2015-2016 SEZONU PLAY-OFF


1.MAÇ 

TARİH SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
29.05.2016 15:00 THF  B.B. ANKARASPOR UZ.
36

UZ.
40

 BEŞİKTAŞ MOGAZ
        Normal Süre 29 29  

2.MAÇ 

TARİH SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
01.06.2016 19:30 SÜLEYMAN SEBA  BEŞİKTAŞ MOGAZ 32 25   B.B. ANKARASPOR

3.MAÇ 

TARİH SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
03.06.2016 19:30 SÜLEYMAN SEBA  BEŞİKTAŞ MOGAZ

 B.B. ANKARASPOR

4.MAÇ (GEREKİRSE)

TARİH SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
07.06.2016 17:00 THF B.B. ANKARASPOR

BEŞİKTAŞ MOGAZ

5.MAÇ (GEREKİRSE)

TARİH SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
10.06.2016 19:30 SÜLEYMAN SEBA BEŞİKTAŞ MOGAZ

B.B. ANKARASPOR

 

SÜPER LİG ERKEKLER PLAY-OFF YARI FİNAL 1. MAÇ

TARİH

İLİ

SALONU

SAAT

TAKIMLAR

14 Mayıs 2016

AMASYA

TAŞOVA SS

15:00

AMASYA TAŞOVA SK

27

33

BEŞİKTAŞ MOGAZ

14 Mayıs 2016

TRABZON

19 MAYIS

16:00

TRABZONSPOR

33

30

B.BLD. ANKARASPOR

 

SÜPER LİG ERKEKLER PLAY-OFF YARI FİNAL 2. MAÇ

TARİH

İLİ

SALONU

SAAT

TAKIMLAR

17 Mayıs 2016

ANKARA

THF

17:00

B.BLD. ANKARASPOR

34

23

TRABZONSPOR

17 Mayıs 2016

İSTANBUL

SÜLEYMAN SEBA

19:00

BEŞİKTAŞ MOGAZ

38

26

AMASYA TAŞOVA SK

 

SÜPER LİG ERKEKLER PLAY-OFF YARI FİNAL 3. MAÇ

TARİH

İLİ

SALONU

SAAT

TAKIMLAR

19 Mayıs 2016

ANKARA

THF

15:00

B.BLD. ANKARASPOR

28

26

TRABZONSPOR

19 Mayıs 2016

İSTANBUL

SÜLEYMAN SEBA

15:00

BEŞİKTAŞ MOGAZ

27

21

AMASYA TAŞOVA SK


SÜPER LİG ERKEKLER PLAY-OFF YARI FİNAL 4. MAÇ (GEREKİRSE)

TARİH

İLİ

SALONU

SAAT

TAKIMLAR

22 Mayıs 2016

TRABZON

19 MAYIS

15:00

TRABZONSPOR

27

23

B.BLD. ANKARASPOR

SÜPER LİG ERKEKLER PLAY-OFF YARI FİNAL 5. MAÇ (GEREKİRSE)

TARİH

İLİ

SALONU

SAAT

TAKIMLAR

25 Mayıs 2016

ANKARA

THF

17:00

B.BLD. ANKARASPOR

29

27

TRABZONSPOR

 

 

TARİH

İLİ

SALON

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

HAFTA

06.05.2016

ANKARA

THF

15.00

ZAĞNOS ERKEK HENTBOL

25

39

BEŞİKTAŞ MOGAZ

1. MAÇ

06.05.2016

TRABZON

19 MAYIS

16.00

TRABZONSPOR

24

22

GÖZTEPE

1. MAÇ

06.05.2016

BURSA

NİLÜFER BEL.

18.30

NİLÜFER BELEDİYESİ SK

21

28

B.B. ANKARASPOR

1. MAÇ

06.05.2016

AMASYA

SULUOVA

18.00

MERZİFON BLD. HENTBOL SK

24

21

AMASYA TAŞOVA SK

1. MAÇ

 

TARİH

İLİ

SALON

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

HAFTA

09.05.2016

İSTANBUL

S. SEBA

19.00

BEŞİKTAŞ MOGAZ

35

29

ZAĞNOS ERKEK HENTBOL

2. MAÇ

     
 19.00


GÖZTEPE

NORMAL SÜRE: 24-24  
TRABZONSPOR


2. MAÇ

09.05.2016

İZMİR

B.ÖZKÜL

UZATMA SONUCU: 29-28

09.05.2016

ANKARA

THF

17.00

B.B. ANKARASPOR

30

 

28

NİLÜFER BELEDİYESİ SK

2. MAÇ

09.05.2016

AMASYA

TAŞOVA

18.00

AMASYA TAŞOVA SK

31

 

29

MERZİFON BLD. HENTBOL SK

2. MAÇ


GEREKİRSE

TARİH

İLİ

SALON

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

HAFTA

11.05.2016

İZMİR

B.ÖZKUL

19.00

GÖZTEPE

26

27

TRABZONSPOR

3. MAÇ

11.05.2016

AMASYA

TAŞOVA

18.00

AMASYA TAŞOVA SK

31

22

MERZİFON BLD. HENTBOL SK

3. MAÇ

 

