05

Liglere Katılım için son gün 6 Temmuz 2018

Liglere Katılım için son gün 6 Temmuz 2018
2018 – 2019 Sezonu için katılım süresi başlamıştır.

Aşağıda belirtilen kulüplerimizin 2018 – 2019 Sezonu için Katılım ücretinin yatırıldığını gösteren Banka Dekontunu, Kulüp Başkanı veya imza yetkili yöneticilerin imzalı ve mühürlü Taahhütnamesini, Kulüp Bilgi Formunu ve varsa önceki sezonlardan kalan borçlarını yatırdığına dair banka dekontunu 06 Temmuz 2018 Cuma günü mesai bitimine kadar federasyona teslim edilmesi gerekmektedir.

NOT: İlgili evrakları anılan tarihe kadar Federasyona ulaştırmamış olan kulüpler kura çekimine ve Lige alınmayacaklardır.

 

LİG KULÜP BİLGİ FORMU VE TAAHHÜTNAME AÇIKLAMALAR
SÜPER LİG

* Katılım Ücreti 50.000.00 TL

- Banka dekontu
- Taahhütname
- Kulüp Bilgi Formu

1. LİG

* Katılım Ücreti 5.000.00 TL

- Banka dekontu
- Taahhütname
- Kulüp Bilgi Formu

2. LİG

* Katılım Ücreti 1.500.00 TL

- Banka dekontu
- Taahhütname
- Kulüp Bilgi Formu

SON KATILIM TARİHİ :6 TEMMUZ 2018 MESAİ BİTİMİNE KADAR

 


TÜRKİYE HENTBOL FEDERASYONU BANKA HESAP BİLGİLERİ
Banka Adı :
Akbank
Şube :
Cinnah Şubesi
Döviz Cinsi : Türk Lirası
IBAN NO : TR 20 0004 6001 7888 8000 0682 86
EURO HESABI : TR 48 0004 6001 7803 6000 0655 16

 

 

2018-2019 SEZONU SÜPER LİG TAKIMLARI

NO

İLİ

2018-2019 ERKEKLER SÜPER LİG

 

NO

İLİ

2018-2019 KADINLAR SÜPER LİG

1

İSTANBUL

BEŞİKTAŞ MOGAZ HT

1

ANTALYA

MURATPAŞA BELEDİYESİ SK

2

ANKARA

B.B. ANKARASPOR

2

KASTAMONU

KASTAMONU BELEDİYESİ GENÇLİK SK

3

İZMİR

GÖZTEPE

3

ANKARA

POLATLI BELEDIYESPOR

4

ESKİŞEHİR

SELKA ESKİŞEHİR HENTBOL SK

4

ANKARA

YENİMAHALLE BELEDIYESI SK

5

BURSA

NİLÜFER BELEDİYESPOR

5

RİZE

ARDEŞEN GENÇLİK SPOR

6

ANTALYA

ANTALYASPOR A.Ş

6

TRABZON

ZAĞNOSSPOR

7

İSTANBUL

BEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK SK

7

İSTANBUL

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK

8

ADIYAMAN

ADIYAMAN BELEDİYE SK

8

BURSA

MUDANYA BELEDİYESPOR

9

ANKARA

MYK HENTBOLSPOR

9

İZMİR

IZMIR BÜYÜKSEHIR BELEDİYESİ SK

10

ANKARA

MALİYE PİYANGO SK

10

AKSARAY

AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR

11

AMASYA

MERZİFON BELEDİYE HENTBOL SK

11

BURSA

OSMANGAZİ BELEDİYESPOR

12

BATMAN

BATMAN BELEDİYESİ GENÇLİK SK

12

KASTAMONU

KASTAMONU ARTSAM KOLEJI SK

13

İZMİR

IZMIR BÜYÜKSEHIR BLD. GSK

13

SAMSUN

SAMSUN GENÇLIK SPOR

14

GÜMÜŞHANE

GÜMÜŞHANE BELEDİYESPOR

14

MUĞLA

YALIKAVAK BELEDİYESPOR


 

2018-2019 SEZONU 1. LİG TAKIMLARI

NO

İLİ

2018-2019 ERKEKLER 1. LİG

 

