ANKARA, THF SPOR SALONU

5-9 MAYIS 2017

TARİH

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

HAFTA

DEVRE

05 Mayıs 2017 Cuma

12.00

İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİR. S.K.

34

19

KAYSERİ GENÇ. HİZM. VE SPOR ETK. S.K

1. MAÇ

1. GRUP

05 Mayıs 2017 Cuma

14.00

AYDIN PTT SPOR KULÜBÜ

26

27

AHİ EVRAN ÜNİ. GSK

1. MAÇ

1. GRUP

05 Mayıs 2017 Cuma

16.00

GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ

31

31

BATMAN BELD. ÜNİVERSİTESİ S. K.

1. MAÇ

2. GRUP

05 Mayıs 2017 Cuma

18.00

GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR KLB.

32

28

KURTALAN EKSPRESS SPOR KLB.

1. MAÇ

2. GRUP

06 Mayıs 2017 Cumartesi

12.00

KAYSERİ GENÇ. HİZM. VE SPOR ETK. S.K

27

34

AYDIN PTT SPOR KULÜBÜ

2. MAÇ

1. GRUP

06 Mayıs 2017 Cumartesi

14.00

AHİ EVRAN ÜNİ. GSK

22

22

İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİR. S.K.

2. MAÇ

1. GRUP

06 Mayıs 2017 Cumartesi

16.00

BATMAN BELD. ÜNİVERSİTESİ S. K.

31

32

GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR KLB.

2. MAÇ

2. GRUP

06 Mayıs 2017 Cumartesi

18.00

KURTALAN EKSPRESS SPOR KLB.

30

33

GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ

2. MAÇ

2. GRUP

07 Mayıs 2017 Pazar

12.00

AHİ EVRAN ÜNİ. GSK

49

22

KAYSERİ GENÇ. HİZM. VE SPOR ETK. S.K

3. MAÇ

1. GRUP

07 Mayıs 2017 Pazar

14.00

İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİR. S.K.

28

23

AYDIN PTT SPOR KULÜBÜ

3. MAÇ

1. GRUP

07 Mayıs 2017 Pazar

16.00

KURTALAN EKSPRESS SPOR KLB.

30

37

BATMAN BELD. ÜNİVERSİTESİ S. K.

3. MAÇ

2. GRUP

07 Mayıs 2017 Pazar

18.00

GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ

23

34

GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR KLB.

3. MAÇ

2. GRUP

08 Mayıs 2017 Pazartesi

13.00

AHİ EVRAN ÜNİ. GSK

39

26

BATMAN BELD. ÜNİVERSİTESİ S. K.

ÇAPRAZ

2.DEVRE

08 Mayıs 2017 Pazartesi

15.00

GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR KLB.

27

29

İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİR. S.K

ÇAPRAZ

2.DEVRE

09 Mayıs 2017 Salı

13.00

BATMAN BELD. ÜNİVERSİTESİ S. K.

32

27

GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR KLB.

FİNAL

2.DEVRE

09 Mayıs 2017 Salı

15.00

AHİ EVRAN ÜNİ. GSK

29

21

İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİR. S.K

FİNAL

2.DEVRE

 

2. LİG ERKEKLER PLAY- OFF MÜSABAKALARI 1. GRUP PUANTAJI

TAKIM ADI

O

G

B

M

A

Y

AV

P

AHİ EVRAN ÜNİ. GSK

3

2

1

0

98

70

28

5

İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİR. S.K.

3

2

1

0

84

64

20

5

AYDIN PTT SPOR KULÜBÜ

3

1

0

2

83

82

1

2

KAYSERİ GENÇ. HİZM.VESPOR ETK. S.K

3

0

0

3

68

117

-49

0

2. LİG ERKEKLER PLAY- OFF MÜSABAKALARI 2. GRUP PUANTAJI

TAKIM ADI

O

G

B

M

A

Y

AV

P

GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR KLB.

