2015-2016 Play-Out

 

TARİH

İLİ

SALON

SAAT

A TAKIMI

B TAKIMI

02 Nisan 2016

ANKARA

THF

17.00

ANKARA 1910 SK

37

33

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

02 Nisan 2016

SİVAS

CUMHURİYET ÜNİ.

13.00

SİVAS BELEDİYESPOR

21

23

OSMANGAZİ BELEDİYESİ SK

06 Nisan 2016

ESKİŞEHİR

PORSUK

13.00

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

27

26

SİVAS BELEDİYESPOR

06 Nisan 2016

BURSA

DİKKALDIRIM

17.00

OSMANGAZİ BELEDİYESİ SK

27

20

ANKARA 1910 SK

10 Nisan 2016

ANKARA

THF

13.00

ANKARA 1910 SK

27

22

SİVAS BELEDİYESPOR

10 Nisan 2016

BURSA

DİKKALDIRIM

17.00

OSMANGAZİ BELEDİYESİ SK

31

29

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

14 Nisan 2016

ESKİŞEHİR

İKİ EYLÜL

17.30

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

34

33

ANKARA 1910 SK

14 Nisan 2016

BURSA

DİKKALDIRIM

17.00

OSMANGAZİ BELEDİYESİ SK

36

34

SİVAS BELEDİYESPOR

19 Nisan 2016

SİVAS

CUMHURİYET ÜNİ.

13.00

SİVAS BELEDİYESPOR

31

37

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

19 Nisan 2016

ANKARA

THF

17.00

ANKARA 1910 SK

34

28

OSMANGAZİ BELEDİYESİ SK

24 Nisan 2016

SİVAS

CUMHURİYET ÜNİ.

13.00

SİVAS BELEDİYESPOR

34

30

ANKARA 1910 SK

24 Nisan 2016

ESKİŞEHİR

PORSUK

13.00

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

31

27

OSMANGAZİ BELEDİYESİ SK

 

GRUP A

 


KULÜP

O

G

B

M

A

Y

P

PUAN
TAŞIMA

TOPLAM

   OSMANGAZİ BELEDİYESPOR 6 4 0 2 172 171 8 4,95  12,95
   ANKARA 1910 SK 6 3 0 3  181 178 6 6 12
   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK
6 4  0  2 191 185 8 3,3 11,3

 

 SİVAS BELEDİYESPOR

6

1

0

5

168

180

2

5,2

7,2

2014-15 SEZONU PLAY-OUT


TARİH İLİ SALON SAAT A TAKIMI SONUÇ B TAKIMI
1.MAÇ
5 Nisan 2015 TRABZON 19 MAYIS S.S 13.00 ZAĞNOSSPOR 36 18 BURSAGÜCÜ GENÇLİK SK
5 Nisan 2015 ANKARA PROF.DR. YAŞAR SEVİM 18.30 ANKARA 1910 SPOR 34 26 1907 KANARYASPOR

 

2.MAÇ
11 Nisan 2015 İSTANBUL YAKACIK İTO 15.00 1907 KANARYASPOR 25 38 ZAĞNOSSPOR
11 Nisan 2015 BURSA ATICILAR ÇOK AMAÇLI 15.00 BURSAGÜCÜ GENÇLİK SK 32 52 ANKARA 1910 SPOR

 

3.MAÇ
23 Nisan 2015 TRABZON 19 MAYIS S.S 13.00 ZAĞNOSSPOR 29 29 ANKARA 1910 SPOR
23 Nisan 2015 İSTANBUL YAKACIK İTO 15.00 1907 KANARYASPOR 28 29 BURSAGÜCÜ GENÇLİK SK

4.MAÇ
4 Nisan 2015 TRABZON YOMRA 18.00 BURSAGÜCÜ GENÇLİK SK 13 42 ZAĞNOSSPOR
26 Nisan 2015 İSTANBUL YAKACIK İTO S.S. 15.00 1907 KANARYASPOR 24 25 ANKARA 1910 SPOR

5.MAÇ
12 Nisan 2015 İSTANBUL YAKACIK İTO S.S. 15.00 ZAĞNOSSPOR 29 23 1907 KANARYASPOR
29 Nisan 2015 ANKARA PROF.DR. YAŞAR SEVİM 15.00 ANKARA 1910 SPOR 42 36 BURSAGÜCÜ GENÇLİK SK

6.MAÇ
22 Nisan 2015 TRABZON 19 MAYIS S.S 17.00 ANKARA 1910 SPOR 23 33 ZAĞNOSSPOR
3 Mayıs 2015 BURSA ATICILAR ÇOK AMAÇLI 15.00 BURSAGÜCÜ GENÇLİK SK 31 25 1907 KANARYASPOR




 

 TAKIMLAR  O  G  B  M  A  Y  P
ZAĞNOSSPOR 6 5 1 0 207 131 18,5
ANKARA 1910 SPOR 6 4 1 1 205 180 15,5
BURSAGÜCÜ GENÇLiK SK  6 2 0 4 159  225 4
1907 KANARYA SPOR 6 0 0 6 151 186 2,2

Play-out müsabakalarında statü gereği puan taşıma uygulanmaktadır. Normal sezonu 7,8,9 ve 10. sırada bitiren takımlar, normal sezon puanlarına Süper Gençler Liginden topladıkları puanlar eklenip, bu puanların yarısı alınarak Play-out müsabakalarına başlayacaklardır. 

 

Prev Year Prev Month Nisan 2017 Next Year Next Month
Sponsorlarımız