2015-2016 PLAY-OFF FİNAL

1. LİG BAYANLAR PLAY - OFF FİNAL
ANKARA - THF SPOR SALONU


TARİH

SAAT

TAKIMLAR

20 Nisan 2016 Çarşamba

13.00

KASTAMONU ARTSAM KOLEJİ

25

24

AKSARAY BELEDİYESİ GSK

20 Nisan 2016 Çarşamba

15.00

SAMSUN GENÇLİKSPOR

23

29

ADANA ŞAKİRPAŞA HEM SK

21 Nisan 2016 Perşembe

17.00

AKSARAY BELEDİYESİ GSK

19

28

SAMSUN GENÇLİK SPOR

21 Nisan 2016 Perşembe

19.00

ADANA ŞAKİRPAŞA HEM SK

20

18

KASTAMONU ARTSAM KOLEJİ

22 Nisan 2016 Cuma

17.00

ADANA ŞAKİRPAŞA HEM SK

33

28

AKSARAY BELEDİYESİ SK.

22 Nisan 2016 Cuma

19.00

KASTAMONU ARTSAM KOLEJİ

30

27

SAMSUN GENÇLİK SPOR


KULÜP

O

G

B

M

A

Y

P

ADANA ŞAKİRPAŞA HEM SK

3

3

0

0

72

69

6

KASTAMONU ARTSAM KOLEJI SK 3 2 0 1 73 71 
SAMSUN GENÇLİK SPOR 3 1 0 2 78 78 2

AKSARAY BELEDİYESİ GSK

3

0

0

3

71

86

0

 

2014-2015 PLAY-OFF FİNAL

 

2014 - 2015 BAYANLAR 1.LİG PLAY-OFF FİNAL

1-3 MAYIS 2015
 THF SPOR SALONU

 

1 MAYIS 2015 CUMA
 TV SAAT   TAKIM A  TAKIM B SONUÇ
  13:00  GENÇ UŞAK SPOR OSMANGAZİ BLD. SK
26 24
  15:00  ANADOLU ÜNİ. GSK SİVAS 4 EYLÜL BLD. SK 33 29


 30 NİSAN 2014 SALI
 TV SAAT   TAKIM A  TAKIM B SONUÇ  GRUP 
  11:00  ATLANTİK SK  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 1
  13:00 ORDU BOZTEPE GÖNÜL  EMNİYETSPOR GÜCÜ    - 1
  15:00 TRABZON HENTBOL  VAN GENÇLİK  - 2
  17:00 PAZAR SPOR  SİVAS 4  EYLÜL BLD.  2
 2 MAYIS 2015 CUMARTESİ
 TV SAAT   TAKIM A  TAKIM B SONUÇ
  13:00  OSMANGAZİ BLD. SK
ANADOLU ÜNİ. GSK
35 29
  15:00 SİVAS 4 EYLÜL BLD. SK
 GENÇ UŞAK SPOR  21 35 

 30 NİSAN 2014 SALI
 TV SAAT   TAKIM A  TAKIM B SONUÇ  GRUP 
  11:00  ATLANTİK SK  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 1
  13:00 ORDU BOZTEPE GÖNÜL  EMNİYETSPOR GÜCÜ    - 1
  15:00 TRABZON HENTBOL  VAN GENÇLİK  - 2
  17:00 PAZAR SPOR  SİVAS 4  EYLÜL BLD.  2



 30 NİSAN 2014 SALI
 TV SAAT   TAKIM A  TAKIM B SONUÇ  GRUP 
  11:00  ATLANTİK SK  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 1
  13:00 ORDU BOZTEPE GÖNÜL  EMNİYETSPOR GÜCÜ    - 1
  15:00 TRABZON HENTBOL  VAN GENÇLİK  - 2
  17:00 PAZAR SPOR  SİVAS 4  EYLÜL BLD.  2
 01 MAYIS 2014 ÇARŞAMBA
 TV SAAT   TAKIM A  TAKIM B SONUÇ  GRUP 
  13:00  EMNİYETSPOR GÜCÜ ATLANTİK SK 1
  15:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  ORDU BOZTEPE GÖNÜL  - 1
  17:00 SİVAS 4  EYLÜL BLD. 
TRABZON HENTBOL   - 2
  19:00 VAN GENÇLİK   PAZAR SPOR
2

