TÜRKİYE KUPASI ÇEYREK FİNAL


 

1. MAÇ


TARİH

SAAT

 SALON

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

28 Şubat 2017 Salı

14:00

 YÜREĞİR S.S

ADANA ŞAKİRPAŞA GSK

25

26

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

28 Şubat 2017 Salı

17:00

 THF S.S

YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK

32

25

KASTAMONU BELEDİYESPOR

28 Şubat 2017 Salı  17:00  S. EVCİLMEN S.S MURATPAŞA BELEDİYESİ SK 42 24 SAMSUN GENÇLİK SPOR
28 Şubat 2017 Salı  18:00  ARDEŞEN MYO S.S ARDEŞEN GENÇLİK SK  27  29 ZAĞNOSSPOR

 

2. MAÇ


TARİH

SAAT

 SALON

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

25 Nisan 2017 Salı

17:00

 CELAL ATİK

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

-

-

ADANA ŞAKİRPAŞA GSK

25 Nisan 2017 Salı

17:00

ATATÜRK

KASTAMONU BELEDİYESPOR 

-

-

YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK

25 Nisan 2017 Salı  16:00  ATATÜRK SAMSUN GENÇLİK SPOR
-  - MURATPAŞA BELEDİYESİ SK
25 Nisan 2017 Salı  17:00  19 MAYIS ZAĞNOSSPOR   -  - ARDEŞEN GENÇLİK SK

 

TÜRKİYE KUPASI 2.TUR

 

SAMSUN - ATATÜRK SPOR SALONU

TARİH

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

16 Ocak 2017 Pazartesi

13:00

ARDEŞEN GSK

41

23

SİVAS BELEDİYESPOR

16 Ocak 2017 Pazartesi

15:00

SAMSUN GSK

26

22

OSMANGAZİ BELEDİYESİ SK

 

TARİH

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

17 Ocak 2017 Salı

13:00

SİVAS BELEDİYESPOR

23

30

SAMSUN GSK

17 Ocak 2017 Salı

15:00

OSMANGAZİ BELEDİYESİ SK

31

42

ARDEŞEN GSK

 

TARİH

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

18 Ocak 2017 Çarşamba

13:00

ARDEŞEN GSK

36

33

SAMSUN GSK

18 Ocak 2017 Çarşamba

15:00

OSMANGAZİ BELEDİYESİ SK

37

32

SİVAS BELEDİYESPOR

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

ARDEŞEN GSK

3 3 0 0 119 87 6 32

2

SAMSUN GSK

3 2 0 1 89 81 4 8

3

OSMANGAZİ BELEDİYESİ SK

3 1 0 2 90 100 2 -10

4

SİVAS BELEDİYESPOR

3 0 0 3 78 108 0 -30

 

ADANA - YÜREĞİR SPOR SALONU

 CANLI YAYIN  

TARİH

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

17 Ocak 2017 Salı

15:00

ZAĞNOSSPOR

37

21

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK

17 Ocak 2017 Salı

17:00

ARTSAM KOLEJİ SK

19

32

ADANA ŞAKİRPAŞA GSK

TARİH

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

18 Ocak 2017 Çarşamba

15:00

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK

30

38

ARTSAM KOLEJİ SK

18 Ocak 2017 Çarşamba

17:00

ADANA ŞAKİRPAŞA GSK

20

24

ZAĞNOSSPOR

TARİH

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

19 Ocak 2017 Perşembe

15:00

ZAĞNOSSPOR

34

26

ARTSAM KOLEJİ SK

19 Ocak 2017 Perşembe

17:00

ADANA ŞAKİRPAŞA GSK

28

25

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK


 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

ZAĞNOSSPOR

3 3 0 0 95 67 6 28

2

ADANA ŞAKİRPAŞA GSK

3 2 0 1 80 68 4 12

3

ARTSAM KOLEJİ SK

3 1 0 2 83 96 2 -13

4

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK

3 0 0 3 76 103 0 -27

 


ANKARA - THF SPOR SALONU  

CANLI YAYIN  

TARİH

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

 17 Ocak 2017 Salı 15:00 AKSARAY BELEDİYESİ GSK  24  34 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. SK

17 Ocak 2017 Salı

17.00

YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK

38

21

GENÇ UŞAKSPOR

TARİH

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

18 Ocak 2017 Çarşamba

15.00

GENÇ UŞAKSPOR

21

23

AKSARAY BELEDİYESİ GSK

18 Ocak 2017 Çarşamba

17.00

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. SK

25

33

YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK

TARİH

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

19 Ocak 2017 Perşembe

15.00

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. SK

31

26

GENÇ UŞAKSPOR

19 Ocak 2017 Perşembe 17.00 YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK  41  22  AKSARAY BELEDİYESİ GSK

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK

3 3 0 0 112 68 6 44

2

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. SK

3 2 0 1 90 83 4 7

3

AKSARAY BELEDİYESİ GSK

3 1 0 2 69 96 2 -27

4

GENÇ UŞAKSPOR

3 0 0 3 68 102 0 -34

 


