2015-2016 PLAY-OFF

1.MAÇ

TARİH SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
04.05.2016 17:00 THF YENİMAHALLE BLD.SK 38 28  MURATPAŞA BLD.SK

2.MAÇ

TARİH SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
07.05.2016 15:00 S. EVCİLMEN  MURATPAŞA BLD.SK 21 32 YENİMAHALLE BLD.SK

3.MAÇ

TARİH SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
09.05.2016 17:00 S. EVCİLMEN  MURATPAŞA BLD.SK 29 36 YENİMAHALLE BLD.SK

 


TARİH

İLİ

SALON

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

HAFTA

19 Nisan 2016

ANKARA

THF

15.00

YENİMAHALLE BLD. SK

26

24

ARDEŞEN GSK

1. MAÇ

19 Nisan 2016

TRABZON

19 MAYIS S.S

17.00

ZAĞNOSSPOR

30

37

MURATPAŞA BLD. SK

1. MAÇ

22 Nisan 2016

RİZE

ARDEŞEN MYO

18.00

ARDEŞEN GSK

29

24

YENİMAHALLE BLD. SK

2. MAÇ

22 Nisan 2016

ANTALYA

S. EVCİLMEN

17.00

MURATPAŞA BLD. SK

28

26

ZAĞNOSSPOR

2. MAÇ

24 Nisan 2016

RİZE

ARDEŞEN MYO

16.00

ARDEŞEN GSK

25
28

25
27

YENİMAHALLE BLD. SK

3. MAÇ

24 Nisan 2016

ANTALYA

S. EVCİLMEN

15.00

MURATPAŞA BLD. SK

21

27

ZAĞNOSSPOR

3. MAÇ

27 Nisan 2016

ANKARA

THF

17.00

YENİMAHALLE BLD. SK

29 28

ARDEŞEN GSK

4. MAÇ

27 Nisan 2016

TRABZON

19 MAYIS S.S

17.00

ZAĞNOSSPOR

29

28

MURATPAŞA BLD. SK

4. MAÇ

30 Nisan 2016

RİZE

ARDEŞEN MYO

17.00

ARDEŞEN GSK

YENİMAHALLE BLD. SK

5. MAÇ

30 Nisan 2016

ANTALYA

S. EVCİLMEN

15.00

MURATPAŞA BLD. SK

28

26

ZAĞNOSSPOR

5. MAÇ

 


TARİH

İLİ

SALON

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

GRUP

02 Nisan 2016

UŞAK

KALFA S.S.

15.00

GENÇ UŞAK SPOR

28

42

MURATPAŞA BLD. SK

1. MAÇ

02 Nisan 2016

İSTANBUL

ÇAMLICA

18.00

ÜSKÜDAR BLD. SK

29

36

ARDEŞEN GENÇLİK

1. MAÇ

02 Nisan 2016

İZMİR

CELAL ATİK

16.00

İZMİR BŞB SPOR KLB

23

25

ZAĞNOS SPOR KLB

1. MAÇ

08 Nisan 2016

KASTAMONU

ATATÜRK

17.00

KASTAMONU BLD. SK

28

33

YENİMAHALLE BLD. SK

1. MAÇ

 

TARİH

İLİ

SALON

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

GRUP

05 Nisan 2016

RİZE

ARDEŞEN MYO

17.00

ARDEŞEN GSK

38 20

ÜSKÜDAR BLD. SK

2. MAÇ

05 Nisan 2016

ANTALYA

S. EVCİLMEN

17.00

MURATPAŞA BLD. SK

39

32

GENÇ UŞAK SPOR

2. MAÇ

05 Nisan 2016

TRABZON

19 MAYIS S.S

17.00

ZAĞNOSSPOR

27

25

İZMİR BŞB SPOR KLB

2. MAÇ

11 Nisan 2016

ANKARA

THF

17.00

YENİMAHALLE BLD. SK

30

29

KASTAMONU BLD. SK

2. MAÇ

 

2014-2015 SEZONU PLAY-OFF


20 Mayıs 2015           1.MAÇ
İLİ SALON SAAT A TAKIMI SONUÇ B TAKIMI
ANTALYA SÜLEYMAN EVCİLMEN 16:00 MURATPAŞA BELEDİYESİ SK
27 26 YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK

 

23 Mayıs 2015           2.MAÇ
ANKARA THF 15:00 YENİMAHALLE BELEDİYESİ 29 25 MURATPAŞA BELEDİYESİ SK

 

