11

R.Demirci Turnuvası ve Minikler Şampiyonasına katılan takımlar

R.Demirci Turnuvası ve Minikler Şampiyonasına katılan takımlar
27 Haziran 2018 - 1 Temmuz 2018 tarihleri arasında Alanya'da yapılacak olan 24. Ramazan Demirci Açık Alan Hentbol Turnuvası ve Minikler Türkiye Şampiyonasına başvuru yapan takımlar belli oldu. 


Başvuru yaptığı halde aşağıdaki listede yer almayan takımlarımızın başvuru yaptığına dair belgeleri (mail gönderilme örneği veya faks teyidi) ile 13 Haziran Çarşamba günü mesai bitimine kadar Federasyonumuza başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

2017-2018 MİNİKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

KADINLAR

İLİ

TAKIM ADI

1

ADANA

ADASOKAĞI SPOR KLB.

2

ANKARA

POLATLI BELEDİYESİ SK

3

ARTVİN

ARTVİN YEDİ MART SK

4

BATMAN

BATMAN BELEDİYE SK

5

BİLECİK

BİLECİK BELEDİYE K

6

BURSA

NİLÜFER 16 SK

7

ELAZIĞ

ELAZIĞ SYSK

8

ESKİŞEHİR

ANADOLU ÜNİ. GSK

9

ISPARTA

AİLE SOS. POL. GSK

10

İZMİR

İZMİR B. BLD. GSK

11

KARABÜK

KARABÜK GENÇLİK SK

12

KASTAMONU

KASTAMONU BLD SK

13

MANİSA

TURGUTLU BELD SK

14

MERSİN

ALSANCAK SK

15

MUĞLA

FETHİYE BLD.SK

16

MUĞLA

YALIKAVAK BLD SK

17

TUNCELİ

PERTEK BLD SK

18

ZONGULDAK

BALI SPOR

 

2017-2018 MİNİKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

ERKEKLER

İLİ

TAKIM ADI

1

ADANA

SARIÇAM BLD. SK

2

ANKARA

GAZİ ÜNİVERSİTESİ SK

3

BURSA

BURSA HENTBOL SK

4

BURSA

MUDANYA EMNİYET SK

5

HATAY

ALTINÖZÜ KAYMAKAMLIĞI SK

6

ISPARTA

AİLE SOS. POL.GSK

7

İZMİR

SEFİRİHİSAR KIZILIRMAK SK

8

KASTAMONU

İNEBOLU SPOR

9

KAYSERİ

SPOR A.Ş. GSK

10

MUĞLA

MİLAS BELEDİYE SK.

11

MUĞLA

YALIKAVAK SPOR

12

VAN

EREK BEŞYILDIZ SPOR KLB

13

ANKARA

ANK.HENTBOL İHTİSAS SK

 

 

24. RAMAZAN DEMİRCİ AÇIK ALAN HENTBOL TURNUVASINA KATILANLAR

2002-2003

KADINLAR

ERKEKLER

S.N.

İLİ

TAKIM ADI

S.N.

İLİ

TAKIM ADI

1

ANKARA

YENİMAHALE BLD SK

1

ADIYAMAN

YAMAN SPOR S.K.

2

BURSA

BOSCH SK

2

ANKARA

GAZİ ÜNİVERSİTESİ S.K

3

TRABZON

ÖZEL CANDAN KOLEJİ

3

ANKARA

TED KOLEJİ SPOR KLB

4

4

TRABZON

ÖZEL CANDAN KOLEJİ

5

5

ALANYA

ALANYA BELEDİYESİ

 

2004-2005

KADINLAR

ERKEKLER

S.N.

İLİ

TAKIM ADI

S.N.

İLİ

TAKIM ADI

1

ARTVİN

ARTVİN 7 MART SK

1

ANKARA

GAZİ ÜNİVERSİTESİ S.K.

2

BURSA

NİLÜFER 16 SK

2

ANKARA

TED KOLEJİ SPOR KLB

3

GİRESUN

GÖRELE SPOR KULÜBÜ

3

İSTANBUL

ÇAMLICA KALEM SK.

4

ZONGULDAK

BALI SPOR KLB

4

İSTANBUL

BEYKOZ BELEDİYE S.K

5

ALANYA

ALANYA BELEDİYESİ

5

İZMİR

UZUN HASAN SK.

6

6

KASTAMONU

İNEBOLU SPOR KLB

7

7

ZONGULDAK

KOZLU BELD S.K

8

8

ZONGULDAK

KÖMÜR SK

 

2006-2007

KADINLAR

ERKEKLER

S.N.

İLİ

TAKIM ADI

S.N.

İLİ

TAKIM ADI

1

ADANA

ADA SOKAĞI SPOR KLB

1

ANKARA

GAZİ ÜNİVERSİTESİ S.K.

2

ANKARA

YENİMAHALE SPR KLB

2

ANKARA

TED KOLEJİ SPOR KLB

3

BURSA

OSMAN GAZİ SPOR KULB

3

BURSA

MUDANYA EMNİYET SK.

4

DENİZLİ

DENİZLİ SPOR KULÜBÜ

4

HATAY

ALTINÖZÜ KYMK SK

5

ELAZIĞ

SOSYAL YRD.SK

5

ISPARTA

ASP.GSK SK

6

ESKİŞEHİR

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

6

İSTANBUL

KANLICA SPOR KLB

7

ISPARTA

ASP.GSK SK

7

ANKARA

ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI

8

MUĞLA

YALIKAVAK SPO KLB

8

ARTVİN

HOPA GENÇLERBİRLİĞİ

9

TUNCELİ

PERTEK SPOR KLB

10

ARTVİN

HOPA GENÇLERBİRLİĞİ

11

DENİZLİ

ACIPAYAM BELD SK

 

 

Posted in: Lig Haberleri Anasayfa, Altyapı haberleri manşet, Altyapı haberleri | Tags: | Comments (0) | View Count: (2169)

Post a Comment

Sponsorlarımız