DÖRTLÜ FİNAL


BAYANLAR SPORTOTO TÜRKİYE KUPASI YARI FİNAL
2 MAYIS 2015 BURSA NİLÜFER SPOR SALONU
SAAT TAKIM A  TAKIM B  SONUÇ
MAÇ
13:00 YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK 37-27 1
15:00 MURATPAŞA BELEDİYESİ SK  ARDEŞEN GENÇLİK SPOR 25-23 2

 

BAYANLAR SPORTOTO TÜRKİYE KUPASI FİNAL
3 MAYIS 2015 BURSA NİLÜFER SPOR SALONU 
SAAT TAKIM A TAKIM B SONUÇ
12:00 YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK MURATPAŞA BELEDİYESİ SK
38-31

 

 

ÇEYREK FİNAL


1. MAÇLAR
 TARİH  İLİ  SALON SAAT   TAKIM A SONUÇ   TAKIM B
04 Mart 2015 ANTALYA S.EVCİLMEN S.S. 19.00 MURATPAŞA BLD. SK 36 27 KASTAMONU BLD. SK
04 Mart 2015 ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİ. BESYO 2 EYLÜL 17:00 ANADOLU ÜNİ. GSK 25 43 YENİMAHALLE BLD. SK
04 Mart 2015  İSTANBUL YAKACIK İTO S.S. 17:00 1907 KANARYA SPOR 26 32 İZMİR BŞB GSK
04 Mart 2015 İSTANBUL ÇAMLICA S.S 17:00 ÜSKÜDAR BLD. SK 29 37 ARDEŞEN GSK

 

2. MAÇLAR
 TARİH  İLİ  SALON SAAT   TAKIM A SONUÇ   TAKIM B
11 Mart 2015 İZMİR CELAL ATİK 18.00 İZMİR BŞB GSK
30 22 1907 KANARYA SPOR
11 Mart 2015 ANKARA THF SS 15:00 YENİMAHALLE BLD. SK 36 26 ANADOLU ÜNİ. GSK
25 Mart 2015 RİZE ARDEŞEN MYO 17:00 ARDEŞEN GSK 
34 25 ÜSKÜDAR BLD. SK
25 Mart 2015  KASTAMONU   ATATÜRK SS 15:00  KASTAMONU BLD. SK 32 32  MURATPAŞA BLD. SK

 

2.TUR


TRABZON / 19 MAYIS SPOR SALONU

10 Ocak 2015 13.00 MURATPAŞA BEL.SK
30 30 KASTAMONU BEL.SK
11 Ocak 2015 12.00  ZAĞNOSSPOR
22 30 MURATPAŞA BEL.SK
12 Ocak 2015 15.00 KASTAMONU BEL.SK 33 26 ZAĞNOSSPOR

  TAKIMLAR O G B M Y P
MURATPAŞA BLD. SK 2 1 1 0 60 52 3
2 KASTAMONU BLD. SK 2 1 1 0 63 56 3
 ZAĞNOS SPOR 2 0  0 2 48 63 0

İSTANBUL / ÇAMLICA SPOR SALONU

20 Ocak 2015 15.00 1453 ÜSKÜDAR SK 27 53 YENİMAHALLE BLD.SK
21 Ocak 2015 15.00 YENİMAHALLE BLD.SK 44 31 ÜSKÜDAR BLD.SK
22 Ocak 2015 15.00 ÜSKÜDAR BLD.SK 30 28 1453 ÜSKÜDAR SK

 

   TAKIMLAR  O  G  B  M  A  Y  P
 1  YENİMAHALLE BLD. SK  2  2  -  - 97 58  4
 2  ÜSKÜDAR BLD.SK  2  1  - 61 72 2
 3  1453 ÜSKÜDAR SK  2  -  - 2 55 83  0

 


BURSA / DİKKALDIRIM SPOR SALONU

20 Ocak 2015 Salı 13.00 OSMANGAZİ BLD. SK 29 38 İZMİR B. BLD. SPOR
21 Ocak 2015 Çarşamba 13.00 İZMİR B. BLD. SPOR 37 23 ANADOLU ÜNİ. GSK
22 Ocak 2015 Perşembe 13.00 ANADOLU ÜNİ. GSK 34 22 OSMANGAZİ BLD. SK

   TAKIMLAR  O  G  B  M  A  Y  P
 1  İZMİR B. BLD. SPOR  2  2  -  -  75  52  4
 2  ANADOLU ÜNİ. GSK  2  1  -  57  59  2
 3  OSMANGAZİ BLD. SK  2  -  -  2  51 72  0

 


ANKARA / PROF. DR. YAŞAR SEVİM SPOR SALONU

10 Ocak 2015 Cumartesi 13.00 ANKARA GAYE SPOR oynanmayacak ARDEŞEN GSK
11 Ocak 2015 Pazar 17.00 ARDEŞEN GSK 39 29 1907 KANARYA SPOR
12 Ocak 2015 Pazartesi 16.00 1907 KANARYA SPOR oynanmayacak
ANKARA GAYE SPOR

 


  TAKIMLAR O G B M Y P
ARDEŞEN GSK 1 1 0 0 39 29 2
1907 KANARYA SK 1 0 0 1 29 39 0
 ANKARA GAYE SPOR 0 0  0 0 0 0 0
Prev Year Prev Month Ocak 2017 Next Year Next Month
Sponsorlarımız