3

3

0

0

98

82

16

6

BATMAN BELD. ÜNİVERSİTESİ S. K.

3

1

1

1

99

93

6

3

GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ

3

1

1

1

87

95

-8

3

KURTALAN EKSPRESS SPOR KLB.

3

0

0

3

88

92

-4

0

ANKARA / THF SPOR SALONU 

TARİH

SAAT

A TAKIMI

Sonuç

B TAKIMI

01 Nisan 2016 Cuma

17:00

KÖYCEĞİZ BELEDİYESİ SK

26

19

KARŞIYAKA BELEDİYESİ SK

01 Nisan 2016 Cuma

15:00

GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ SK

32

27

TOKAT GENÇLİK SPOR

02 Nisan 2016 Cumartesi

13:00

TOKAT GENÇLİK SPOR

31

37

KÖYCEĞİZ BELEDİYESİ SK

02 Nisan 2016 Cumartesi

15:00

KARŞIYAKA BELEDİYESİ SK

33

29

GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ SK

03 Nisan 2016 Pazar

17:00

TOKAT GENÇLİK SPOR

18

29

KARŞIYAKA BELEDİYESİ SK

03 Nisan 2016 Pazar

19:00

KÖYCEĞİZ BELEDİYESİ SK

28

29

GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ SK



TAKIMLAR O G B M A Y P AV
1 KÖYCEĞİZ BELEDİYESİ SK 3 2 0 1 91 79 4 12
2 KARŞIYAKA BELEDİYESİ SK
3 2 0 1 81 73  4 8
3 GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ SK 3 2 0 1 90 88 4 2
4 TOKAT GENÇLİK SPOR 3 0 0 3 76 98 0 -22

KARŞIYAKA BELEDİYESİ SK
KARŞIYAKA BELEDİYESİ SK

2015-2016 YARI FİNAL


2.LİG ERKEKLER YARI FİNAL MÜSABAKALARI

18-20 MART 2016 / ANKARA

1. GRUP

TAKIMLAR

1

A1

KÖYCEĞİZ BELEDİYESİ SPOR

2

C1

KAYSERİ HENTBOL SPOR

3

B2

TOKAT GENÇLİK SPOR

4

D2

1903 MARDİN SPOR

GRUP MAÇLARI

Tarih

Salon

Saat

A Takımı

Sonuç

B Takımı

18.03.2016

THF

12:00

KÖYCEĞİZ BELEDİYESİ SK

32 - 22

1903 MARDİN SPOR

14:00

KAYSERİ HENTBOL SPOR

31 - 31

TOKAT GENÇLİK SPOR

19.03.2016

THF

12:00

1903 MARDİN SPOR

19 - 25

KAYSERİ HENTBOL SPOR

14:00

TOKAT GENÇLİK SPOR

25 - 29

KÖYCEĞİZ BELEDİYESİ SPOR

20.03.2016

THF

11:00

TOKAT GENÇLİK SPOR

42 - 25

1903 MARDİN SPOR

13:00

KÖYCEĞİZ BELEDİYESİ SK

35 - 30

KAYSERİ HENTBOL SPOR

 

2.LİG ERKEKLER YARI FİNAL MÜSABAKALARI

18-20 MART 2016- ANKARA

2. GRUP

TAKIMLAR

-1

B1

GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ SK

-2

D1

ELAZIĞ KARAKOÇAN SPOR

-3

A2

KARŞIYAKA BELEDİYESİ SK

-4

C2

ADANA GENÇLİK SPOR

GRUP MAÇLARI

Tarih

Salon

Saat

A Takımı

B Takımı

18.03.2016

THF S.S.

16:00

GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ SK

31 - 25

ADANA GENÇLİK SPOR

18:00

ELAZIĞ KARAKOÇAN SPOR

33 - 39

KARŞIYAKA BELEDİYESİ SK

19.03.2016

THF S.S.