MUĞLA - BODRUM BİNNAZ KARAKAYA SPOR SALONU

TARİH

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

17 Ocak 2017 Salı

13.00

MURATPAŞA BELEDİYESİ SK

36

21

MUĞLA YALIKAVAK BLD. SK

17 Ocak 2017 Salı

15.00

KASTAMONU BELEDİYESİ SK

37

25

ESKİŞEHİR HENTBOL SK

TARİH

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

18 Ocak 2017 Çarşamba

13.00

MUĞLA YALIKAVAK BLD. SK

19

43

KASTAMONU BELEDİYESİ SK

18 Ocak 2017 Çarşamba

15.00

ESKİŞEHİR HENTBOL SK

32

39

MURATPAŞA BELEDİYESİ SK

TARİH

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

19 Ocak 2017 Perşembe

13.00

MURATPAŞA BELEDİYESİ SK

21

27

KASTAMONU BELEDİYESİ SK

19 Ocak 2017 Perşembe

15.00

ESKİŞEHİR HENTBOL SK

37

28

MUĞLA YALIKAVAK BLD. SK

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

KASTAMONU BELEDİYESİ SK

3 3 0 0 107 65 6 42

2

MURATPAŞA BELEDİYESİ SK

3 2 0 1 96 80 4 16

3

ESKİŞEHİR HENTBOL SK

3 1 0 2 94 104 2 -10

4

MUĞLA YALIKAVAK BLD. SK

3 0 0 3 68 116 0 -48

TÜRKİYE KUPASI 1.TUR


TÜRKİYE KUPASI A GRUBU

ANKARA / PROF.DR. YAŞAR SEVİM SPOR SALONU

TARİH

SAAT

TAKIMLAR

27 Ağustos 2016

13:00

ESKİŞEHİR HENTBOL SK

46

33

METROPOLSPOR

27 Ağustos 2016

15:00

SAMSUN GSK

30

27

GAZİ PASİFİK SK.

TARİH

SAAT

TAKIMLAR

28 Ağustos 2016

13:00

METROPOLSPOR

24

28

SAMSUN GSK

28 Ağustos 2016

15:00

GAZİ PASİFİK SK.

28

31

ESKİŞEHİR HENTBOL SK

TARİH

SAAT

TAKIMLAR

29 Ağustos 2016

13:00

ESKİŞEHİR HENTBOL SK

29

37

SAMSUN GSK

29 Ağustos 2016

15:00

GAZİ PASİFİK SK.

34

24

METROPOLSPOR

 

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

1

SAMSUN GSK

3

3

0

0

95

80

6

2

ESKİŞEHİR HENTBOL SK

3

2

0

1

106

98

4

3

GAZİ PASİFİK SK.

3

1

0

2

89

85

2

4

METROPOLSPOR

3

0

0

0

81

108

0

 

TÜRKİYE KUPASI B GRUBU

RİZE / ARDEŞEN MYO SPOR SALONU

TARİH

SAAT

KARŞILAŞACAK TAKIMLAR

27 Ağustos 2016

15:00

KASTAMONU BELEDİYESİ SK

32

14

PAZARSPOR

27 Ağustos 2016

17:00

SİVAS BELEDİYESİ SK.

34

25

ELAZIĞ SOSYAL YARD. SK

TARİH

 

KARŞILAŞACAK TAKIMLAR

28 Ağustos 2016

15:00

PAZARSPOR

19

26

SİVAS BELEDİYESİ SK.

28 Ağustos 2016

17:00

ELAZIĞ SOSYAL YARD. SK

19

41

KASTAMONU BELEDİYESİ SK

TARİH

 

KARŞILAŞACAK TAKIMLAR

29 Ağustos 2016

15:00

KASTAMONU BELEDİYESİ SK

43

16

SİVAS BELEDİYESİ SK.

29 Ağustos 2016

17:00

ELAZIĞ SOSYAL YARD. SK

25

36

PAZARSPOR

 

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

1

KASTAMONU BELEDİYESİ SK

3

3

0

0

116

49

6

2

SİVAS BELEDİYESİ SK.

3

2

0

1

76

87

4

3

PAZARSPOR

3

1

0

2

69

83

2

4

ELAZIĞ SOSYAL YARD. SK

3

0

0

3

69

111

0

TÜRKİYE KUPASI C GRUBU

ANKARA / POLATLI YENİ SPOR SALONU

TARİH

SAAT

TAKIMLAR

27 Ağustos 2016

13:00

GENÇ UŞAK SPOR KLB.

