2016-2017 BÖLGESEL LİG

 

2016-2017 SEZONU HENTBOL KADINLAR BÖLGESEL LİG A GRUBU FİKSTÜRÜ

( 19-23 HAZİRAN 2017 MARDİN, ARTUKLU S.S. )

TARİH

SAAT

TAKIM-1

TAKIM-2

MAÇ SONUCU

19.06.2017

12:30

ŞIRNAK BESYO SK

KAYAPINAR BEL SPOR..FAAL. SK

0 - 27

15:30

ŞANLIURFA VİRANŞEHİR GAP SK.

MARDİN MARİNA SK

01 - 48

17:00

ŞANLIURFA ABDULHAMİD HAN SK

BATMAN 19 MAYIS SK

03 - 03

20.06.2017

11:30

ŞIRNAK BESYO SK

ŞANLIURFA VİRANŞEHİR GAP SK.

04 - 10

14:30

ŞANLIURFA ABDULHAMİD HAN SK

KAYAPINAR BEL SPOR FAAL. SK

0 - 21

16:00

BATMAN 19 MAYIS SK

MARDİN MARİNA SK

09 - 22

21.06.2017

16:00

ŞIRNAK BESYO SK

ŞANLIURFA ABDULHAMİD HAN SK

02 - 04

14:30

BATMAN 19 MAYIS SK

ŞANLIURFA VİRANŞEHİR GAP SK.

15 - 05

11:30

MARDİN MARİNA SK

KAYAPINAR BEL SPOR FAAL. SK

31 - 15

22.06.2017

11:30

ŞIRNAK BESYO SK

BATMAN 19 MAYIS SK

14 - 16

14:30

MARDİN MARİNA SK

ŞANLIURFA ABDULHAMİD HAN SK

18 - 02

16:00

KAYAPINAR BEL SPOR FAAL. SK

ŞANLIURFA VİRANŞEHİR GAP SK.

12 - 02

23.06.2017

11:30

ŞIRNAK BESYO SK

MARDİN MARİNA SK

0 - 18

14:30

KAYAPINAR BEL SPOR FAAL. SK

BATMAN 19 MAYIS SK

16 - 05

16:00

ŞANLIURFA VİRANŞEHİR GAP SK.

ŞANLIURFA ABDULHAMİD HAN SK

05 - 11

2016-2017 SEZONU HENTBOL KADINLAR BÖLGESEL LİG B GRUBU FİKSTÜRÜ

( 19-23 HAZİRAN 2017 ELAZIĞ, YAKUP KILIÇ S.S. )

TARİH

SAAT

TAKIM-1

TAKIM-2

MAÇ SONUCU

19.06.2017

11:00

ŞIRNAK GELİŞİM S.K.

MARDİN KIZILTEPE TOKİ S.K.

24 - 27

13:00

ŞANLIURFA SEFA S.K.

ŞIRNAK CİZRE NUH S.K.

09 - 01

15:00

BATMAN MEZOPOTAMYA KÜLT.SAN. S.K.

VİRANŞEHİR YILDIZLAR S.K.

19 - 17

20.06.2017

11:00

ŞIRNAK GELİŞİM S.K.

ŞIRNAK CİZRE NUH S.K.

30 - 14

13:00

MARDİN KIZILTEPE TOKİ S.K.

VİRANŞEHİR YILDIZLAR S.K.

17 - 04

15:00

ŞANLIURFA SEFA S.K.

BATMAN MEZOPOTAMYA KÜLT.SAN. S.K.

25 - 17

21.06.2017

11:00

ŞIRNAK GELİŞİM S.K.

VİRANŞEHİR YILDIZLAR S.K.

26 - 14

13:00

ŞIRNAK CİZRE NUH S.K.

BATMAN MEZOPOTAMYA KÜLT.SAN. S.K.

21 - 21

15:00

MARDİN KIZILTEPE TOKİ S.K.

ŞANLIURFA SEFA S.K.

25 - 17

22.06.2017

11:00

ŞIRNAK GELİŞİM S.K.