25 Mayıs 2015          3.MAÇ
ANKARA THF 18:00 YENİMAHALLE BELEDİYESİ 33 31 MURATPAŞA BELEDİYESİ SK

 

29 Mayıs 2015               4.MAÇ
ANTALYA SÜLEYMAN EVCİLMEN 16:00 MURATPAŞA BELEDİYESİ SK 33 35 YENİMAHALLE BELEDİYESİ

 


6 Mayıs 2015 1.MAÇ
İLİ SALON SAAT A TAKIMI SONUÇ B TAKIMI
RİZE ARDEŞEN MYO 18:00 ARDEŞEN GENÇLİK SPOR 23 27 YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK
KASTAMONU ATATÜRK 15:00 KASTAMONU BELEDİYESPOR 31 38 MURATPAŞA BELEDİYESİ SK

 

9 Mayıs 2015 2.MAÇ
ANKARA THF 17:00 YENİMAHALLE BELEDİYESİ 40 32 ARDEŞEN GENÇLİK SPOR
ANTALYA SÜLEYMAN EVCİLMEN 17:00 MURATPAŞA BELEDİYESİ SK 33 28 KASTAMONU BELEDİYESPOR

 

11.05.2015 3.MAÇ
ANKARA THF 18:00 YENİMAHALLE BELEDİYESİ 29 24 ARDEŞEN GENÇLİK SPOR

SÜLEYMAN EVCİLMEN 17:00 MURATPAŞA BELEDİYESİ SK 41 40 KASTAMONU BELEDİYESPOR
NORMAL SÜRE SONUCU 35  35   

 


TARİH İLİ SALON SAAT A TAKIMI SONUÇ B TAKIMI
09 Mayıs 2015 İSTANBUL ÇAMLICA  17.00 ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK 24 29 İZMİR B. BLD. GSK
11 Mayıs 2015 İZMİR CELAL ATİK 17.00 İZMİR B. BLD. GSK 25 26 ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK
13 Mayıs 2015 İZMİR CELAL ATİK  17.00 İZMİR B. BLD. GSK 28 22 ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK
2014-2015 SEZONU BAYANLAR SÜPER LİG PLAY-OFF 1.TUR

PLAY-OFF 1.GRUP
TARİH İLİ SALON SAAT A TAKIMI SONUÇ B TAKIMI
5 Nisan 2015 ANKARA THF S.S. 15.00 YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK 35 36 KASTAMONU BELEDİYE SPOR
9 Nisan 2015 İSTANBUL ÇAMLICA S.S 17:00 ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK 28 44 YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK
12 Nisan 2015 KASTAMONU ATATÜRK S.S. 16.30 KASTAMONU BELEDİYE SPOR 41 33 ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK
24 Nisan 2015 KASTAMONU ATATÜRK S.S. 15.00 KASTAMONU BELEDİYE SPOR 28 38 YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK
27 Nisan 2015 ANKARA THF 15.00 YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK 37 29 ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK
30 Nisan 2015 İSTANBUL ÇAMLICA S.S 17:00 ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK 26 36 KASTAMONU BELEDİYE SPOR

PLAY-OFF 2.GRUP
TARİH İLİ SALON SAAT A TAKIMI SONUÇ B TAKIMI
5 Nisan 2015 RİZE ARDEŞEN MYO S.S. 17.00 ARDEŞEN GSK 32 21 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK
11 Nisan 2015 İZMİR SERDAR YERELİ SS 14:00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK 23 28 ARDEŞEN GSK
17 Nisan 2015 ANTALYA S.EVCİLMEN S.S. 17.00 MURATPAŞA BELEDİYESİ SK 33 30 ARDEŞEN GSK
21 Nisan 2015 İZMİR C.ATİK S.S. 16:00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK 26 28 MURATPAŞA BELEDİYESİ SK
25 Nisan 2015 RİZE ARDEŞEN MYO S.S. 16.00 ARDEŞEN GSK 31 32 MURATPAŞA BELEDİYESİ SK
30 Nisan 2015 ANTALYA S.EVCİLMEN S.S. 17.00 MURATPAŞA BELEDİYESİ SK 36 31 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

 


1.GRUP

  TAKIM  O G B M A Y AV P
1 YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK 4 3 0 1 154 121 33 23
2 KASTAMONU BELEDİYESPOR 4 3  0 1 141 132 9 17,2
3 ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK 4  0 0 4 116 158 -42 8,3

