2015-2016 SEZONU TÜRKİYE KUPASI

DÖRTLÜ FİNAL

YARI FİNAL


   
TARİH TV SAAT SALON MAÇ
27.03.2016 Çay TV 17:00 Bursa Nilüfer Bld. SS MURATPAŞA BELEDİYESİ  25 - 27  ARDEŞEN GSK
27.03.2016 Çay TV
19:00 Bursa Nilüfer Bld. SS KASTAMONU BELEDİYESPOR 25 - 33  YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK

FİNAL


     
TARİH TV SAAT SALON MAÇ  NS
Uzatma 
28.03.2016
16:00 Bursa Nilüfer Bld. SS ARDEŞEN GSK   YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK 
27 - 27 33-31

ÇEYREK FİNAL


1.MAÇ

           
TARİH SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
15.02.2016 17:00 SÜLEYMAN EVCİLMEN MURATPAŞA BELEDİYESİ SK 38 25 ANKARA 1910 SPOR
20.03.2016 17:00 THF YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK 36 23 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK
16.02.2016 17:00 DİKKALDIRIM OSMANGAZİ BLD. SPOR 28  38 KASTAMONU BELEDİYESPOR
16.02.2016 13:00 CUMHURİYET ÜNİ. SİVAS BELEDİYESPOR 29 33 ARDEŞEN GSK

2.MAÇ

           
TARİH SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
16.02.2016 15:00 SÜLEYMAN EVCİLMEN ANKARA 1910 SPOR
24 29 MURATPAŞA BELEDİYESİ SK
23.03.2016 16:00 CELAL ATİK İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK
25 33 YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK
24.02.2016 17:00 ATATÜRK KASTAMONU BELEDİYESPOR 35  25 OSMANGAZİ BLD. SPOR
24.02.2016 17:00 ARDEŞEN MYO ARDEŞEN GSK
34 13 SİVAS BELEDİYESPOR

SON 16 TURU

SAMSUN / ATATÜRK SPOR SALONU

TARİH SAAT TAKIM A SONUÇ TAKIM B
22.12.2015 13:00 KASTAMONU BELEDİYESPOR 41 22 SAMSUN GENÇLİK SPOR
22.12.2015 15:00 ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK 25 25 SİVAS BELEDİYESPOR
23.12.2015 13:00 SAMSUN GENÇLİK SPOR 24 49 ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK
23.12.2015 15:00 SİVAS BELEDİYESPOR 26 36 KASTAMONU BELEDİYESPOR
24.12.2015 13:00 KASTAMONU BELEDİYESPOR 39 28 ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK
24.12.2015 15:00 SİVAS BELEDİYESPOR 43 14 SAMSUN GENÇLİK SPOR


TAKIMLAR O G B M A Y  AV P
1  KASTAMONU BELEDİYESPOR 3 3 0 0 116 76 40 6
2  SİVAS BELEDİYESPOR 3 1 1 1 94 75 19 3
2  ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK 3 1 1 1 102 88 14 3
4  SAMSUN GENÇLİK SPOR 3 3 60 133 -73 0

ANKARA / PROF. DR. YAŞAR SEVİM SPOR SALONU

TARİH SAAT TAKIM A SONUÇ TAKIM B
22.12.2015 14:00 YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK 46 22 METROPOLSPOR
22.12.2015 16:00 ZAĞNOSSPOR 23 26 İZMİR B.BLD. GSK
23.12.2015 14:00 METROPOLSPOR 20 57 ZAĞNOSSPOR
23.12.2015 16:00 İZMİR B.BLD. GSK 26 37 YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK
24.12.2015 13:00 YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK 28 22 ZAĞNOSSPOR
24.12.2015 15:00 İZMİR B.BLD. GSK 42  25 METROPOLSPOR