BATMAN MEZOPOTAMYA KÜLT.SAN. S.K.

27 - 19

13:00

VİRANŞEHİR YILDIZLAR S.K.

ŞANLIURFA SEFA S.K.

15 - 25

15:00

ŞIRNAK CİZRE NUH S.K.

MARDİN KIZILTEPE TOKİ S.K.

17 - 36

23.06.2017

11:00

ŞIRNAK GELİŞİM S.K.

ŞANLIURFA SEFA S.K.

29 - 15

13:00

BATMAN MEZOPOTAMYA KÜLT.SAN. S.K.

MARDİN KIZILTEPE TOKİ S.K.

19 - 27

15:00

VİRANŞEHİR YILDIZLAR S.K.

ŞIRNAK CİZRE NUH S.K.

20 - 27

2016-2017 SEZONU HENTBOL KADINLAR BÖLGESEL LİG C GRUBU FİKSTÜRÜ

( 19-23 HAZİRAN 2017 KÜTAYHA, KÜTAHYA YENİ S.S. )

TARİH

SAAT

TAKIM-1

TAKIM-2

MAÇ SONUCU

19.06.2017

13:00

KÜTAHYA CEZAEVİSPOR

TEKİRDAĞ MARMARA EREĞLİSİ BLD.

28 - 36

AKDENİZ ÜNİ.SK, MERSİN İDMANYURDU SK, ZONGULDAK KÖMÜR SPOR KATILMADI.

2016-2017 SEZONU HENTBOL KADINLAR BÖLGESEL LİG D GRUBU FİKSTÜRÜ

( 19-21 HAZİRAN 2017 ORDU, RECEP KARA S.S. )

TARİH

SAAT

TAKIM-1

TAKIM-2

MAÇ SONUCU

19.06.2017

13:00

KALEŞEHİR SPOR KLB.

PERTEK BELEDİYESİ SK.

23 - 34

15:00

TURHAL MEHMET AKİF İ.Ö.O SK

YOZGAT AİLE SOS. POL. GSK

25 - 23

20.06.2017

13:00

YOZGAT AİLE SOS. POL. GSK

KALEŞEHİR SPOR KLB.

25 - 26

15:00

PERTEK BELEDİYESİ SK.

TURHAL MEHMET AKİF İ.Ö.O SK

35 - 25

21.06.2017

11:00

KALEŞEHİR SPOR KLB.

TURHAL MEHMET AKİF İ.Ö.O SK

28 - 22

13:00

YOZGAT AİLE SOS. POL. GSK

PERTEK BELEDİYESİ SK.

13 - 23

2016-2017 SEZONU HENTBOL ERKEKLER BÖLGESEL LİG A GRUBU FİKSTÜRÜ

( 19-23 HAZİRAN 2017 VAN, NUR TATAR S.S. )

TARİH

SAAT

TAKIM-1

TAKIM-2

MAÇ SONUCU

19.06.2017

10:00

ŞIRNAK GHSİM SK

BATMAN EĞİTİM SK

10 - 0

12:00

CİZRE KARTAL SK

CİZRE YILDIZLAR SK

06 - 59

20.06.2017

14:00

VİRANŞEHİR YILDIZLAR SK

CİZRE KARTAL SK

20 - 21

16:00

CİZRE YILDIZLAR SK

ŞIRNAK GHSİM SK

29 - 35

21.06.2017

10:00

BATMAN EĞİTİM SK

CİZRE YILDIZLAR SK

0 - 10

12:00

ŞIRNAK GHSİM SK

VİRANŞEHİR YILDIZLAR SK

25 - 18

22.06.2017

14:00

CİZRE KARTAL SK

ŞIRNAK GHSİM SK

13 - 23

16:00

VİRANŞEHİR YILDIZLAR SK

BATMAN EĞİTİM SK

10 - 0

23.06.2017

10:00

CİZRE YILDIZLAR SK

VİRANŞEHİR YILDIZLAR SK

38 - 25

12:00

BATMAN EĞİTİM SK

CİZRE KARTAL SK

0 - 10

2016-2017 SEZONU HENTBOL ERKEKLER BÖLGESEL LİG B GRUBU FİKSTÜRÜ

( 19-23 HAZİRAN 2017 VAN, NUR TATAR S.S. )

