BAYANLAR A GRUBU KÜÇÜKLER LİGİ PUANTAJI

TAKIM ADI

O

G

B

M

A

Y

AV

P

10%

SARAYKÖY S.K

4

3

0

1

109

57

52

6

0,6

BOLU BELEDİYE S.K

4

2

1

1

83

62

21

5

0,5

1970 VEFA S.K

4

2

0

2

51

52

-1

4

0,4

GAZİ GENÇLİK S.K

5

1

1

3

95

80

15

3

0,3

ALTAY

2

1

0

1

41

48

-7

2

0,2

KASTAMONU GENÇLİK S.K

5

0

0

5

49

129

-80

0

0

BAYANLAR B GRUBU KÜÇÜKLER LİGİ PUANTAJI

TAKIM ADI

O

G

B

M

A

Y

AV

P

10%

ÇANKAYA EĞİTİM GSK

5

4

1

0

119

58

61

9

0,9

AKHİSAR S.K

5

4

0

1

90

69

21

8

0,8

ATATÜRK LİSESİ G.S.K

5

3

1

1

80

99

-19

7

0,7

ERZİN GÖKDERE S.K.

5

3

0

2

93

88

5

6

0,6

GİRESUN GENÇLİK S.K

5

0

1

4

66

92

-26

1

0,1

1947 SAĞLIK S.K

5

0

1

4

69

111

-42

1

0,1

 

ERKEKLER A GRUBU KÜÇÜKLER LİGİ PUANTAJI

TAKIM ADI

O

G

B

M

A

Y

AV

P

10%

BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ SK

6

6

0

0

171

107

64

12

1,2

SEBEN GENÇLİK SPOR

6

5

1

0

140

76

64

11

1,1

KARABÜK GENÇLİK SP. KLB.

6

3

1

2

111

93

18

5

0,5

AYDIN PTT S.K.

6

3

0

3

112

106

6

4

0,4

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SK

6

2

0

4

119

125

-6

4

0,4

ALTAY

6

1

0

5

51

104

-53

0

0

KARABAĞLAR ATATÜRK TEML GSK

6

1

0

5

47

140

-93

0

0

YALOVA BELEDİYESİ GENÇLİK SK

0

0

0

0

0

0

0

0

0

Karabağlar Atatürk TEML Gsk 07.03.2017 tarihindeki Karabük GSK maçına çıkmadı 2 puanı silindi.

Karabük Gsk 26.01.2017 tarihindeki Altay Sk müsabakasına çıkmadı 2 puanı silindi.

Altay S.k. 24.01.2017 tarihindeki Aydın Ptt Spor Kulübü müsabakasına çıkmadı 2 puanı silindi.

Aydın PTT Spor Kulübü 04.03.2017 tarihindeki Seben Spor Kulübü maçına çıkmadı 2 puanı silindi.

Yalova Belediyesi Gsk Küçükler Ligine katılmadı Ligden İhraç edildi.

ERKEKLER B GRUBU KÜÇÜKLER LİGİ PUANTAJI

TAKIM ADI

O

G

B

M

A

Y

AV

P

10%

RİZE GENÇLİK SPOR KLB.

6

6

0

0

171

99

72

12

1,2

ORDU GENÇLERBIRLIGI

6

4

1

1

189

151

38

9

0,9

SAMSUN TEKKEKÖY IÖO GSK

6

3

1

2

151

141

10

7

0,7

1957 SULUOVA SPOR KULÜBÜ

6

3

0

3

128

127

1

6

0,6

ARTVİN 7 MART SPOR KLB.

6

3

0

3

124

141

-17

6

0,6

GÖLBAŞI BELEDİYESPOR

6

0

0

6

94

143

-49

0

0

GÜNEYSUSPOR

6

0

0

6

111

166

-55

0

0

ÇINARSPOR

0

0

0

0

0

0

0

0

ERKEKLER C GRUBU KÜÇÜKLER LİGİ PUANTAJI

TAKIM ADI

O

G

B

M

A

Y

AV

P

10%

SIVAS DEMİR SPOR

7

6

1

0

192

166

26

13

1,3

KAYSERİ GENÇ. HİZ.VE SPOR ETK.

