02

U18 Avrupa Plaj Hentbolu Şampiyonası sona erdi

U18 Avrupa Plaj Hentbolu Şampiyonası sona erdi

Karadağ’ın Ulcjin şehrinde düzenlenen U18 Avrupa Plaj Hentbolu Şampiyonası sona erdi. 

28 Haziran - 1 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşen organizasyonda erkek milli takımımız şampiyonayı 14. sırada, kadın milli takımımız ise 16. sırada tamamladı. 

Erkek Plaj Milli takımımız D grubunda Rusya, Slovakya, Yunanistan ve Hırvatistan ile karşılaşırken, grubunu 4 mağlubiyetle 0 puanla tamamladı. 13-17.'lik sıralama maçları oynayan Millilerimiz, Fransa'nın ardından 4 puan toplayarak 14. sırayı elde etti. ERkeklerde şampiyonluğu Almanya elde ederken, ikinci Polonya, üçüncü ise İspanya oldu.

Kadın millerimiz ise  D grubunda Macaristan, İtalya, İspanya ve İsviçre ile mücadele ederken, grubunu 0 puanla tamamladı. 13-17.'lik sıralama maçları oynayan Millilerimiz, 2 puan toplayarak şampiyonu 16. olarak tamamladı. Macaristan Kadınlarda şampiyon olurken, 2. Hollanda, 3. ise Almanya oldu.

U18 ERKEK PLAJ AVRUPA ŞAMPİYONASI MAÇ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ 

U18 KADIN PLAJ AVRUPA ŞAMPİYONASI MAÇ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ 


Posted in: Bayan Milli Takım Haberleri, Erkek Milli Takım Haberleri, Anasayfa Manset Sol, Tüm Milli Takım Haberleri, Milli Takım Haberleri Anasayfa, Bayan Milli Takım Haberleri Manşet, Erkek Milli Takım Haberleri Manşet, Plaj Hentbolu Bayan Manşet, Plaj Hentbolu Bayan, Plaj Hentbolu Erkek, Plaj Hentbolu Erkek Manşet | Tags: | Comments (0) | View Count: (306)

Post a Comment

Sponsorlarımız