30

27

POLATLI BEL. SK

27 Ağustos 2016

15:00

AKSARAY BELEDİYESİ SK.

50

17

KEMALPAŞA ATA GSK

TARİH

SAAT

TAKIMLAR

28 Ağustos 2016

13:00

POLATLI BEL. SK

20

36

AKSARAY BELEDİYESİ SK.

28 Ağustos 2016

15:00

KEMALPAŞA ATA GSK

24

39

GENÇ UŞAK SPOR KLB.

TARİH

SAAT

TAKIMLAR

29 Ağustos 2016

13:00

GENÇ UŞAK SPOR KLB.

24

39

AKSARAY BELEDİYESİ SK.

29 Ağustos 2016

15:00

KEMALPAŞA ATA GSK

34

34

POLATLI BEL. SK

 

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

1

AKSARAY BELEDİYESİ SK.

3

3

0

0

125

61

6

2

GENÇ UŞAK SPOR KLB.

3

2

0

1

93

90

4

3

POLATLI BEL. SK

3

0

1

2

81

100

1

4

KEMALPAŞA ATA GSK

3

0

1

2

75

123

1

 

 

TÜRKİYE KUPASI D GRUBU

MUĞLA /BODRUM BİNNAZ KARAKAYA SPOR SALONU

TARİH

SAAT

TAKIMLAR

27 Ağustos 2016

13:00

İZMİR B. BLD. GSK

29

24

MUĞLA YALIKAVAK SK.

 

 

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

-

-

1453 ÜSKÜDAR SK(BAY)

TARİH

TAKIMLAR

28 Ağustos 2016

13:00

İZMİR B. BLD. GSK

31

20

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

 

 

1453 ÜSKÜDAR SK(BAY)

-

-

MUĞLA YALIKAVAK SK.

TARİH

TAKIMLAR

29 Ağustos 2016

13:00

MUĞLA YALIKAVAK SK.

34

30

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

 

 

1453 ÜSKÜDAR SK(BAY)

-

-

İZMİR B. BLD. GSK

 

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

1

İZMİR B. BLD. GSK

2

2

0

0

60

44

4

2

MUĞLA YALIKAVAK SK.

2

1

0

1

58

59

2

3

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

2

0

0

2

50

65

0

 


TÜRKİYE KUPASI E GRUBU

BALIKESİR ERDEK SPOR SALONU

TARİH

SAAT

KARŞILAŞACAK TAKIMLAR

27 Ağustos 2016

18:00

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK.

26

21

BANDIRMASPOR

 

 

ADANAŞAKİRPAŞA GSK

-

-

BURSA GÜCÜ GSK. (BAY)

TARİH

KARŞILAŞACAK TAKIMLAR

28 Ağustos 2016

18:00

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK.

25

26

ADANA ŞAKİRPAŞA GSK

 

 

BURSA GÜCÜ GSK. (BAY)

-

-

BANDIRMASPOR

TARİH

KARŞILAŞACAK TAKIMLAR

29 Ağustos 2016

18:00

BANDIRMASPOR

25

27

ADANAŞAKİRPAŞA GSK

 

 

BURSA GÜCÜ GSK. (BAY)

-

-

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK.

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

1  ADANA ŞAKİRPAŞA GSK  2  2  0  0  53  50  4

2

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK.

2

1

0

1

51

47

2

3

BANDIRMASPOR

2

0

0

2

46

53

0

 


TÜRKİYE KUPASI F GRUBU

ANKARA / THF SPOR SALONU

TARİH

SAAT

KARŞILAŞACAK TAKIMLAR

27 Ağustos 2016

14:00

OSMANGAZİ BELEDİYESİ SK.

38

18

HENTBOLSPOR

27 Ağustos 2016

16:00

ARTSAM KOLEJİ SK

35

23

MUDANYA BEL. DİNÇ SK

TARİH


KARŞILAŞACAK TAKIMLAR

28 Ağustos 2016

14:00

HENTBOLSPOR

23

42

ARTSAM KOLEJİ SK

28 Ağustos 2016

16:00

MUDANYA BEL. DİNÇ SK

26

30

OSMANGAZİ BELEDİYESİ SK.

TARİH


KARŞILAŞACAK TAKIMLAR

29 Ağustos 2016

14:00

OSMANGAZİ BELEDİYESİ SK.

27

31

ARTSAM KOLEJİ SK

29 Ağustos 2016

16:00

MUDANYA BEL. DİNÇ SK

36

28

HENTBOLSPOR

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

1

ARTSAM KOLEJİ SK

3

3

0

0

108

73

6

2

OSMANGAZİ BELEDİYESİ SK

3

2

0

1

95

75

4

3

MUDANYA BEL. DİNÇ SK

3

1

0

2

85

93

2

4

HENTBOLSPOR

3

0

0

3

69

116

0

 

Sponsorlarımız