7

6

0

1

212

141

71

12

1,2

AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ GSK

7

5

0

2

210

159

51

10

1

SIVAS GENÇLIK SP. KLB.

7

4

1

2

182

172

10

9

0,9

MERSİN İDMANYURDU SK

7

3

0

4

166

164

2

6

0,6

ZİRVE OPAL SPOR KLB.

7

2

0

5

170

207

-37

4

0,4

ADANA GENÇLIK VE SPOR KULÜBÜ

7

1

0

6

137

172

-35

2

0,2

ATAKAN SPOR

7

0

0

7

106

194

-88

0

0

ERKEKLER D GRUBU KÜÇÜKLER LİGİ PUANTAJI

TAKIM ADI

O

G

B

M

A

Y

AV

P

10%

BATMAN BELEDİYESİ ÜNİ. SK

5

4

1

0

125

90

35

9

0,9

1903 MARDİN SPOR

6

4

0

2

161

131

30

8

0,8

DIYARBAKIR KAYAPINAR BLD. SK

6

3

1

2

160

160

148

7

0,7

VAN EREK BEŞ YILDIZ SK

5

3

0

2

121

127

-6

6

0,6

ELAZIĞ KARŞIYAKA İÖO SPOR KLB

5

2

0

3

79

98

-19

4

0,4

SİİRT KURTALAN EKSPRES SK

6

0

0

6

93

140

-47

0

0

MALATYA GENÇLİK HİZMETLERİ SK

3

1

0

2

94

99

-5

0

0

KARAKOÇAN TEPE SPOR KLB.

0

0

0

0

0

0

0

0

0

Malatya Gençlik Spor Kulübü 2. Bölüm küçükler Ligine katılmadığı için Ligden İhraç edildi.

Karakoçan Tepe Spor Kulübü Küçükler Ligine katılmadığı için Ligden İhraç edildi.


 2. BÖLÜM STATÜ   TAKIM LİSTESİ 


BAYANLAR A GRUBU KÜÇÜKLER LİGİ 2. BÖLÜM

İZMİR / SERDAR YERELİ SPOR SALONU

02 Mart 2017 Perşembe

16.00

SARAYKÖY SPOR

34

11

KASTAMONU GENÇLİK SK

4.HAFTA

03 Mart 2017 Cuma

16.00

GAZİ GENÇLİK SPOR

-

-

1970 VEFA SPOR

5.HAFTA

04 Mart 2017 Cumartesi

15.00

BOLU BELEDİYE SPOR

15

12

KASTAMONU GENÇLİK SK

6.HAFTA

04 Mart 2017 Cumartesi

16.30

SARAYKÖY SPOR

26

17

GAZİ GENÇLİK SPOR

6.HAFTA

05 Mart 2017 Pazar

11:30

1970 VEFA SPOR

8

31

SARAYKÖY SPOR

7.HAFTA

 

BAYANLAR B GRUBU KÜÇÜKLER LİGİ 2. BÖLÜM

GİRESUN / TİREBOLU SPOR SALONU

02 Mart 2017 Perşembe

13.00

AKHİSAR SPOR

21

14

ERZİN GÖKDERE SPOR

4.HAFTA

02 Mart 2017 Perşembe

15.00

1947 SAĞLIK SPOR

12

12

GİRESUN GENÇLİK SPOR

4.HAFTA

03 Mart 2017 Cuma

13.00

ATATÜRK LİSESİ GSK

03

12

AKHİSAR SPOR

5.HAFTA

03 Mart 2017 Cuma

15.00

ERZİN GÖKDERE SPOR

09

19

ÇANKAYA EĞİTİM GENÇ. SK

5.HAFTA

04 Mart 2017 Cumartesi

13.00

ÇANKAYA EĞİTİM GENÇ.SK

15

15

ATATÜRK LİSESİ GSK

6.HAFTA

04 Mart 2017 Cumartesi

15.00

AKHİSAR SPOR

14

10

GİRESUN GENÇLİK SPOR

6.HAFTA

05 Mart 2017 Pazar

13.00

GİRESUN GENÇLİK SPOR

04

17

ÇANKAYA EĞİTİM GENÇ. SK

7.HAFTA

05 Mart 2017 Pazar

15.00

ERZİN GÖKDERE SPOR

09

07

1947 SAĞLIK SPOR

7.HAFTA

05 Mart 2017 Pazar

ATATÜRK LİSESİ GSK

-

-

BAY

7.HAFTA

 


