saat 18.00'de yapılacaktır. (Gruplar ve müsabaka saatleri teknik toplantıda kura çekimi ile belirlenecektir.)
Konaklama için İletişim : İbrahim Atak: 0535 830 09 78
Federasyon Temsilcisi : Zafer Karayazgan: 0532 422 47 57

2- Bölgesel bayanlar Ligi müsabakaları tek devreli TURNUVA usulü göre 2 grupta oynanacaktır. 5li gruplarında  ilk 3 sırayı alan toplam 6 takım 2.lige alınacaktır.


BAYAN TAKIMLARI

NO

İLİ

TAKIM ADI

1

YALOVA

YALOVA GSK

2

ANTALYA

GAZİ GSK

3

DENİZLİ

SARAYKÖY SK

4

AKSARAY

AKHİSAR SK

5

İSTANBUL

GÖKTÜRK GSK

6

ZONGULDAK

KÖMÜR SK

7

ANKARA

ANADOLU SK

8

HATAY

ERZİN GÖKDERE GSK

9

MARDİN

KIZILTEPE TOKİ SK

10

ŞIRNAK

CİZRE YASEF

 


Posted in: Lig Haberleri Anasayfa, Bayanlar 2. Lig Haberleri Manşet, Bayanlar 2. Lig Haberleri, Erkekler 2. Lig Haberleri Manşet, Erkekler 2. Lig Haberleri | Tags: | Comments (0) | View Count: (2088)

Post a Comment

Sponsorlarımız