16

Beşiktaş Mogaz - Flensburg H.

Beşiktaş Mogaz - Flensburg H.
Beşiktaş Mogaz, VELUX EHF Şampiyonlar Ligi B grubu 4. maçında son Şampiyonlar Ligi Şampiyonu Flensburg-Handewitt'i konuk edecek.

16 Ekim Perşembe günü saat 20.30’da başlayacak mücadele Kocaeli Şehit Polis Recep Topaloğlu Salonu'nda oynanacak. Maçta Portekizli hakem ikilisi Duarte Santos ve Ricardo Fonseca düdük çalacak.

Avrupa kupalarındaki 100. maç
Beşiktaş Mogaz, Avrupa kupalarındaki 100. maçını Flensburg-Handewitt ile oynayacak.

Bu yıl tarihinde ilk kez VELUX EHF Şampiyonlar Ligi'nde boy gösteren Beşiktaş Mogaz Takımımız, Avrupa kupalarındaki 100. maçına çıkmaya hazırlanıyor. 16 Ekim Perşembe günü saat 20.30’da Flensburg-Handewitt'i Kocaeli Şehit Polis Recep Topaloğlu Salonu'nda ağırlayacak siyah-beyazlılarımız Avrupa'da dalya yapacak. Son şampiyon Flensburg-Handewitt'le zorlu bir mücadeleye girişecek takımımız, Şampiyonlar Ligi'nin 4. haftasında puanla tanışma çabasında olacak. Şimdiye kadar yaptığı 3 maçta henüz puan alamayan ekibimiz, Şampiyonlar Ligi'nin son şampiyonundan puan ya da puanlar almak için parkeye çıkacak. 
 
Kara Kartal, 1993/94 sezonundan bu yana katıldığı Avrupa kupalarında toplam 99 maça çıktı. Beşiktaş Mogaz yaptığı maçların 30'unu kazanmayı başarırken, 63 maç kaybetti ve 6 maçtan da sahadan beraberlikle ayrıldı. Hentbolcularımız 2608 gol kaydederken, kalesinde 2919 gol gördü. Alman takımlarıyla toplam 8 kez karşılaşan siyah-beyazlılarımız, henüz galibiyet alamadı. Beşiktaş Mogaz, 8 maçın 7'sini yitirirken, 1 maçta berabere kaldı. 
Posted in: Erkekler Şampiyonlar Ligi | Tags: | Comments (0) | View Count: (1749)

Post a Comment

Sponsorlarımız