1.LİG BAYANLAR YARI FİNAL / ANKARA

 TARİH  SALON  GRUP  SAAT  TAKIM A SONUÇ   TAKIM B

25.03.2016

THF

 A

12:00

ADANA ŞAKİRPAŞA HEM SK

33 - 16

PAZARSPOR

25.03.2016

THF

 A

14:00

KAST. ARTSAM KOLEJİ SK

31 - 23

BURSAGÜCÜ GSK

25.03.2016

THF

 B

16:00

SAMSUN GENÇLİK SK

31 - 30

METROPOLSPOR

25.03.2016

THF

 B

18:00

AKSARAY BELEDİYESİ GSK

24 - 24

1453 ÜSKÜDAR SPOR

26.03.2016

PROF. DR. Y.SEVİM

 A

12:00

PAZARSPOR

27 - 33

KAST. ARTSAM KOLEJİ SK

26.03.2016

PROF. DR. Y.SEVİM

 A

14:00

BURSAGÜCÜ GSK

23 - 25

ADANA ŞAKİRPAŞA HEM SK

26.03.2016

PROF. DR. Y.SEVİM

 B

16:00

METROPOLSPOR

27 - 29

AKSARAY BELEDİYESİ GSK

26.03.2016

PROF. DR. Y.SEVİM

 B

18:00

1453 ÜSKÜDAR SPOR

28 - 30

SAMSUN GENÇLİK SK

27.03.2016

THF

 A

12:00

BURSAGÜCÜ GSK

30 - 25

PAZARSPOR

27.03.2016

THF

 A

14:00

ADANA ŞAKİRPAŞA HEM SK

24 - 31

KAST. ARTSAM KOLEJİ SK

27.03.2016

THF

 B

16:00

1453 ÜSKÜDAR SPOR

oynanmadı

METROPOLSPOR

27.03.2016

THF

 B

18:00

SAMSUN GENÇLİK SK

34 - 30

AKSARAY BELEDİYESİ GSK


 


 

GRUP A

 

NORMAL SEZON
SIRA

KULÜP

O

G

B

M

A

Y

P

PUAN
TAŞIMA

TOPLAM

4  KASTAMONU ARTSAM KOLEJI SK  3  0  0  95  74  6 2 8

1

ADANA ŞAKİRPAŞA HEM SK

3

2

0

1

82

70

4

3

7

6

BURSAGÜCÜ GENÇLİK SK

3

1

0

2

76

81

2

1

3

8

PAZARSPOR

3

0

0

3

68

96

0

0

1


 

GRUP B

 

NORMAL SEZON
SIRA

KULÜP

O

G

B

M

A

Y

P

PUAN
TAŞIMA

TOPLAM

2

SAMSUN GENÇLIK SPOR

3

3

0

0

95

88

6

3

9

3

AKSARAY BELEDİYESİ GSK

3

1

1

1

83

85

3

2

5

 7  METROPOLSPOR 3 1 0 2 67 60 2 0 2

5

1453 ÜSKÜDAR SPOR

3

0

1

2

52

64

1

1

2

 

2014-2015


1.GRUP                                                         ANKARA THF SPOR SALONU
Tarih Saat A Takımı Sonuç B Takımı
24.04.2015 12:00 GENÇ UŞAK SPOR 34 23 PAZARSPOR
14:00 SİVAS 4 EYLÜL BLD. SK 28 22 AKSARAY BLD. GSK
25.04.2015 12:00 PAZARSPOR 23 32 SİVAS 4 EYLÜL BLD. SK
14:00 AKSARAY BLD. GSK 26 38 GENÇ UŞAK SPOR
26.04.2015 12:00 AKSARAY BLD. GSK 29 23 RİZE PAZAR SPOR KLB.
14:00 GENÇ UŞAK SPOR 34 28 SİVAS 4 EYLÜL BLD. SK

 

2. GRUP                                                         ANKARA THF SPOR SALONU
Tarih Saat A Takımı SONUÇ B Takımı
24.04.2015 16:00 OSMANGAZİ BLD. S.K 28 18 ADANA ŞAKİRPAŞA HEM S.K
18:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK 30 26 1453 ÜSKÜDAR SPOR KLB.
25.04.2015 16:00 ADANA ŞAKİRPAŞA HEM S.K 18 26 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK
18:00 1453 ÜSKÜDAR SPOR KLB. 26 30 OSMANGAZİ BLD. S.K
26.04.2015 16:00 1453 ÜSKÜDAR SPOR KLB. 28 19 ADANA ŞAKİRPAŞA HEM S.K
18:00 OSMANGAZİ BLD. S.K 19 39 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

 


 

1.GRUP
TAKIM O G B M A Y Puan
GENÇ USAK SPOR 3 3 0 0 106 77 24,5
SİVAS 4 EYLÜL BLD. SK 3 2 0 1 88 79 19,5
AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK 3 1 0 2 77 89 11
PAZARSPOR 3 0 0 3 69 95 8,5