 3 MAYIS 2015 PAZAR
 TV SAAT   TAKIM A  TAKIM B SONUÇ
  11:00  OSMANGAZİ BLD. SK
SİVAS 4 EYLÜL BLD. SK
29 30
  13:00 GENÇ UŞAK SPOR 
ANADOLU ÜNİ. GSK
24 29

 


   TAKIMLAR  O  G M A  Y  P AV
1  ANADOLU ÜNİ. GSK 3 2 0 1 91 88 3
2 GENÇ UŞAK SPOR
3 2 0 1 85 74 4 9
3  SİVAS 4 EYLÜL BLD. SK 3 1 0 2 80 96  -16
4 OSMANGAZİ BELEDİYESİ SK 3 2 88  85 2 3

 

2013-2014 SEZONU FİNAL

 

8-10 MAYIS 2014  
 BALIKESİR - BURHANİYE SPOR SALONU

 

 8 MAYIS 2014 PERŞEMBE
 TV SAAT   TAKIM A  TAKIM B SONUÇ
  16:00  ATLANTİK SK  PAZAR SPOR 
32 27
  18:00  TRABZON HENTBOL AKADEMİ  ORDU BOZTEPE GÖNÜL 26 22


 30 NİSAN 2014 SALI
 TV SAAT   TAKIM A  TAKIM B SONUÇ  GRUP 
  11:00  ATLANTİK SK  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 1
  13:00 ORDU BOZTEPE GÖNÜL  EMNİYETSPOR GÜCÜ    - 1
  15:00 TRABZON HENTBOL  VAN GENÇLİK  - 2
  17:00 PAZAR SPOR  SİVAS 4  EYLÜL BLD.  2
 9 MAYIS 2014 CUMA
 TV SAAT   TAKIM A  TAKIM B SONUÇ
  16:00  PAZAR SPOR 
TRABZON HENTBOL AKADEMİ
27 27
  18:00 ORDU BOZTEPE GÖNÜL
 ATLANTİK SK  30  24

 30 NİSAN 2014 SALI
 TV SAAT   TAKIM A  TAKIM B SONUÇ  GRUP 
  11:00  ATLANTİK SK  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 1
  13:00 ORDU BOZTEPE GÖNÜL  EMNİYETSPOR GÜCÜ    - 1
  15:00 TRABZON HENTBOL  VAN GENÇLİK  - 2
  17:00 PAZAR SPOR  SİVAS 4  EYLÜL BLD.  2



 30 NİSAN 2014 SALI
 TV SAAT   TAKIM A  TAKIM B SONUÇ  GRUP 
  11:00  ATLANTİK SK  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 1
  13:00 ORDU BOZTEPE GÖNÜL  EMNİYETSPOR GÜCÜ    - 1
  15:00 TRABZON HENTBOL  VAN GENÇLİK  - 2
  17:00 PAZAR SPOR  SİVAS 4  EYLÜL BLD.  2
 01 MAYIS 2014 ÇARŞAMBA
 TV SAAT   TAKIM A  TAKIM B SONUÇ  GRUP 
  13:00  EMNİYETSPOR GÜCÜ ATLANTİK SK 1
  15:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  ORDU BOZTEPE GÖNÜL  - 1
  17:00 SİVAS 4  EYLÜL BLD. 
TRABZON HENTBOL   - 2
  19:00 VAN GENÇLİK   PAZAR SPOR
2

 10 MAYIS 2014 CUMARTESİ
 TV SAAT   TAKIM A  TAKIM B SONUÇ
  13:00  ORDU BOZTEPE GÖNÜL
PAZAR SPOR
42 22
  15:00 ATLANTİK SK 
TRABZON HENTBOL AKADEMİ
21 16

 


   TAKIMLAR  O  G M A  Y  P AV
1 ORDU BOZTEPE GÖNÜLSPOR 
3 2 0 1 94 72 4 22
2  ATLANTİK SPOR 
3 2 0 77 73 4 4
3 TRABZON HENTBOL AKADEMİ  3 1 1 1 69 70 3 -1
4  PAZARSPOR 3 0 2 76  101 1 -25

 

Prev Year Prev Month Ocak 2017 Next Year Next Month
Sponsorlarımız