2. GRUP

  TAKIM  O G B M A Y AV P
1  MURATPAŞA BELEDİYESİ SK 4  4  0  0 129  118 11 23,75
 ARDEŞEN GENÇLİK SK 4  2  2 121   109  12 20,3
3  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SK 4  0  0  4  101  124 -23 10,65

 


2013-2014 SEZONU PLAY-OFF


FİNAL


FİNAL SERİSİ 1. MAÇ  
 23.04.2014 ÇARŞAMBA  
 SAAT SALON  TAKIM A   SONUÇ (uzatma)  TAKIM B  VİDEO
18:00  THF YENİMAHALLE BLD. 33 35  MURATPAŞA BLD.
     NORMAL SÜRE SONUCU 30 30  

 

FİNAL SERİSİ 2. MAÇ  
 26.04.2014 CUMARTESİ  
 SAAT SALON  TAKIM A   SONUÇ  TAKIM B VİDEO 
17:00 S.EVCİLMEN MURATPAŞA BLD. 31 28   YENİMAHALLE BLD.

 

FİNAL SERİSİ 3. MAÇ  
 28.04.2014 PAZARTESİ  
 SAAT SALON  TAKIM A   SONUÇ  TAKIM B  VİDEO
16:00 S.EVCİLMEN MURATPAŞA BLD.  22  26  YENİMAHALLE BLD.  

 

FİNAL SERİSİ 4. MAÇ  
  01.05.2014 PERŞEMBE  
 SAAT SALON  TAKIM A   SONUÇ  TAKIM B  VİDEO
17:00  THF YENİMAHALLE BLD. 25 27  MURATPAŞA BLD.  

 

YARI FİNAL 4.MAÇ


 11.04.2014 CUMA
 SAAT SALON  TAKIM A   SONUÇ  TAKIM B
18:00  ARDEŞEN MYO  ARDEŞEN GSK  26  31  YENİMAHALLE BLD.

 

YARI FİNAL 3.MAÇ


 08.04.2014 SALI
 SAAT SALON TAKIM A   SONUÇ  TAKIM B
16:30  S. EVCİLMEN   MURATPAŞA BLD.  35  23 İZMİR B.BLD. 
15:00 THF  YENİMAHALLE BLD.   34  30 ARDEŞEN GSK

 

YARI FİNAL 2.MAÇ


 06.04.2014 PAZAR
 SAAT SALON  TAKIM A   SONUÇ  TAKIM B
 17:00  S. EVCİLMEN  MURATPAŞA BLD. 29 24 İZMİR B.BLD. 
15:00 THF  YENİMAHALLE BLD.  27 25 ARDEŞEN GSK

 

YARI FİNAL 1.MAÇ


 03.04.2014 PERŞEMBE
 SAAT SALON TAKIM A   SONUÇ  TAKIM B
17:00  EVKA-4  İZMİR B.BLD.  24  37  MURATPAŞA BLD.
18:00  ARDEŞEN MYO   ARDEŞEN GSK  36  30  YENİMAHALLE BLD.

 

1.TUR 2.MAÇ

 

16 MART 2014
     
SAAT
 İLİ SALON
TAKIMLAR
13:00  İSTANBUL YAKACIK İTO
MALTEPE BLD.
 28 32  İZMİR B.BLD.
 15:00  ANTALYA S.EVCİLMEN
MURATPAŞA BLD.
 37  31  ARAÇ BLD.
         
17 MART 2014
       
 13:00  ANKARA  THF  YENİMAHALLE BLD.
 41  32  ÜSKÜDAR BLD.
 
18 MART 2014 
 17:00 RİZE   ARDEŞEN MYO
 ARDEŞEN GSK
 27  24  EP KONAK BLD.

1.TUR 1.MAÇ

13 MART 2014
SAAT
İLİ
SALON
 TAKIMLAR
17:00  KASTAMONU  ATA TÜRK
 ARAÇ BLD.
 24  37 MURATPAŞA BLD.
17:00  İZMİR  EVKA-4   İZMİR B.BLD.
 UZ. SONUCU MALTEPE BLD.
 31  30
   NORMAL SÜRE SONUCU  26  26  
 
 15 MART 2014
         
 13:00  İSTANBUL  YAKACIK İTO
 ÜSKÜDAR BLD.
 27 39   YENİMAHALLE BLD.
 18:00  İZMİR  EVKA-4  EP KONAK BLD.
 19  23  ARDEŞEN GSK

 

Prev Year Prev Month Şubat 2017 Next Year Next Month
Sponsorlarımız