2014-2015 SEZONU PLAY-OFF


23.05.2015 1.MAÇ  SONUÇ
İLİ SALON SAAT A TAKIMI B TAKIMI
ANKARA THF 19.00 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA BEŞİKTAŞ MOGAZ 24 30

26.05.2015 2.MAÇ  SONUÇ
İSTANBUL SÜLEYMAN SEBA 19.00 BEŞİKTAŞ MOGAZ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA
32  24

28.05.2015 3.MAÇ  SONUÇ
İSTANBUL SÜLEYMAN SEBA 19.00 BEŞİKTAŞ MOGAZ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA 33 25



31.05.2015 4.MAÇ (GEREKİRSE) SONUÇ
ANKARA THF 17.00 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA BEŞİKTAŞ MOGAZ    

31.05.2015 4.MAÇ (GEREKİRSE) SONUÇ
ANKARA THF 17.00 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA BEŞİKTAŞ MOGAZ    

31.05.2015 4.MAÇ (GEREKİRSE) SONUÇ
ANKARA THF 17.00 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA BEŞİKTAŞ MOGAZ    

31.05.2015 4.MAÇ (GEREKİRSE) SONUÇ
ANKARA THF 17.00 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA BEŞİKTAŞ MOGAZ    

07.05.2015 1.MAÇ
İLİ SALON SAAT A TAKIMI B TAKIMI  SONUÇ
AMASYA TAŞOVA S.S. 17.00 AMASYA TAŞOVA YİBO BEŞİKTAŞ MOGAZ 28 39
ANKARA THF 17.00 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA NİLÜFER BELEDİYESİ SK 21 26

10.05.2015 2.MAÇ SONUÇ
BURSA NİLÜFER BEL S.S. 15.00 NİLÜFER BELEDİYESİ SK BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA 24  29
İSTANBUL SÜLEYMAN SEBA 19.00 BEŞİKTAŞ MOGAZ AMASYA TAŞOVA YİBO 37  24

12.05.2015 3.MAÇ  SONUÇ
BURSA NİLÜFER BEL S.S. 18.00 NİLÜFER BELEDİYESİ SK BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA  30 34 
İSTANBUL SÜLEYMAN SEBA 19.00 BEŞİKTAŞ MOGAZ AMASYA TAŞOVA YİBO  41  22

20.05.2015 4.MAÇ (GEREKİRSE) SONUÇ
ANKARA THF 17.00 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA NİLÜFER BELEDİYESİ SK  31  30

 

1. MAÇ 
TARİH İLİ SALON SAAT A TAKIMI SONUÇ B TAKIMI
9 Nisan 2015 MERSİN SEYFİ ALANYA 14.00 MERSİN HANTAŞ SPORTİF SK 32 47 BEŞİKTAŞ MOGAZ
9 Nisan 2015 KAYSERİ ATATÜRK 13.00 RAINBOW KAYSERİ SPOR 27 39 NİLÜFER BELEDİYESİ SK
9 Nisan 2015 TRABZON 19 MAYIS S.S 15.00 TRABZONSPOR 30 31 B. BLD. ANKARA SK
9 Nisan 2015 ANKARA THF 15.00 MALİYE MİLLİ PİYANGO NS 24-24 AMASYA TAŞOVA YİBO SK
 UZ 27-28

NS: NORMAL SÜRE     -     UZ: UZATMA SONUCU

 2. MAÇ
 TARİH  İLİ  SALON  SAAT  TAKIM A  SONUÇ  TAKIM B
12 Nisan 2015 İSTANBUL SÜLEYMAN SEBA 15.30 BEŞİKTAŞ MOGAZ 44 31 MERSİN HANTAŞ SPORTİF SK
12 Nisan 2015 BURSA NİLÜFER BEL S.S. 15.00 NİLÜFER BELEDİYESİ SK 35 33 RAINBOW KAYSERİ SPOR
13 Nisan 2015 ANKARA THF 15.00 B. BLD. ANKARA SK 35 27 TRABZONSPOR
12 Nisan 2015 AMASYA TAŞOVA S.S. 13.00 AMASYA TAŞOVA YİBO SK 34 28 MALİYE MİLLİ PİYANGO


3.MAÇ 
TARİH İLİ SALON SAAT TAKIM A SONUÇ TAKIM B
14 Nisan 2015 İSTANBUL SÜLEYMAN SEBA 19.00 BEŞİKTAŞ MOGAZ 44 32 MERSİN HANTAŞ SPORTİF SK
14 Nisan 2015 BURSA NİLÜFER BEL S.S. 15.00 NİLÜFER BELEDİYESİ SK 36 30 RAINBOW KAYSERİ SPOR
15 Nisan 2015 ANKARA THF 15.00 BÜYÜKŞEHİR BLD. ANKARA SK 29 32 TRABZONSPOR
14 Nisan 2015 AMASYA TAŞOVA S.S. 17.00 AMASYA TAŞOVA YİBO SK 33 24 MALİYE MİLLİ PİYANGO

