06

Avrupa Kupası Programı

Avrupa Kupası Programı
Avrupa'da ülkemizi temsil eden 3 kulübümüz maçlarını bu hafta sonu oynayacaklar.

Bayanlar EHF Kupası'nda mücadele eden Çankaya Belediyesi ANKA, 4. tur rövanş maçında Romanya'nın U Jolidon Cluj takımına konuk olacak.

Romanya'nın Cluj Napoca kentindeki mücadele 9 Şubat Pazar günü oynanacak mücadele TSİ 18:00'de başlayacak. Horia Demian spor salonunda oynanacak karşılaşmayı Yunan hakem çifti Konstantinos Katsikis - Michalis Michailidis yönetecek.

Geçen hafta Ankara'da oynanan ilk maçı Çankaya Belediyesi ANKA 34-22 kaybetmişti.

CHALLENGE KUPASI
Ülkemizi Challenge Kupasında temsil eden Maltepe Belediyesi Gençlik ve Ardeşen Gençlik 4. tur maçlarına çıkıyorlar.

Maltepe Belediyesi Gençlik Spor 4. turda Fransa'nın Issy PAris Hand takımıyla karşılaşacak. Temsilcimiz maçlarını her iki takımın anlaşması nedeniyle deplasmanda oynayacak. Her iki karşılaşmada Fransa'nın Villeneuve-D'ASCQ kentindeki Salle Marcel Cerdan'da oynanacak. İlk maç 7 Şubat Cuma günü TSİ 20:00'de başlayacak. Rövanş maçı ise 8 ŞUbat Cumartesi günü TSİ 21:30 oynanacak. Müsabakalarda Sırp hakemler Vanja Antic - Jelena Jakovljevic düdük çalacak.

ARDEŞEN GSK - ZRK NAISA-NIS

Challenge Kupası'ndaki bir diğer temsilcimiz olan Ardeşen Gençlik Spor ise 4. turda Sırbistan ekibi ZRK Naisa-Nis ile karşılacak.


Sırp ekibin isteği doğrultusunda her iki maç da Ardeşen'de oynanacak. İlk maç 8 Şubat Cumartesi, rövanş maçı ise 9 Şubat Pazar günü oynanacak. Her iki müsabakanın da başlama saati 16:00... İlk maç ÇAY TV'den canlı yayınlanacak.

RTE Üniversitesi Ardeşen MYO Spor Salonundaki karşılaşmaları Moldovan hakem çifti Dorian Sirbu, Valentin Suponicov yönetecek.

Temsilcimiz tarihinde ilk kez bir Avrupa kupası müsabakasına çıkacak.
Posted in: Bayanlar Avrupa Kupası Haberleri, Bayanlar Ehf Kupası, Bayanlar Challenge Kupası | Tags: | Comments (0) | View Count: (2017)

Post a Comment

Sponsorlarımız