ANKARA / THF SPOR SALONU 

TARİH

SAAT

A TAKIMI

Sonuç

B TAKIMI

01 Nisan 2016 Cuma

17:00

KÖYCEĞİZ BELEDİYESİ SK

26

19

KARŞIYAKA BELEDİYESİ SK

01 Nisan 2016 Cuma

15:00

GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ SK

32

27

TOKAT GENÇLİK SPOR

02 Nisan 2016 Cumartesi

13:00

TOKAT GENÇLİK SPOR

31

37

KÖYCEĞİZ BELEDİYESİ SK

02 Nisan 2016 Cumartesi

15:00

KARŞIYAKA BELEDİYESİ SK

33

29

GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ SK

03 Nisan 2016 Pazar

17:00

TOKAT GENÇLİK SPOR

18

29

KARŞIYAKA BELEDİYESİ SK

03 Nisan 2016 Pazar

19:00

KÖYCEĞİZ BELEDİYESİ SK

28

29

GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ SK



TAKIMLAR O G B M A Y P AV
1 KÖYCEĞİZ BELEDİYESİ SK 3 2 0 1 91 79 4 12
2 KARŞIYAKA BELEDİYESİ SK
3 2 0 1 81 73  4 8
3 GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ SK 3 2 0 1 90 88 4 2
4 TOKAT GENÇLİK SPOR 3 0 0 3 76 98 0 -22

KARŞIYAKA BELEDİYESİ SK
KARŞIYAKA BELEDİYESİ SK

2015-2016 YARI FİNAL


2.LİG ERKEKLER YARI FİNAL MÜSABAKALARI

18-20 MART 2016 / ANKARA

1. GRUP

TAKIMLAR

1

A1

KÖYCEĞİZ BELEDİYESİ SPOR

2

C1

KAYSERİ HENTBOL SPOR

3

B2

TOKAT GENÇLİK SPOR

4

D2

1903 MARDİN SPOR

GRUP MAÇLARI

Tarih

Salon

Saat

A Takımı

Sonuç

B Takımı

18.03.2016

THF

12:00

KÖYCEĞİZ BELEDİYESİ SK

32 - 22

1903 MARDİN SPOR

14:00

KAYSERİ HENTBOL SPOR

31 - 31

TOKAT GENÇLİK SPOR

19.03.2016

THF

12:00

1903 MARDİN SPOR

19 - 25

KAYSERİ HENTBOL SPOR

14:00

TOKAT GENÇLİK SPOR

25 - 29

KÖYCEĞİZ BELEDİYESİ SPOR

20.03.2016

THF

11:00

TOKAT GENÇLİK SPOR

42 - 25

1903 MARDİN SPOR

13:00

KÖYCEĞİZ BELEDİYESİ SK

35 - 30

KAYSERİ HENTBOL SPOR

 

2.LİG ERKEKLER YARI FİNAL MÜSABAKALARI

18-20 MART 2016- ANKARA

2. GRUP

TAKIMLAR

-1

B1

GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ SK

-2

D1

ELAZIĞ KARAKOÇAN SPOR

-3

A2

KARŞIYAKA BELEDİYESİ SK

-4

C2

ADANA GENÇLİK SPOR

GRUP MAÇLARI

Tarih

Salon

Saat

A Takımı

B Takımı

18.03.2016

THF S.S.

16:00

GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ SK

31 - 25

ADANA GENÇLİK SPOR

18:00

ELAZIĞ KARAKOÇAN SPOR

33 - 39

KARŞIYAKA BELEDİYESİ SK

19.03.2016

THF S.S.

16:00

ADANA GENÇLİK SPOR

38 - 34

ELAZIĞ KARAKOÇAN SPOR

18:00

KARŞIYAKA BELEDİYESİ SK

25 - 28

GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ SK

20.03.2016

PROF. DR. YAŞAR SEVİM

11:00

KARŞIYAKA BELEDİYESİ SK

36 - 35

ADANA GENÇLİK SPOR

13:00

GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ SK

36 - 37

ELAZIĞ KARAKOÇAN SPOR


1. GRUP PUAN DURUMU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1

KÖYCEĞİZ BELEDİYESİ SK

3

3

0

0

96

77

19

6

2 TOKAT GENÇLİK SPOR 3 1 1 1 98 85 13 3

3

KAYSERİ HENTBOL SPOR

3

1

1

1

86

85

1

3

4

1903 MARDİN SPOR

3

0

0

3

66

99

-33

0

 

2. GRUP PUAN DURUMU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1

GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ SK

3

2

0

1

95

87

8

4

2 KARŞIYAKA BELEDİYESİ SK 3 2 0 1  100  96 4 4

3

ADANA GENÇLİK SPOR

3

1

0

2

104

101

3

2

4

ELAZIĞ KARAKOÇAN SPOR

3

1

0

2

104

113

-9

2

 

2014-2015 FİNAL


 THF SPOR SALONU                                                                                                                                
 TARİH  SAAT  TAKIM A  SONUÇ  TAKIM B
27.03.2015 13:00 AZİZİYE BLD. TERMAL SPOR 43 43 SERİK BELEDİYE SPOR
15:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SK 29 31 BEYKOZ BELEDİYE SPOR
28.03.2015 17:00 SERİK BELEDİYE SPOR 32 35 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SK
19:00 BEYKOZ BELEDİYE SPOR 44 27 AZİZİYE BLD. TERMAL SPOR
29.03.2015 17:30 BEYKOZ BELEDİYE SPOR 39 31 SERİK BELEDİYE SPOR
19:30 AZİZİYE BLD. TERMAL SPOR 29 36 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SK