TAKIMLAR O G B M A Y AV  P
1  YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK 3 3 0 0 111 70 41 6
2  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK 3 2 0 1 94 85 9 4
3  ZAĞNOSSPOR 3 1 0 2 102 74 28 2
4  METROPOLSPOR 3 0 3 67 145 -78 0

AKSARAY / DAĞILGAN SPOR SALONU

TARİH SAAT TAKIM A SONUÇ TAKIM B
22.12.2015 13:00 ARDEŞEN GSK 37 20 AKSARAY BLD. GSK
22.12.2015 15:00 ANKARA 1910 SK 36 31 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK
23.12.2015 13:00 AKSARAY BLD. GSK 28 42 ANKARA 1910 SK
23.12.2015 15:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK 15 30 ARDEŞEN GSK
24.12.2015 13:00 ARDEŞEN GSK 43 29 ANKARA 1910 SK
24.12.2015 15:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK 35 28 AKSARAY BLD. GSK

TAKIMLAR O G B M A Y AV P
 ARDEŞEN GSK 3 3 0 0 110 64 46 6
2  ANKARA 1910 SK 3 2 0 1 107 102 5 4
3  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK 3 1 0 2 85 94 -9 2
 AKSARAY BLD. GSK 3 0 0 3 76 114 -38 0

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK
ADANA
TARİH SAAT SALON TAKIM A SONUÇ TAKIM B
22.12.2015 13:00 ASIM SAVAŞ MURATPAŞA BELEDİYESİ SK 39 18 ADANA ŞAKİRPAŞA HEM
22.12.2015 15:00 ASIM SAVAŞ GENÇ UŞAK SPOR 40 43 OSMANGAZİ BELEDİYESPOR
23.12.2015 13:00 YÜREĞİR ADANA ŞAKİRPAŞA HEM 23 39 GENÇ UŞAK SPOR
23.12.2015 15:00 YÜREĞİR OSMANGAZİ BELEDİYESPOR 25 47 MURATPAŞA BELEDİYESİ SK
24.12.2015 13:00 YÜREĞİR MURATPAŞA BELEDİYESİ SK 40 26 GENÇ UŞAK SPOR
24.12.2015 15:00 YÜREĞİR OSMANGAZİ BELEDİYESPOR 33 25 ADANA ŞAKİRPAŞA HEM

 

TAKIMLAR O G B M A Y AV  P
1 MURATPAŞA BELEDİYESİ SK 3 3 0 0 126 69 57 6
2 OSMANGAZİ BELEDİYESPOR 3 2 0 1 101 112 -11 4
3 GENÇ UŞAK SPOR 3 1 0 2 105 106 -1 2
4 ADANA ŞAKİRPAŞA HEM 3 0 0 3 66 111 -45 0

GRUP MÜSABAKALARI

ANKARA / THF SPOR SALONU

TARİH SAAT TAKIM A SONUÇ TAKIM B
07.09.2015 16:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK 39 28 METROPOLSPOR
07.09.2015 18:00 GENÇ UŞAK SPOR İPTAL 1453 ÜSKÜDAR SPOR
08.09.2015 16:00 METROPOLSPOR 28 45 GENÇ UŞAK SPOR
08.09.2015 18:00 1453 ÜSKÜDAR SPOR  İPTAL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK
09.09.2015 12:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK 28 31 GENÇ UŞAK SPOR
09.09.2015 14:00 1453 ÜSKÜDAR SPOR İPTAL METROPOLSPOR


TAKIMLAR O G B M A Y P
1 GENÇ UŞAK SPOR
2 2 0 0 76 56 4
2 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK
2 1 0 1 67 59 2
3 METROPOLSPOR (EN İYİ 3. İKİNCİ TAKIM)
2 0 0 2 56 84 0

