20

Ünilig'de şampiyonlar belli oldu

Ünilig'de şampiyonlar belli oldu

2012-2013 sezonu Hentbol Unilig oynanan play-off maçlarıyla sona erdi.


Unilig Hentbol erkekler kategorisinde Polis Akademisi, bayanlarda ise 19 Mayıs Üniversitesi şampiyon oldu.

Play-Offun son gününde Polis Akademisi, İstanbul Teknik Üniversitesi’ni 35-19 mağlup ederek, 5 puanla birinci oldu. Diğer maçta ise Celal Bayar Üniversitesi, Trakya Üniversitesi’ni 33-24 mağlup ederek, 4 puanla ikinci sırada yer aldı.

Bayanlar Unilig play-off maçlarında seride 1-0 önde olan 19 Mayıs Üniversitesi, Kastamonu Üniversitesi’ni 35-27 mağlup ederek, mutlu sona ulaştı.

Play-Of maçları sonunda düzenlenen kupa töreninde bayanlarda şampiyon olan 19 Mayıs Üniversitesi’ne madalya ve kupasını Federasyonumuz Başkanvekili Ahmet Kıvrak takdim etti.

 İkinci olan Kastamonu Üniversitesi’ne ise madalyalarını Federasyonumuz Eğitim Kurulu Üyesi ve Trakya Üniversitesi BESYO Müdürü İlhan Toksöz verdi. 

Erkeklerde şampiyon olan Polis Akademisi takımına ise madalya ve kupasını Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdür Yardımcısı Sayın Mehmet Kocatepe takdim etti.

İkinci olan Celal Bayar Üniversitesi’ne madalyalarını Okul Sporları Federasyonu Başkanı Ayhan Pala, üçüncü olan Trakya Üniversitesi’ne ise madalyalarını Federasyonumuz Genel Sekreteri Mutlu Kadıoğlu verdi.

Posted in: Ünilig Haberleri, Ünilig Haberleri Manşet | Tags: | Comments (0) | View Count: (3307)

Post a Comment

Sponsorlarımız