TARİH

SAAT

TAKIM-1

TAKIM-2

MAÇ SONUCU

19.06.2017

14:00

BATMAN 19 MAYIS GSK

ŞIRNAK CİZRE YASEF SK

06 - 05

16:00

MARDİN ARTUKLU GÜCÜ SK

ŞANLIURFA SEFA SPOR

36 - 24

20.06.2017

10:00

ŞIRNAK CİZRE NUH SK

MARDİN ARTUKLU GÜCÜ SK

15 - 32

12:00

ŞANLIURFA SEFA SPOR

BATMAN 19 MAYIS GSK

07 - 41

21.06.2017

14:00

ŞIRNAK CİZRE YASEF SK

ŞANLIURFA SEFA SPOR

10 - 02

16:00

BATMAN 19 MAYIS GSK

ŞIRNAK CİZRE NUH SK

22 - 21

22.06.2017

10:00

MARDİN ARTUKLU GÜCÜ SK

BATMAN 19 MAYIS GSK

30 - 25

12:00

ŞIRNAK CİZRE NUH SK

ŞIRNAK CİZRE YASEF SK

21 - 30

23.06.2017

14:00

ŞANLIURFA SEFA SPOR

ŞIRNAK CİZRE NUH SK

0 - 10

16:00

ŞIRNAK CİZRE YASEF SK

MARDİN ARTUKLU GÜCÜ SK

15 - 45

 

 

2016-2017 SEZONU HENTBOL ERKEKLER BÖLGESEL LİG C GRUBU FİKSTÜRÜ

( 19-23 HAZİRAN 2017 MARDİN, ARTUKLU S.S. )

TARİH

SAAT

TAKIM-1

TAKIM-2

MAÇ SONUCU

19.06.2017

11:00

ŞIRNAK BESYO S.K

MARDİN KIZILTEPE TOKİ SK.

01 - 22

14:00

ŞANLIURFA ABDULHAMİD HAN SK

BİNGÖL İL ÖZEL İDARE SK

08 - 60

20.06.2017

10:00

ŞIRNAK CİZRE CUDİ S.K

BİNGÖL İL ÖZEL İDARE SK

0 - 30

13:00

ŞIRNAK BESYO S.K

ŞANLIURFA ABDULHAMİD HAN SK

04 - 06

21.06.2017

10:00

MARDİN KIZILTEPE TOKİ SK.

ŞANLIURFA ABDULHAMİD HAN SK

52 - 07

13:00

ŞIRNAK CİZRE CUDİ S.K

ŞIRNAK BESYO S.K

12 - 07

22.06.2017

10:00

BİNGÖL İL ÖZEL İDARE SK

ŞIRNAK BESYO S.K

28 - 4

13:00

MARDİN KIZILTEPE TOKİ SK.

ŞIRNAK CİZRE CUDİ S.K

16 - 5

23.06.2017

10:00

ŞANLIURFA ABDULHAMİD HAN SK

ŞIRNAK CİZRE CUDİ S.K

10 - 8

13:00

BİNGÖL İL ÖZEL İDARE SK

MARDİN KIZILTEPE TOKİ SK.

12 - 12

2016-2017 SEZONU HENTBOL ERKEKLER BÖLGESEL LİG D GRUBU FİKSTÜRÜ

( 19-23 HAZİRAN 2017 ADIYAMAN,YENİ MAHALLE S.S. )

TARİH

SAAT

TAKIM-1

TAKIM-2

MAÇ SONUCU

19.06.2017

12:00

ŞANLIURFA VİRANŞEHİR GAP SK

ŞIRNAK GELİŞİM SPOR KLB.

03 - 25

14:00

ŞIRNAK TENİS SPOR KLB.

