15

Şampiyon Muğla Belediyesi

Şampiyon Muğla BelediyesiFOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ...

Hentbol Erkekler 2. Lig Play-Off final grubu maçları tamamlandı. Müsabakalar sonucunda Muğla Belediyesi şampiyon, Aydın PTT ise ikinci olarak 1. lige yükseldi.


Ankara THF Spor Salonunda yapılan Hentbol Erkekler 2. Lig Play-Off final grubu maçları tamamlandı. Son gün maçlarında Keçiörenspor Rize Karadenizspor'u 42-31 mağlup ederken, Çay TV'ten canlı yayınlanan Aydın PTT - Muğla Belediyesi maçını Aydın PTT 25-21 kazandı. Bu sonuçlarla Muğla Belediyesi, Aydın PTT ve Keçiörenspor'un puanları 4 olurken, üçlü averaj sonucunda Muğla Belediyesi ve Aydın PTT 1. Lige yükselen takımlar oldu.

Maç sonrası düzenlenen kupa töreninde final grubu müsabakalarında görev alan gözlemci ve hakemlere plaketlerini Federasyon Temsilcimiz Günay Kadıoğlu verdi.

Final grubunu dördüncü bitiren Rize Karadenizspor'un madalyalarını Federasyon Temsilcimiz Elif Tuğba Çelik verirken, üçüncü olan Keçiörenspor'un madalyalarını THF Spor Salonu Müdürü Mehmet Önder takdim etti.

İkinci olarak 1. Lige yükselen Aydın PTT takımına madalyalarını MHK Başkanı Barbaros Yılmaz verdi. Şampiyon olan Muğla Belediyesi oyuncuları madalya ve kupasını Federasyonumuz Genel Sekreteri B.Mutlu Kadıoğlu'nun elinden aldı.
Posted in: Lig Haberleri Anasayfa, Bayanlar 2. Lig Haberleri Manşet, Bayanlar 2. Lig Haberleri, Erkekler 2. Lig Haberleri Manşet, Erkekler 2. Lig Haberleri | Tags: | Comments (0) | View Count: (4877)

Post a Comment

Sponsorlarımız