 2. BÖLÜM STATÜ   TAKIM LİSTESİ 

ERKEKLER A GRUBU KÜÇÜKLER LİGİ 2. BÖLÜM

BOLU / ABANT İZZET BAYSAL ÜNİ. BESYO S.S

TARİH

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

HAFTA

04 Mart 2017 Cumartesi

11.00

KARABÜK GENÇLİK SPOR KLB.

17 18

BAHÇELİEVLER BELD. SK.

4.HAFTA

04 Mart 2017 Cumartesi

13.00

ALTAY

09 20

KARABAĞLAR ATATÜRK TML.GSK

4.HAFTA

04 Mart 2017 Cumartesi

15.00

AYDIN PTT SPOR KULÜBÜ



SEBEN SPOR KLB.

4.HAFTA

04 Mart 2017 Cumartesi

İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİR. SPOR KLB.

4.HAFTA

05 Mart 2017 Pazar

KARABAĞLAR ATATÜRK TML.GSK

5.HAFTA

05 Mart 2017 Pazar

11.00

SEBEN SPOR KLB.

22 22

KARABÜK GENÇLİK SPOR KLB.

5.HAFTA

05 Mart 2017 Pazar

13.00

BAHÇELİEVLER BELD. SK.

36 16

ALTAY

5.HAFTA

05 Mart 2017 Pazar

15.00

İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİR. S.K.

21 23

AYDIN PTT SPOR KULÜBÜ

5.HAFTA

06 Mart 2017 Pazartesi

11.00

AYDIN PTT SPOR KULÜBÜ

37 12

KARABAĞLAR ATATÜRK TML.GSK

6.HAFTA

06 Mart 2017 Pazartesi

13.00

BAHÇELİEVLER BELD. SK.

23 26

SEBEN SPOR KLB.

6.HAFTA

06 Mart 2017 Pazartesi

15.00

KARABÜK GENÇLİK SPOR KLB.

26 19

İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİR. SPOR KLB.

6.HAFTA

06 Mart 2017 Pazartesi

ALTAY

6.HAFTA

07 Mart 2017 Salı

AYDIN PTT SPOR KULÜBÜ

7.HAFTA

07 Mart 2017 Salı

11.00

KARABAĞLAR ATATÜRK TML.GSK



KARABÜK GENÇLİK SPOR KLB.

7.HAFTA

07 Mart 2017 Salı

13.00

SEBEN SPOR KLB.

21 10

ALTAY

7.HAFTA

07 Mart 2017 Salı

15.00

İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİR. S.K.

21 34

BAHÇELİEVLER BELD. SK.

7.HAFTA


ERKEKLER B GRUBU KÜÇÜKLER LİGİ 2. BÖLÜM

ORDU / 75. YIL SPOR SALONU

TARİH

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

HAFTA

04 Mart 2017 Cumartesi

BAY

GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR KLB.

4.HAFTA

04 Mart 2017 Cumartesi

12.00

GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KLB.

29 24

1957 SULUOVA SPOR KLB.

4.HAFTA

04 Mart 2017 Cumartesi

14.00

TEKKEKÖY SPOR KULÜBÜ

28 26

GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ

4.HAFTA

04 Mart 2017 Cumartesi

16.00

7 MART SPOR KULÜBÜ

15 29

RİZE GENÇLİK SPOR KLB.

4.HAFTA

05 Mart 2017 Pazar

RİZE GENÇLİK SPOR KLB.

BAY

5.HAFTA

05 Mart 2017 Pazar

12.00

1957 SULUOVA SPOR KLB.

23 19

TEKKEKÖY SPOR KULÜBÜ

5.HAFTA

05 Mart 2017 Pazar

14.00

GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ

16 29

7 MART SPOR KULÜBÜ

5.HAFTA

05 Mart 2017 Pazar

16.00

GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR KLB.

24 35

GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KLB.