16:00

ADANA GENÇLİK SPOR

38 - 34

ELAZIĞ KARAKOÇAN SPOR

18:00

KARŞIYAKA BELEDİYESİ SK

25 - 28

GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ SK

20.03.2016

PROF. DR. YAŞAR SEVİM

11:00

KARŞIYAKA BELEDİYESİ SK

36 - 35

ADANA GENÇLİK SPOR

13:00

GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ SK

36 - 37

ELAZIĞ KARAKOÇAN SPOR


1. GRUP PUAN DURUMU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1

KÖYCEĞİZ BELEDİYESİ SK

3

3

0

0

96

77

19

6

2 TOKAT GENÇLİK SPOR 3 1 1 1 98 85 13 3

3

KAYSERİ HENTBOL SPOR

3

1

1

1

86

85

1

3

4

1903 MARDİN SPOR

3

0

0

3

66

99

-33

0

 

2. GRUP PUAN DURUMU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1

GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ SK

3

2

0

1

95

87

8

4

2 KARŞIYAKA BELEDİYESİ SK 3 2 0 1  100  96 4 4

3

ADANA GENÇLİK SPOR

3

1

0

2

104

101

3

2

4

ELAZIĞ KARAKOÇAN SPOR

3

1

0

2

104

113

-9

2

 

2014-2015 FİNAL


 THF SPOR SALONU                                                                                                                                
 TARİH  SAAT  TAKIM A  SONUÇ  TAKIM B
27.03.2015 13:00 AZİZİYE BLD. TERMAL SPOR 43 43 SERİK BELEDİYE SPOR
15:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SK 29 31 BEYKOZ BELEDİYE SPOR
28.03.2015 17:00 SERİK BELEDİYE SPOR 32 35 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SK
19:00 BEYKOZ BELEDİYE SPOR 44 27 AZİZİYE BLD. TERMAL SPOR
29.03.2015 17:30 BEYKOZ BELEDİYE SPOR 39 31 SERİK BELEDİYE SPOR
19:30 AZİZİYE BLD. TERMAL SPOR 29 36 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SK

 TAKIMLAR  O  G  B  M  A  Y  P AV 
 1  BEYKOZ BELEDİYESİ SK 3  3 0  0  114 87 6 27
 2  BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SK 3  2  0  1 100 92 4 8
 3  SERİK BELEDİYESİ SK 3 0 1 2 106 117 1 -11
4  AZİZİYE BLD. TERMAL SK 3  0 1 2 99 123 1 -24

2014-2015 YARI FİNAL

 

GRUP MAÇLARI CEBECİ .PROF.DR. Y.SEVİM S.S.
Tarih Saat A Takımı B Takımı Sonuç
21.03.2015 13:00 BEYKOZ BELEDİYESİ SK KARŞIYAKA İ.Ö.O SK OYNANMADI
15:00 AMASYA 1957 SULUOVA SPOR YOZGAT HENTBOL SPOR 29 29
22.03.2015
KARŞIYAKA İ.Ö.O SK AMASYA 1957 SULUOVA SPOR OYNANMADI
13:00 YOZGAT HENTBOL SPOR BEYKOZ BELEDİYESİ SK 29 34
23.03.2015
YOZGAT HENTBOL SPOR KARŞIYAKA İ.Ö.O SK
11:00 BEYKOZ BELEDİYESİ SK AMASYA 1957 SULUOVA SPOR 36 21

 


GRUP MAÇLARI       THF SPOR SALONU
Tarih Saat A Takımı B Takımı Sonuç
21.03.2015 12:00 AZİZİYE BELEDİYESİ TERMAL SK ISTANBUL ÜNIVERSITESI SK 42 20
14:00 KAYSERİ GENÇLİK HİZMETLERİ DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD. SK 39 29
22.03.2015 10:00 ISTANBUL ÜNIVERSITESI KAYSERİ GENÇLİK HİZMETLERİ 23 32
12:00 DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD. SK AZİZİYE BELEDİYESİ TERMAL SK 19 37
23.03.2015 10:00 DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD. SK ISTANBUL ÜNIVERSITESI 40 33
12:00 AZİZİYE BELEDİYESİ TERMAL SK KAYSERİ GENÇLİK HİZMETLERİ 42 26