RİZE-PAZAR / MEHMET AKİF PİRİM SPOR SALONU

TARİH SAAT TAKIM A SONUÇ TAKIM B
04.09.2015 15:00 ANKARA 1910 SK 43 16 PAZARSPOR

AYYILDIZ GENÇLİK SPOR İPTAL SAMSUN GENÇLİK SPOR
PAZARSPOR İPTAL AYYILDIZ GENÇLİK SPOR
05.09.2015 17:00 SAMSUN GENÇLİK SPOR 20 38 ANKARA 1910 SK


ANKARA 1910 SK İPTAL AYYILDIZ GENÇLİK SPOR
06.09.2015 15:00 SAMSUN GENÇLİK SPOR 29 25 PAZARSPOR

 

TAKIMLAR O G B M A Y P
1 ANKARA 1910 SK
2 2 0 0 81 36 4
2 SAMSUN GENÇLİK SPOR
2 1 0 1 49 63 2
3 PAZARSPOR
2 0 0 2 41 72 0

AKSARAY / DAĞILGAN SPOR SALONU

TARİH SAAT TAKIM A SONUÇ TAKIM B
07.09.2015 15:00 ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK 28 23 AKSARAY BLD GSK
07.09.2015 17:00 SİVAS BELEDİYESPOR 42 25 KASTAMONU ARTSAM KOLEJİ SK
08.09.2015 15:00 AKSARAY BLD GSK 20 28 SİVAS BELEDİYESPOR
08.09.2015 17:00 KASTAMONU ARTSAM KOLEJİ SK 24 44 ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR
09.09.2015 13:00 ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK 30 24 SİVAS BELEDİYESPOR
09.09.2015 15:00 KASTAMONU ARTSAM KOLEJİ SK 22 28 AKSARAY BLD GSK


TAKIMLAR O G B M A Y P
1 ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK
3 3 0 0 102 71 6
2 SİVAS BELEDİYESPOR
3 2 0 1 94 75 4
3 AKSARAY BLD GSK (EN İYİ 3. TAKIM)
3 1 0 2 71 78 2
4  KASTAMONU ARTSAM KOLEJİ SK 0 3 71 114  0

İZMİR / SERDAR YERELİ SPOR SALONU

TARİH SAAT  TAKIM A SONUÇ TAKIM B
07.09.2015 15:00 ZAĞNOS SPOR 51 10 ALTAY
07.09.2015 17:00 ADANA ŞAKİR PAŞA HEM SK 30 27 MUĞLA YALIKAVAK SPOR
08.09.2015 15:00 ALTAY 23 40 ADANA ŞAKİR PAŞA HEM SK
08.09.2015 17:00 MUĞLA YALIKAVAK SPOR 17 52 ZAĞNOS SPOR
09.09.2015 12:00 ZAĞNOS SPOR 47 19 ADANA ŞAKİR PAŞA HEM SK
09.09.2015 14:00 MUĞLA YALIKAVAK SPOR 26 26 ALTAY

 

TAKIMLAR O G B M A Y P
1 ZAĞNOS SPOR
3 3 0 150 46 6
2 ADANA ŞAKİR PAŞA HEM SK
3 2 0 89 97 4
3 MUĞLA YALIKAVAK SPOR
3 0 1 70 108 1
4  ALTAY 1 59  117   1  

ANKARA / THF SPOR SALONU

TARİH SAAT TAKIM A SONUÇ TAKIM B
06.09.2015 14:00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD GSK 46 20 HENTBOLSPOR
07.09.2015 14:00 HENTBOLSPOR 18 48 OSMANGAZİ BLD SK 
08.09.2015 12:00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD GSK 26 24 OSMANGAZİ BLD SK

BURSAGÜCÜ GENÇLİK SPOR TÜRKİYE KUPASI MÜSABAKALARINDAN ÇEKİLDİ.


TAKIMLAR O G B M A Y P
1 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD GSK
2 2 0 0 72 44 4
2 OSMANGAZİ BLD SK 
2 1 0 1 72 44 2
3 HENTBOLSPOR
2 0 0 2 38 94 0
Prev Year Prev Month Şubat 2017 Next Year Next Month
Sponsorlarımız