5.HAFTA

06 Mart 2017 Pazartesi

7 MART SPOR KULÜBÜ

BAY

6.HAFTA

06 Mart 2017 Pazartesi

12.00

TEKKEKÖY SPOR KULÜBÜ

20 19

GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR KLB.

6.HAFTA

06 Mart 2017 Pazartesi

14.00

GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ

18 25

1957 SULUOVA SPOR KLB.

6.HAFTA

06 Mart 2017 Pazartesi

16.00

GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KLB.

28 29

RİZE GENÇLİK SPOR KLB.

6.HAFTA

07 Mart 2017 Salı

BAY

GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KLB.

7.HAFTA

07 Mart 2017 Salı

12.00

RİZE GENÇLİK SPOR KLB.

22 14

TEKKEKÖY SPOR KULÜBÜ

7.HAFTA

07 Mart 2017 Salı

14.00

GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR KLB.

13 19

GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ

7.HAFTA

07 Mart 2017 Salı

16.00

1957 SULUOVA SPOR KLB.

19 20

7 MART SPOR KULÜBÜ

7.HAFTA



ERKEKLER C GRUBU KÜÇÜKLER LİGİ 2. BÖLÜM

ADANA / ASIM SAVAŞ SPOR SALONU

TARİH

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

HAFTA

04 Mart 2017 Cumartesi

10.00

ATAKAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

10 38

KAYSERİ GENÇ. HİZM. VE SPOR ETK. S.K

4.HAFTA

04 Mart 2017 Cumartesi

11:30

SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

26 34

AHİ EVRAN ÜNİ. GSK

4.HAFTA

04 Mart 2017 Cumartesi

13.00

ZİRVE OPAL SPOR KLB.

25 32

MERSİN İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ

4.HAFTA

04 Mart 2017 Cumartesi

14:30

SİVAS DEMİR SPOR KLB.

24 22

ADANA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

4.HAFTA

05 Mart 2017 Pazar

14:30

ADANA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

24 25

SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

5.HAFTA

05 Mart 2017 Pazar

13.00

AHİ EVRAN ÜNİ. GSK

39 13

ATAKAN SPOR KULÜBÜ

5.HAFTA

05 Mart 2017 Pazar

Kas.30

MERSİN İDMANYURDU SK

21 24

SİVAS DEMİR SPOR KLB.

5.HAFTA

05 Mart 2017 Pazar

10.00

KAYSERİ GENÇ. HİZM. VE SPOR ETK. S.K

30 24

ZİRVE OPAL SPOR KLB.

5.HAFTA

06 Mart 2017 Pazartesi

10.00

ATAKAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

15 19

ADANA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

6.HAFTA

06 Mart 2017 Pazartesi

11:30

ZİRVE OPAL SPOR KLB.

25 40

AHİ EVRAN ÜNİ. GSK

6.HAFTA

06 Mart 2017 Pazartesi

13.00

SİVAS DEMİR SPOR KLB.

26 26

SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

6.HAFTA

06 Mart 2017 Pazartesi

14:30

MERSİN İDMANYURDU SK

23 34

KAYSERİ GENÇ. HİZM. VE SPOR ETK. S.K

6.HAFTA

07 Mart 2017 Salı

10.00

SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

23 15

ATAKAN SPOR KULÜBÜ

7.HAFTA

07 Mart 2017 Salı

14.30

ADANA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

24 25

ZİRVE OPAL SPOR KLB.

7.HAFTA

07 Mart 2017 Salı

13.00

AHİ EVRAN ÜNİ. GSK

22 17

MERSİN İDMANYURDU SK

7.HAFTA

07 Mart 2017 Salı

11:30

KAYSERİ GENÇ. HİZM. VE SPOR ETK. S.K

27 31

SİVAS DEMİR SPOR KLB.

7.HAFTA


ERKEKLER D GRUBU KÜÇÜKLER LİGİ 2. BÖLÜM

 4-5 MART 2017 TARİHLİ MAÇLAR KIZILTEPE SPOR SALONU

6-7 MART 2017 TARİHLİ MAÇLAR MARDİN / YENİ ARTUKLU SPOR SALONU

TARİH

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

HAFTA

04 Mart 2017 Cumartesi

MALATYA GENÇLİK SPOR KLB.