 


GRUP MAÇLARI CEBECİ .PROF.DR. Y.SEVİM S.S.
Tarih Saat A Takımı B Takımı Sonuç
21.03.2015 17:00 YOZGAT BOZOK SPOR GÜMÜSHANE POLISGÜCÜ GSK 34 25
19:00 BATMAN ÜNİVERSİTESİ SK BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SK 31 45
22.03.2015 15:00 GÜMÜSHANE POLISGÜCÜ GSK BATMAN ÜNİVERSİTESİ SK 33 37
17:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SK YOZGAT BOZOK SPOR 28 16
23.03.2015 13:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SK GÜMÜSHANE POLISGÜCÜ GSK 40 27
15:00 YOZGAT BOZOK SPOR BATMAN ÜNİVERSİTESİ SK 34 36

 


GRUP MAÇLARI THF SPOR SALONU
Tarih Saat A Takımı B Takımı Sonuç
21.03.2015 16:00 ADIYAMAN BELEDİYESİ SK ADANA GENÇLİK VE SPOR 29 23
18:00 SERİK BELEDİYESİ SK TOKAT HENTBOL SPOR 32 18
22.03.2015 14:00 ADANA GENÇLİK VE SPOR SERİK BELEDİYESİ SPOR 23 34
16:00 TOKAT HENTBOL SPOR ADIYAMAN BELEDİYESİ SK 28 36
23.03.2015 14:00 TOKAT HENTBOL SPOR ADANA GENÇLİK VE SPOR 29 25
16:00 ADIYAMAN BELEDİYESİ SK SERİK BELEDİYESİ SK 18 28

1. GRUP
TAKIMLAR O G B M A Y P AV
1 BEYKOZ BELEDİYESİ SK 2 2 0 0 70 50 4 20
2 AMASYA 1957 SULUOVA SK 2 0 1 1 50 65 1 -15
3 YOZGAT HENTBOL SPOR 2 0 1 1 58 63 1 -5
4 KARŞIYAKA İ.Ö.O SK 0 0 0 0 0 0 0 0

 

2. GRUP
TAKIMLAR O G B M A Y P AV
1 AZİZİYE BELEDİYESİ TERMAL SK 3 3 0 0 121 65 6 56
2 KAYSERİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3 2 0 1 97 94 4 3
3 DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD. SK 3 1 0 2 88 109 2 -21
4 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 3 0 0 3 76 119 0 -43

 

3 GRUP
TAKIMLAR O G B M A Y P AV
1 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SK 3 3 0 0 113 74 6 39
2 BATMAN ÜNİVERSİTESİ 3 2 0 1 104 112  -8
3 YOZGAT BOZOK SPOR 3 1 0 2 84 89 2 -5
4 GÜMÜŞHANE POLİSGÜCÜ SK 3 0 0 3 85 111 0 -26

 

4. GRUP
TAKIMLAR O G B M A Y P AV
1 SERİK BELEDİYESİ SK 3 3 0 0 94 59 6 35
2 ADIYAMAN BELEDİYESİ SK 3 2 0 1 83 79 4 4
3  TOKAT HENTBOL SPOR  1  0  2  75 93   -18
4 ADANA GENÇLİK SPOR 3 0 0 3 71 92 0 -21


 

2013-2014

YARI FİNAL / FİNAL


PLAY-OFF YARI FİNAL SONUÇLARI
1. GRUP SONUÇLARI
2. GRUP SONUÇLARI
PLAY-OFF FİNAL SONUÇLARI 
 SONUÇLAR  PUAN DURUMU
Sponsorlarımız