BATMAN MEZOPOTAMYA KÜL.SAN. GSK

09 - 03

20.06.2017

12:00

ŞANLIURFA VİRANŞEHİR GAP SK

BATMAN MEZOPOTAMYA KÜL.SAN. GSK

09 - 08

14:00

ŞIRNAK GELİŞİM SPOR KLB.

ŞIRNAK TENİS SPOR KLB.

21 - 16

21.06.2017

12:00

ŞANLIURFA VİRANŞEHİR GAP SK

ŞIRNAK TENİS SPOR KLB.

10 - 03

14:00

BATMAN MEZOPOTAMYA KÜL.SAN. GSK

ŞIRNAK GELİŞİM SPOR KLB.

10 - 26

2016-2017 SEZONU HENTBOL ERKEKLER BÖLGESEL LİG E GRUBU FİKSTÜRÜ

( 19-21 HAZİRAN 2017 SİNOP, 85. YIL KEMALETTİN S.S )

TARİH

SAAT

TAKIM-1

TAKIM-2

MAÇ SONUCU

19.06.2017

17:30

MANİSA SALİHLİ BELEDİYESİ SK

İZMİR GÜNEŞ GENÇLİK SK

30 - 26

 

SİNOP GENÇLERBİRLİĞİ SK.

BAY

20.06.2017

17:30

SİNOP GENÇLERBİRLİĞİ SK.

MANİSA SALİHLİ BELEDİYESİ SK

33 - 26

 

İZMİR GÜNEŞ GENÇLİK SK

BAY

21.06.2017

17:30

İZMİR GÜNEŞ GENÇLİK SK

SİNOP GENÇLERBİRLİĞİ SK.

32 - 35

 

MANİSA SALİHLİ BELEDİYESİ SK

BAY

İSTANBUL HAYDARPAŞA LİSESİ S.K KATILMADI…

2016-2017 SEZONU HENTBOL ERKEKLER BÖLGESEL LİG F GRUBU FİKSTÜRÜ

( 19-21 HAZİRAN 2017 MANİSA, ÇOK AMAÇLI S.S. )

TARİH

SAAT

TAKIM-1

TAKIM-2

MAÇ SONUCU

19.06.2017

14:00

KARABURUN GENÇLERBİRLİĞİ SK

DÜZCE CUMAYERİ BEL. SK.

24 - 35

16:00

İSTANBUL MODAFEN SK

MANİSA LİSESİ KÜLTÜR SK

22 - 30

20.06.2017

14:00

MANİSA LİSESİ KÜLTÜR SK

KARABURUN GENÇLERBİRLİĞİ SK

22 - 23

16:00

DÜZCE CUMAYERİ BEL. SK.

İSTANBUL MODAFEN SK

34 - 18

21.06.2017

14:00

MANİSA LİSESİ KÜLTÜR SK

DÜZCE CUMAYERİ BEL. SK.

29 - 42

16:00

KARABURUN GENÇLERBİRLİĞİ SK

İSTANBUL MODAFEN SK

26 - 15

 

 

ERKEKLER BÖLGESEL LİG A GRUBU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

ŞIRNAK GHSİM SK

4

4

0

0

93

60

8

33

2

CİZRE YILDIZLAR SK

4

3

0

1

136

66

6

70

3

CİZRE KARTAL SK

4

2

0

2

50

102

4

44

4

VİRANŞEHİR YILDIZLAR SK

4

1

0

3

73

84

2

-11

5

BATMAN EĞİTİM SK

0

0

0

0

0

0

0

0

ERKEKLER BÖLGESEL LİG B GRUBU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

MARDİN ARTUKLU GÜCÜ SK

4

4

0

0

143

79

8

64

2

BATMAN 19 MAYIS GSK

4

3

0

1

94

63

6

31

3

ŞIRNAK CİZRE YASEF SK

4

2

0

2

60

74

4

-14

4

ŞIRNAK CİZRE NUH SK

4

1

0

3

67

84

2

-17

5

ŞANLIURFA SEFA SPOR

4

0

0

4

33

97

0

-64

ERKEKLER BÖLGESEL LİG C GRUBU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

BİNGÖL İL ÖZEL İDARE SK

4

3

1

0

130

24

7

106

2

MARDİN KIZILTEPE TOKİ SK.