BAY

4.HAFTA

04 Mart 2017 Cumartesi

12.00

VAN EREK BEŞ YILDIZ SPOR KLB.

26 23

KARŞIYAKA İ.Ö.O SPOR KLB.

4.HAFTA

04 Mart 2017 Cumartesi

14.00

MARDİN 1903 SPOR KULÜBÜ

15 12

KURTALAN EKSPRESS SPOR KLB.

4.HAFTA

04 Mart 2017 Cumartesi

16.00

KAYAPINAR BEL. SPOR KULÜBÜ

29 29

BATMAN BELD. ÜNİVERSİTESİ S. K.

4.HAFTA

05 Mart 2017 Pazar

12.00

BATMAN BELD. ÜNİVERSİTE S. K.

17 13

VAN EREK BEŞ YILDIZ SPOR KLB.

5.HAFTA

05 Mart 2017 Pazar

14.00

KARŞIYAKA İ.Ö.O SPOR KLB.



MALATYA GENÇLİK SPOR KLB.

5.HAFTA

05 Mart 2017 Pazar

16.00

KURTALAN EKSPRESS SPOR KLB.

15 18

KAYAPINAR BEL. SPOR KULÜBÜ

5.HAFTA

05 Mart 2017 Pazar

BAY

MARDİN 1903 SPOR KULÜBÜ

5.HAFTA

06 Mart 2017 Pazartesi

KURTALAN EKSPRESS SPOR KLB.

BAY

6.HAFTA

06 Mart 2017 Pazartesi

12.00

MALATYA GENÇLİK SPOR KLB.

BATMAN BELD. ÜNİVERSİTESİ S. K.

6.HAFTA

06 Mart 2017 Pazartesi

14.00

MARDİN 1903 SPOR KULÜBÜ

10 13

KARŞIYAKA İ.Ö.O SPOR KLB.

6.HAFTA

06 Mart 2017 Pazartesi

16.00

KAYAPINAR BEL. SPOR KULÜBÜ

17 19

VAN EREK BEŞ YILDIZ SPOR KLB.

6.HAFTA

07 Mart 2017 Salı

11.00

VAN EREK BEŞ YILDIZ SPOR KLB.

MALATYA GENÇLİK SPOR KLB.

7.HAFTA

07 Mart 2017 Salı

13.00

BATMAN BELD. ÜNİVERSİTE S. K.

25 23

MARDİN 1903 SPOR KULÜBÜ

7.HAFTA

07 Mart 2017 Salı

15.00

KARŞIYAKA İ.Ö.O SPOR KLB.

9 5

KURTALAN EKSPRESS SPOR KLB.

7.HAFTA

07 Mart 2017 Salı

BAY

KAYAPINAR BEL. SPOR KULÜBÜ

7.HAFTA


 

 2. BÖLÜM STATÜ   TAKIM LİSTESİ 

 2. BÖLÜM STATÜ   TAKIM LİSTESİ 

 

 

 STATÜ   TAKIM LİSTESİ 

 

KIZLAR A GRUBU KÜÇÜKLER LİGİ 1. BÖLÜM

DENİZLİ -SARAYKÖY İLÇE SPOR SALONU

TARİH

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

HAFTA

24 Ocak 2017 Salı

11.00

KASTAMONU GENÇLİK SK

08

26

ALTAY

1.HAFTA

24 Ocak 2017 Salı

13.00

BOLU BELEDİYE SPOR KLB

21 21

GAZİ GENÇLİK SPOR KLB.

1.HAFTA

24 Ocak 2017 Salı

15.00

YALOVA GENÇLİK SK

Oynanmadı

1970 VEFA SPOR KULÜBÜ

1.HAFTA

24 Ocak 2017 Salı

17.00

URLA BELEDİYESİ SPOR KLB.

Oynanmadı

SARAYKÖY SPOR KLB.

1.HAFTA

25 Ocak 2017 Çarşamba

11.00

SARAYKÖY SPOR KLB.

Oynanmadı

YALOVA GENÇLİK SK

2.HAFTA

25 Ocak 2017 Çarşamba

13.00

1970 VEFA SPOR KULÜBÜ

11 26

BOLU BELEDİYE SPOR KLB

2.HAFTA

25 Ocak 2017 Çarşamba

15.00

GAZİ GENÇLİK SPOR KLB.