NO

İLİ

2018-2019 KADINLAR 1. LİG

1

KIRŞEHİR

AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK SK

1

SİVAS

SIVAS BELEDIYESPOR

2

İZMİR

KARŞIYAKA BELEDİYESİ GENÇLİK SK

2

PAZAR

PAZARSPOR

3

YOZGAT

YOZGAT BOZOK SPOR

3

BALIKESİR

BANDIRMASPOR

4

ANKARA

ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK

4

KASTAMONU

KASTAMONU GENÇLİK SPOR

5

KONYA

SELÇUKLU BELEDİYESPOR

5

ELAZIĞ

ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK

6

İSTANBUL

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ SK

6

ÇANKAYA

ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK SK

7

İSTANBUL

MARMARA ÜNİVERSİTESİ SK

7

İZMİR

KEMALPASA ATA GENÇLİK SPOR

8

TOKAT

TOKAT GENÇLİK SPOR

8

ANKARA

METROPOL AKSARAY AKHİSAR SPOR

9

İSTANBUL

NEF BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ S.K

9

MARDİN

MARDİN BÜYÜKŞEHİR BLD. SK

10

ŞIRNAK

ŞIRNAK GHSİM SK

10

GİRESUN

GÖRELE BELEDİYESİ GİRESUN GSK

11

RİZE

GÜNEYSUSPOR

11

MARDİN

MARDİN 1947 SAĞLIK S.K

12

ERZURUM

AZİZİYE BELEDİYESİ TERMAL SK

12

ESKİŞEHİR

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK SK

13

ANTALYA

SERİK BELEDİYESPOR

13

ESKİŞEHİR

ESKİŞEHİR ŞEHİR KOLEJİ SK

 

2018-2019 SEZONU 2.LİG TAKIMLARI

NO

İLİ

2018-2019 ERKEKLER 2. LİG

 

NO

İLİ

2018-2019 KADINLAR 2. LİG

1

VAN

VAN EREK BEŞ YILDIZ SPOR KULÜBÜ

1

BOLU

BOLU BELEDİYESİ SPOR

2

AMASYA

AMASYA 1957 SULUOVA SPOR KULÜBÜ

2

ANTALYA

ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK.

3

AYDIN

AYDIN PTT SPOR KULÜBÜ

3

DENİZLİ

SARAYKÖY SPOR

4

BOLU

SEBEN SPOR KULÜBÜ

4

ANKARA

METROPOL SPOR

5

MERSİN

MERSİN İDMANYURDU SPOR KULÜ

5

AMASYA

AMASYA ATATÜRK LİS. SK

6

MARDİN

1903 MARDİN SPOR KLB.

6

SİNOP

SİNOP KALEŞEHİR GSK

7

SİİRT

SİİRT KURTALAN EKSPRES SK.

7

TUNCELİ

TUNCELİ PERTEK BEL. S.K

8

ORDU

ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK.

8

İZMİR

1970 VEFA GENÇLİK VE SK

9

RİZE

RİZE GENÇLİK SPOR KLB.

9

BURSA

BURSAGÜCÜ GENÇLIK SPOR

10

SİNOP

SİNOP GENÇLERBİRLİĞİ SK.

10

İSTANBUL

YENİMAHALLE 1923 HENTBOL SK

11

MANİSA

SALİHLİ BELEDİYESİ SK

11

UŞAK

GENÇ UŞAK SPOR (LİGDEN İHRAÇ)

12

İZMİR

ALTAY SPOR KULÜBÜ

12

TEKİRDAĞ

TEKİRDAĞ 14 KASIM SK

13

İZMİR

KARABAĞLAR ATATÜRK TEML GSK

13

ADANA

ADASOKAĞI SK

14

SİVAS

SİVAS DEMİR SPOR KULÜBÜ

14

ANKARA

GÖLBAŞI BELEDİYESİ SK

15

DÜZCE

DÜZCE CUMAYERİ BELEDİYESİ S.K

15

YOZGAT

YOZGAT AİLE VE SOS. POL. GENÇ. SK

16

KAYSERİ

KAYSERİ G.H.VE SPOR ETK. SK

 

17

ADANA

ADANA ATAKAN SPOR KLB.

18

MARDİN

MARDİN ARTTUKLU GÜCÜ SK

19

MUĞLA

KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR

20

SAKARYA

SAKARYA BÜYÜKŞEHİR .BLD. SK

21

İZMİR

İZMİR DİKİLİ GÜNEŞ SK

22

ADANA

SEYHAN BELEDİYESPOR

23

ANKARA

BAŞKENT AKADEMİ SK

24

ŞIRNAK

CİZRE YILDIZLAR SK

 

Posted in: Süper Lig Erkek Haberleri, Süper Lig Bayan Haberleri, 1. Lig Erkek Haberleri, 1. Lig Bayan Haberleri, Diğer Liglerin Haberleri, Genel Lig Haberleri, Lig Haberleri Anasayfa, Süper Lig Erkek Haberleri Manşet, Süper Lig Bayan Haberleri Manşet, 1. Lig Erkek Haberleri Manşet, 1. Lig Bayan Haberleri Manşet, Bayanlar 2. Lig Haberleri Manşet, Bayanlar 2. Lig Haberleri, Erkekler 2. Lig Haberleri Manşet, Erkekler 2. Lig Haberleri | Tags: | Comments (0) | View Count: (1699)

Post a Comment

Sponsorlarımız