20

Avrupa Kupası Heyecanı

Avrupa Kupası Heyecanı
Hentbolda 2 erkek, 4 bayan takımımız Avrupa Kupası maçlarına çıkıyor.

Erkekler Challenge Kupasında ülkemizi temsil eden Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor ve Ankara İl Özel İdare 3. turdaki ilk maçlarına çıkıyor. Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor turun ilk maçında Ukrayna ekibi ZTR Zaporozyhe'yi konuk edecek. 22 Kasım cumartesi günü oynanacak mücadele saat 17:00'de başlayacak. THF spor salonundaki maçı İsviçreli hakem çifti Arthur Brunner, Morad Salah yönetecek.

Turun rövanşı ise 29 Kasım cumartesi günü Ukrayna'da oynanacak.

Challenge Kupasındaki bir diğer temsilcimiz Ankara İl Özel İdare ise 3.turdaki iki maçını da deplasmanda oynayacak. Lüksemburg takımı Red Boys Differdange ile karşılaşacak olan temsilcimiz, ilk maçını 22 Kasım cumartesi, rövanş maçını ise 23 Kasım pazar günü Centre Sportif de Differdange'de oynayacak. Her iki maçın TSİ 19:45 başlayacak ve müsabakaları Boşnak Hakem çifti Aleksandar Jovic, Nedim Arnautovic yönetecek.

Bayanlar EHF Kupası 3.turunda 2 takımımız mücadele edecek. 
İlk maçında deplasmanda Issy Paris Hand takımına 26-23 yenilen Yenimahalle Belediyesi SK, rövanş maçını 23 Kasım pazar günü oynayacak. THF spor salonundaki mücadele 15:00'te başlayacak. Karşılaşmayı Sırp hakemler Vanja Antic, Jelena Jakovljevic yönetecek. Temsilcimizin tur atlayabilmesi için 4 farklı galip gelmesi gerekiyor.

EHF Kupasındaki diğer temsilcimiz Muratpaşa Belediyesi ise 3.turdaki iki maçını da Antalya'da oynayacak. Belçikalı rakibi Femina Vise ile ilk maçını 22 Kasım cumartesi saat 18:00'de oynayacak olan Muratpaşa Belediyesi, ikinci maçını ise 23 kasım pazar günü saat 14:00'te oynayacak. Süleyman Evcilmen spor salonundaki maçları Çek hakem çifti Milan Hajek, Karel Macho yönetecek.

Bayanlar Challenge Kupasındaki temsilcilerimizden İzmir Büyükşehir Belediyesi GSK, ilk maçta 36-23 kaybettiği Belarus ekibi Gorodnichanka'yı İzmir Celal Atik spor salonunda konuk edecek. 23 Kasım pazar günü oynanacak mücadele saat 17:00'de başlayacak.

Kupadaki diğer temsilcimiz Ardeşen GSK ise 3.turdaki iki maçını da kendi sahasında oynayacak. Bu turda Polonya'nın Energa AZS Koszalin ekibi ile karşılaşacak olan Ardeşen GSK, ilk maçını 22 Kasım cumartesi, rövanş maçını ise 23 Kasım Pazar günü oynayacak. Her iki maç da saat 16:00'da başlayacak ve Ardeşen MYO'da oynanacak. Karşılaşmaları Danimarkal hakem çifti Mads Dahl Hermann, Jesper Madsen yönetecek. Her iki mücadelede ÇAY TV'den canlı olarak yayınlanacak.


Posted in: Bayanlar Avrupa Kupası Haberleri, Erkekler Avrupa Kupası Haberleri, Erkekler Challenge Cup, Bayanlar Ehf Kupası, Bayanlar Challenge Kupası | Tags: | Comments (0) | View Count: (2271)

Post a Comment

Sponsorlarımız