32 08

KASTAMONU GENÇLİK SK

2.HAFTA

25 Ocak 2017 Çarşamba

17.00

URLA BELEDİYESİ SPOR KLB.

ALTAY

2.HAFTA

26 Ocak 2017 Perşembe

11.00

ALTAY

15 25

GAZİ GENÇLİK SPOR KLB.

3.HAFTA

26 Ocak 2017 Perşembe

13.00

KASTAMONU GENÇLİK SK

10 22

1970 VEFA SPOR KULÜBÜ

3.HAFTA

26 Ocak 2017 Perşembe

15.00

BOLU BELEDİYE SPOR KLB

SARAYKÖY SPOR KLB.

3.HAFTA

26 Ocak 2017 Perşembe

17.00

YALOVA GENÇLİK SK

URLA BELEDİYESİ SPOR KLB.

3.HAFTA

 

KIZLAR B GRUBU KÜÇÜKLER LİGİ 1. BÖLÜM

AMASYA - YENİ AMASYA SPOR SALONU

TARİH

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

HAFTA

21 Ocak 2017 Cumartesi

BAY

GİRESUN GENÇLİK SK

1.HAFTA

21 Ocak 2017 Cumartesi

13.00

ÇANKAYA EĞİTİM GSK

MODA SPOR KLB.

1.HAFTA

21 Ocak 2017 Cumartesi

15.00

1947 SAĞLIK SPOR

14 30

AKHİSAR SPOR KLB.

1.HAFTA

21 Ocak 2017 Cumartesi

17.00

ERZİN GÖKDERE SPOR

34
20

ATATÜRK LİSESİ GSK

1.HAFTA

22 Ocak 2017 Pazar

13.00

AKHİSAR SPOR KLB.

13 28

ÇANKAYA EĞİTİM GSK

2.HAFTA

22 Ocak 2017 Pazar

15.00

GİRESUN GENÇLİK SK

21 27

ERZİN GÖKDERE SPOR

2.HAFTA

22 Ocak 2017 Pazar

17.00

1947 SAĞLIK SPOR

19 20

ATATÜRK LİSESİ GSK

2.HAFTA

22 Ocak 2017 Pazar

MODA SPOR KLB.

BAY

2.HAFTA

23 Ocak 2017 Pazartesi

12.00

ATATÜRK LİSESİ GSK

22 19

GİRESUN GENÇLİK SK

3.HAFTA

23 Ocak 2017 Pazartesi

14.00

ERZİN GÖKDERE SPOR

MODA SPOR KLB.

3.HAFTA

23 Ocak 2017 Pazartesi

16.00

ÇANKAYA EĞİTİM GSK

40 17

1947 SAĞLIK SPOR

3.HAFTA

23 Ocak 2017 Pazartesi

BAY

AKHİSAR SPOR KLB.

3.HAFTA

 

 

STATÜ   TAKIM LİSTESİ 

ERKEKLER A GRUBU KÜÇÜKLER LİGİ 1. BÖLÜM

AYDIN - MİMAR SİNAN SPOR SALONU

TARİH

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

HAFTA

24 Ocak 2017 Salı

11.00

BAHÇELİEVLER BELD. SK.

33

09

KARABAĞLAR ATATÜRK TML.GSK

1.HAFTA

24 Ocak 2017 Salı

13.00

KARABÜK GENÇLİK SPOR KLB.

Oynanmadı

YALOVA BEL. SPOR KLB.

1.HAFTA

24 Ocak 2017 Salı

15.00

ALTAY

0

 10

AYDIN PTT SPOR KULÜBÜ

1.HAFTA

24 Ocak 2017 Salı

17.00

SEBEN SPOR KLB.

34

17

İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİR. SPOR KLB.

1.HAFTA

25 Ocak 2017 Çarşamba

11.00

YALOVA BEL. SPOR KLB.

Oynanmadı

BAHÇELİEVLER BELD. SK.

2.HAFTA

25 Ocak 2017 Çarşamba

13.00

KARABAĞLAR ATATÜRK TML.GSK

04

27

SEBEN SPOR KLB.

