26

U18 Avrupa Plaj Hentbolu Şampiyonası’na doğru

U18 Avrupa Plaj Hentbolu Şampiyonası’na doğru


U18 Avrupa Plaj Hentbolu Şampiyonası’na katılacak olan kadın ve erkek plaj milli takımlarımızda hedef şampiyonada iyi bir derece elde etmek.

28 Haziran 1 Temmuz tarihleri arasında Karadağ’ın Ulcjin şehrinde düzenlenecek U18 Avrupa Plaj Hentbolu Şampiyonası’na katılacak kadın ve erkek milli takımlarımız hazırlıklarına Köyceğiz Delta plajında devam ediyor. 27 Haziran Çarşamba günü Karadağ’a hareket edecek Millilerimiz gruplarda kadınlarda Macaristan, İtalya, İspanya ve İsviçre; erkeklerde de Rusya, Slovakya, Yunanistan ve Hırvatistan ile karşılaşacak. Şampiyonaya kadınlarda ve Erkekler 17'şer ülke katılıyor.

U18 erkek plaj milli takım antrenörümüz Akın Yenigün ve U18 kadın plaj milli takım antrenörümüz Kadir Ayar kamp çalışmalarının iyi gittiğini belirterek, şampiyonada ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını söylediler. 

U18 kadın plaj milli takım antrenörümüz Kadir Ayar, "YKS (Yükseköğretim Kurumları Sınavı) nedeniyle 2000 doğumlu sporcularımızı götüremiyoruz. Kadromuz 2001 ve 2002 doğumlu sporculardan oluşuyor. Ancak yine de elimizden geleni yapacağız. Her iki takımımızın da ilk hedefi gruplardan çıkmak." diye konuştu.

 


Posted in: Bayan Milli Takım Haberleri, Erkek Milli Takım Haberleri, Tüm Milli Takım Haberleri, Milli Takım Haberleri Anasayfa, Bayan Milli Takım Haberleri Manşet, Erkek Milli Takım Haberleri Manşet, Plaj Hentbolu Bayan Manşet, Plaj Hentbolu Bayan, Plaj Hentbolu Erkek, Plaj Hentbolu Erkek Manşet | Tags: | Comments (0) | View Count: (519)

Post a Comment

Sponsorlarımız