4

3

1

0

102

25

7

77

3

ŞANLIURFA ABDULHAMİD HAN SK

4

2

0

2

31

124

4

-93

4

ŞIRNAK CİZRE CUDİ S.K

4

1

0

3

25

63

2

-38

5

ŞIRNAK BESYO S.K

4

0

0

4

16

68

0

-52

ERKEKLER BÖLGESEL LİG D GRUBU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

ŞIRNAK GELİŞİM SPOR KLB.

3

3

0

0

72

29

6

43

2

ŞANLIURFA VİRANŞEHİR GAP SK

3

3

1

2

22

36

4

-14

3

ŞIRNAK TENİS SPOR KLB.

3

1

0

2

28

34

2

-6

4

BATMAN MEZOPOTAMYA KÜL.SAN. GSK

3

0

0

3

21

44

0

-23

ERKEKLER BÖLGESEL LİG E GRUBU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

SİNOP GENÇLERBİRLİĞİ SK

2

2

0

0

68

58

4

10

2

MANİSA SALİHLİ BELEDİYESİ SK

2

1

0

1

56

59

2

-3

3

İZMİR GÜNEŞ GENÇLİK SK

2

0

0

2

58

65

0

-8

ERKEKLER BÖLGESEL LİG F GRUBU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

DÜZCE CUMAYERİ BEL. SK.

3

3

0

0

111

71

6

40

2

KARABURUN GENÇLERBİRLİĞİ SK

3

2

0

1

73

72

4

1

3

MANİSA LİSESİ KÜLTÜR SK

3

1

0

2

81

87

2

-6

4

İSTANBUL MODAFEN SK

3

0

0

3

55

90

0

-35


 

KADINLAR BÖLGESEL LİG A GRUBU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

MARDİN MARİNA SK

5

5

0

0

127

17

10

110

2

KAYAPINAR BEL SPOR..FAAL. SK

5

4

0

1

91

38

8

53

3

BATMAN 19 MAYIS SK

5

2

1

2

48

60

5

-12

4

ŞANLIURFA ABDULHAMİD HAN SK

5

2

1

2

20

49

5

-29

5

ŞANLIURFA VİRANŞEHİR GAP SK.

5

1

0

4

23

90

2

-67

6

ŞIRNAK BESYO SK

5

0

0

5

20

75

0

-55

KADINLAR BÖLGESEL LİG B GRUBU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

MARDİN KIZILTEPE TOKİ S.K.

5

5

0

0

132

81

51

10

2

ŞIRNAK GELİŞİM S.K.

5

4

0

1

136

89

47

8

3

ŞANLIURFA SEFA S.K.

5

3

0

2

91

87

4

6

4

BATMAN MEZOPOTAMYA KÜLT.SAN. S.K.

5

1

1

3

95

117

-22

3

5

ŞIRNAK CİZRE NUH S.K.

5

1

1

3

80

116

-36

3

6

ŞANLIURFA VİRANŞEHİR YILDIZLAR S.K.

5

0

0

5

70

114

-44

0

KADINLAR BÖLGESEL LİG C GRUBU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

TEKİRDAĞ MARMARA EREĞLİSİ BLD.

1

1

0

0

36

28

2

8

2

KÜTAHYA CEZAEVİSPOR

1

0

0

1

28

36

0

-8

KADINLAR BÖLGESEL LİG D GRUBU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

PERTEK BELEDİYESİ SK

3

3

0

0

92

61

6

31

2

KALEŞEHİR SPOR KLB.

3

2

0

1

77

81

4

-4

3

TURHAL MEHMET AKİF İ.Ö.O SK

3

1

0

2

72

86

2

-14

4

YOZGAT AİLE SOS. POL. GSK

3

0

0

3

61

74

0

-13


2014-2015 BÖLGESEL LİG

Sponsorlarımız