2.GRUP
TAKIM O G B M A Y Puan
   ANADOLU ÜNV. GNÇ.SK  3 95   63  23
 OSMANGAZI BLD. SK 3 2 0 1 77 83 22
 1453 ÜSKÜDAR SPOR 3 1 0 2 80 79 13
 ADANA SAKIRPASA HEM SK 2 0 0 3 55 82 9

 

 

30 NİSAN - 2 MAYIS 2014  
 KUŞADASI / AYDIN

 

 30 NİSAN 2014 ÇARŞAMBA
 TV SAAT   TAKIM A  TAKIM B SONUÇ  GRUP 
  11:00  ATLANTİK SK  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 32 27 1
  13:00 ORDU BOZTEPE GÖNÜL  EMNİYETSPOR GÜCÜ   39  25 1
  15:00  PAZAR SPOR  SİVAS 4  EYLÜL BLD.   33 26 2
  17:00  TRABZON HENTBOL VAN GENÇLİK 
İPTAL 2


 30 NİSAN 2014 SALI
 TV SAAT   TAKIM A  TAKIM B SONUÇ  GRUP 
  11:00  ATLANTİK SK  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 1
  13:00 ORDU BOZTEPE GÖNÜL  EMNİYETSPOR GÜCÜ    - 1
  15:00 TRABZON HENTBOL  VAN GENÇLİK  - 2
  17:00 PAZAR SPOR  SİVAS 4  EYLÜL BLD.  2
 01 MAYIS 2014 PERŞEMBE
 TV SAAT   TAKIM A  TAKIM B SONUÇ  GRUP 
  13:00  EMNİYETSPOR GÜCÜ ATLANTİK SK 27  38 1
  15:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  ORDU BOZTEPE GÖNÜL 29  39 1
  17:00 SİVAS 4  EYLÜL BLD.
TRABZON HENTBOL 22 44 2
  19:00 VAN GENÇLİK   PAZAR SPOR
İPTAL 2

 30 NİSAN 2014 SALI
 TV SAAT   TAKIM A  TAKIM B SONUÇ  GRUP 
  11:00  ATLANTİK SK  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 1
  13:00 ORDU BOZTEPE GÖNÜL  EMNİYETSPOR GÜCÜ    - 1
  15:00 TRABZON HENTBOL  VAN GENÇLİK  - 2
  17:00 PAZAR SPOR  SİVAS 4  EYLÜL BLD.  2



 30 NİSAN 2014 SALI
 TV SAAT   TAKIM A  TAKIM B SONUÇ  GRUP 
  11:00  ATLANTİK SK  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 1
  13:00 ORDU BOZTEPE GÖNÜL  EMNİYETSPOR GÜCÜ    - 1
  15:00 TRABZON HENTBOL  VAN GENÇLİK  - 2
  17:00 PAZAR SPOR  SİVAS 4  EYLÜL BLD.  2
 01 MAYIS 2014 ÇARŞAMBA
 TV SAAT   TAKIM A  TAKIM B SONUÇ  GRUP 
  13:00  EMNİYETSPOR GÜCÜ ATLANTİK SK 1
  15:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  ORDU BOZTEPE GÖNÜL  - 1
  17:00 SİVAS 4  EYLÜL BLD. 
TRABZON HENTBOL   - 2
  19:00 VAN GENÇLİK   PAZAR SPOR
2

 02 MAYIS 2014 CUMA
 TV SAAT   TAKIM A  TAKIM B SONUÇ  GRUP 
  13:00  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ EMNİYETSPOR GÜCÜ 31 34 1
  15:00 ORDU BOZTEPE GÖNÜL
ATLANTİK SK 24  25 1
  17:00 TRABZON HENTBOL
PAZAR SPOR
34 18 2
  19:00 SİVAS 4  EYLÜL BLD. 
VAN GENÇLİK
İPTAL 2

1. GRUP

 TAKIMLAR  O  G  B  M  A  Y  P
 ATLANTİK SK 3  3  0  0 95 78 6
 ORDU BOZTEPE GÖNÜL SK 3  2  0  1 102 79 4
 İST. EMNİYETSPOR GÜCÜ 3  1  0 86 108 2
 ANADOLU ÜNİ. 3 0 0 3 87 105 0


2.GRUP

 TAKIMLAR  O  G  B  M  A  Y  P
 TRABZON HENTBOL AKADEMİ 2 2  0  0 78 40 4
 RİZE PAZAR SPOR 2  1  0  1 51  60 2
 SİVAS 4 EYLÜL BELEDİYESİ 2  0  0 48  77 0
 VAN GENÇLİK SPOR 0 0 0 0 0 0 0

 

Sponsorlarımız