 

 4.MAÇ (GEREKİRSE)
TARİH İLİ SALON SAAT TAKIM A SONUÇ TAKIM B
18 Nisan 2015 TRABZON TRABZON 15.00 TRABZONSPOR 28 23 BÜYÜKŞEHİR BLD. ANKARA SK

 

  5.MAÇ (GEREKİRSE)
TARİH İLİ SALON SAAT A TAKIMI SONUÇ B TAKIMI
21 Nisan 2015 ANKARA THF 15.00 BÜYÜKŞEHİR BLD. ANKARA SK 28 27 TRABZONSPOR


 

2013-2014 SEZONU PLAY-OFF

1. MAÇ
 18 MAYIS 2014 PAZAR
İLİ SALON SAAT TAKIM A TAKIM B SONUÇ
ANKARA THF 15:00 İL ÖZEL İDARE  BEŞİKTAŞ 22 24

 

2. MAÇ
 21 MAYIS 2014 ÇARŞAMBA
İLİ SALON SAAT TAKIM A TAKIM B SONUÇ
İSTANBUL S.SEBA 19:00 BEŞİKTAŞ
  İL ÖZEL İDARE  24 22

 

3. MAÇ
 23 MAYIS 2014 CUMA
İLİ SALON SAAT TAKIM A TAKIM B SONUÇ
İSTANBUL S.SEBA 19:00 BEŞİKTAŞ
  İL ÖZEL İDARE 26 25 
         NORMAL SÜRE  22 22 

 


 1. MAÇ
29 NİSAN 2014 SALI
 SAAT İLİ SALONU TAKIM A  SONUÇ  TAKIM B 
18:00 ANKARA THF
İL ÖZEL İDARE
27 20 B.BLD. ANKARA
 
30 NİSAN 2014 ÇARŞAMBA
 SAAT  İLİ  SALONU  TAKIM A   SONUÇ TAKIM B 
14:00 BURSA NİLÜFER BLD.
 NİLÜFER BLD. 27 35 BEŞİKTAŞ

 

 2. MAÇ
02 MAYIS 2014 CUMA
 SAAT İLİ SALONU TAKIM A  SONUÇ  TAKIM B 
18:00 ANKARA THF
B.BLD. ANKARA
24 26 İL ÖZEL İDARE
 
03 MAYIS 2014 CUMARTESİ
 SAAT  İLİ  SALONU  TAKIM A   SONUÇ TAKIM B 
15:30 İSTANBUL S. SEBA  BEŞİKTAŞ 35 27 NİLÜFER BLD.

 

3. MAÇ
04 MAYIS 2014 PAZAR
SAAT İLİ SALONU TAKIM A SONUÇ TAKIM B
15:00 ANKARA THF
B.BLD. ANKARA
24 25 İL ÖZEL İDARE
 NORMAL SÜRE SONUCU 21   21  

05 MAYIS 2014 PAZARTESİ
SAAT İLİ SALONU TAKIM A SONUÇ TAKIM B
19:00 İSTANBUL S. SEBA
BEŞİKTAŞ 28 23 NİLÜFER BLD.

 


12 NİSAN 2014 CUMARTESİ
 SAAT İLİ SALONU TAKIM A  SONUÇ  TAKIM B 
13:00  BURSA  NİLÜFER BLD.  NİLÜFER BLD.
 30  28 TRABZONSPOR 
13:00 ANKARA  THF   GENÇLERBİRLİĞİ 23 30  BEŞİKTAŞ 
14:00 MERSİN  S. ALANYA  MERSİN HENTBOL   24  33 İL ÖZEL İDARE 
15:00  ANKARA  THF   M.MİLLİ PİYANGO 25 28  B.BLD. ANKARA

 


15 NİSAN 2014 SALI
 SAAT İLİ SALONU TAKIM A  SONUÇ  TAKIM B 
17:00  TRABZON 19 MAYIS  TRABZONSPOR
27 23 NİLÜFER BLD. 
17:00 ANKARA  THF   İL ÖZEL İDARE  35 33 MERSİN HENTBOL
19:00 İSTANBUL  S. SEBA  BEŞİKTAŞ 37 17 GENÇLERBİRLİĞİ
19:00  ANKARA  THF  B.BLD. ANKARA
23 25  M.MİLLİ PİYANGO

 


17 NİSAN 2014 PERŞEMBE
 SAAT İLİ SALONU TAKIM A  SONUÇ  TAKIM B 
17:00  TRABZON 19 MAYIS  TRABZONSPOR
22 29 NİLÜFER BLD. 
19:00  ANKARA  THF  B.BLD. ANKARA
25 18  M.MİLLİ PİYANGO

 

Prev Year Prev Month Mart 2017 Next Year Next Month
Sponsorlarımız