 TAKIMLAR  O  G  B  M  A  Y  P AV 
 1  BEYKOZ BELEDİYESİ SK 3  3 0  0  114 87 6 27
 2  BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SK 3  2  0  1 100 92 4 8
 3  SERİK BELEDİYESİ SK 3 0 1 2 106 117 1 -11
4  AZİZİYE BLD. TERMAL SK 3  0 1 2 99 123 1 -24

2014-2015 YARI FİNAL

 

GRUP MAÇLARI CEBECİ .PROF.DR. Y.SEVİM S.S.
Tarih Saat A Takımı B Takımı Sonuç
21.03.2015 13:00 BEYKOZ BELEDİYESİ SK KARŞIYAKA İ.Ö.O SK OYNANMADI
15:00 AMASYA 1957 SULUOVA SPOR YOZGAT HENTBOL SPOR 29 29
22.03.2015
KARŞIYAKA İ.Ö.O SK AMASYA 1957 SULUOVA SPOR OYNANMADI
13:00 YOZGAT HENTBOL SPOR BEYKOZ BELEDİYESİ SK 29 34
23.03.2015
YOZGAT HENTBOL SPOR KARŞIYAKA İ.Ö.O SK
11:00 BEYKOZ BELEDİYESİ SK AMASYA 1957 SULUOVA SPOR 36 21

 


GRUP MAÇLARI       THF SPOR SALONU
Tarih Saat A Takımı B Takımı Sonuç
21.03.2015 12:00 AZİZİYE BELEDİYESİ TERMAL SK ISTANBUL ÜNIVERSITESI SK 42 20
14:00 KAYSERİ GENÇLİK HİZMETLERİ DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD. SK 39 29
22.03.2015 10:00 ISTANBUL ÜNIVERSITESI KAYSERİ GENÇLİK HİZMETLERİ 23 32
12:00 DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD. SK AZİZİYE BELEDİYESİ TERMAL SK 19 37
23.03.2015 10:00 DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD. SK ISTANBUL ÜNIVERSITESI 40 33
12:00 AZİZİYE BELEDİYESİ TERMAL SK KAYSERİ GENÇLİK HİZMETLERİ 42 26

 


GRUP MAÇLARI CEBECİ .PROF.DR. Y.SEVİM S.S.
Tarih Saat A Takımı B Takımı Sonuç
21.03.2015 17:00 YOZGAT BOZOK SPOR GÜMÜSHANE POLISGÜCÜ GSK 34 25
19:00 BATMAN ÜNİVERSİTESİ SK BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SK 31 45
22.03.2015 15:00 GÜMÜSHANE POLISGÜCÜ GSK BATMAN ÜNİVERSİTESİ SK 33 37
17:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SK YOZGAT BOZOK SPOR 28 16
23.03.2015 13:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SK GÜMÜSHANE POLISGÜCÜ GSK 40 27
15:00 YOZGAT BOZOK SPOR BATMAN ÜNİVERSİTESİ SK 34 36

 


GRUP MAÇLARI THF SPOR SALONU
Tarih Saat A Takımı B Takımı Sonuç
21.03.2015 16:00 ADIYAMAN BELEDİYESİ SK ADANA GENÇLİK VE SPOR 29 23
18:00 SERİK BELEDİYESİ SK TOKAT HENTBOL SPOR 32 18
22.03.2015 14:00 ADANA GENÇLİK VE SPOR SERİK BELEDİYESİ SPOR 23 34
16:00 TOKAT HENTBOL SPOR ADIYAMAN BELEDİYESİ SK 28 36
23.03.2015 14:00 TOKAT HENTBOL SPOR ADANA GENÇLİK VE SPOR 29 25
16:00 ADIYAMAN BELEDİYESİ SK SERİK BELEDİYESİ SK 18 28

1. GRUP
TAKIMLAR O G B M A Y P AV
1 BEYKOZ BELEDİYESİ SK 2 2 0 0 70 50 4 20
2 AMASYA 1957 SULUOVA SK 2 0 1 1 50 65 1 -15
3 YOZGAT HENTBOL SPOR 2 0 1 1 58 63 1 -5
4 KARŞIYAKA İ.Ö.O SK 0 0 0 0 0 0 0 0

 

2. GRUP
TAKIMLAR O G B M A Y P AV
1 AZİZİYE BELEDİYESİ TERMAL SK 3 3 0 0 121 65 6 56
2 KAYSERİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3 2 0 1 97 94 4 3
3 DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD. SK 3 1 0 2 88 109 2 -21
4 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 3 0 0 3 76 119 0 -43

 

3 GRUP
TAKIMLAR O G B M A Y P AV
1 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SK 3 3 0 0 113 74 6 39
2 BATMAN ÜNİVERSİTESİ 3 2 0 1 104 112  -8
3 YOZGAT BOZOK SPOR 3 1 0 2 84 89 2 -5
4 GÜMÜŞHANE POLİSGÜCÜ SK 3 0 0 3 85 111 0 -26

 

4. GRUP
TAKIMLAR O G B M A Y P AV
1 SERİK BELEDİYESİ SK 3 3 0 0 94 59 6 35
2 ADIYAMAN BELEDİYESİ SK 3 2 0 1 83 79 4 4
3  TOKAT HENTBOL SPOR  1  0  2  75 93   -18
4 ADANA GENÇLİK SPOR 3 0 0 3 71 92 0 -21


 

2013-2014

YARI FİNAL / FİNAL


PLAY-OFF YARI FİNAL SONUÇLARI
1. GRUP SONUÇLARI
2. GRUP SONUÇLARI
PLAY-OFF FİNAL SONUÇLARI 
 SONUÇLAR  PUAN DURUMU
Sponsorlarımız