2.HAFTA

25 Ocak 2017 Çarşamba

15.00

ALTAY

06

17

İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİR. SPOR KLB.

2.HAFTA

24 Ocak 2017 Salı

17.00

AYDIN PTT SPOR KULÜBÜ

24

36

KARABÜK GENÇLİK SPOR KLB.

2.HAFTA

26 Ocak 2017 Perşembe

11.00

İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİR. S.K.

24

02

KARABAĞLAR ATATÜRK TML.GSK

3.HAFTA

26 Ocak 2017 Perşembe

13.00

SEBEN SPOR KLB.

Oynanmadı

YALOVA BEL. SPOR KLB.

3.HAFTA

26 Ocak 2017 Perşembe

15.00

BAHÇELİEVLER BELD. SK.

27

18

AYDIN PTT SPOR KULÜBÜ

3.HAFTA

26 Ocak 2017 Perşembe

17.00

KARABÜK GENÇLİK SPOR KLB.

0

 10

ALTAY

3.HAFTA


ERKEKLER B GRUBU KÜÇÜKLER LİGİ 1. BÖLÜM

RİZE - YENİŞEHİR SPOR SALONU

TARİH

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

HAFTA

24 Ocak 2017 Salı

11.00

1957 SULUOVA SPOR KLB.

19

13

GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR KLB.

1.HAFTA

24 Ocak 2017 Salı

13.00

GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ

13

39

RİZE GENÇLİK SPOR KLB.

1.HAFTA

24 Ocak 2017 Salı

15.00

7 MART SPOR KULÜBÜ

19

29

GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KLB.

1.HAFTA

24 Ocak 2017 Salı

17.00

TEKKEKÖY SPOR KULÜBÜ

Oynanmadı

ÇINAR SPOR KLB

1.HAFTA

25 Ocak 2017 Çarşamba

11.00

GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KLB.

36

36

TEKKEKÖY SPOR KULÜBÜ

2.HAFTA

25 Ocak 2017 Çarşamba

13.00

ÇINAR SPOR KLB

Oynanmadı

GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ

2.HAFTA

25 Ocak 2017 Çarşamba

15.00

RİZE GENÇLİK SPOR KLB.

28

18

1957 SULUOVA SPOR KLB.

2.HAFTA

25 Ocak 2017 Çarşamba

17.00

7 MART SPOR KULÜBÜ

26

14

GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR KLB.

2.HAFTA

26 Ocak 2017 Perşembe

11.00

GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR KLB.

11

24

RİZE GENÇLİK SPOR KLB.

3.HAFTA

26 Ocak 2017 Perşembe

13.00

1957 SULUOVA SPOR KLB.

Oynanmadı

ÇINAR SPOR KLB

3.HAFTA

26 Ocak 2017 Perşembe

15.00

GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ

19

32

GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KLB.

3.HAFTA

26 Ocak 2017 Perşembe

17.00

TEKKEKÖY SPOR KULÜBÜ

34

15

7 MART SPOR KULÜBÜ

3.HAFTA

 


ERKEKLER C GRUBU KÜÇÜKLER LİGİ 1. BÖLÜM

KAYSERİ - TALAS SPOR SALONU

TARİH

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

HAFTA

24 Ocak 2017 Salı

11.00

KAYSERİ GENÇ. HİZM. VE SPOR ETK. S.K

32

21

AHİ EVRAN ÜNİ. GSK

1.HAFTA

24 Ocak 2017 Salı

13.00

MERSİN İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ

25

16

ADANA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

1.HAFTA

24 Ocak 2017 Salı

15.00

ZİRVE OPAL SPOR KLB.

23

33

SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

1.HAFTA

24 Ocak 2017 Salı

17.00

SİVAS DEMİR SPOR KLB.

30

22

ATAKAN SPOR KULÜBÜ

1.HAFTA

25 Ocak 2017 Çarşamba

11.00

ATAKAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

15

21

ZİRVE OPAL SPOR KLB.

2.HAFTA

25 Ocak 2017 Çarşamba

13.00

SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

27

24

MERSİN İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ

2.HAFTA

25 Ocak 2017 Çarşamba

15.00

ADANA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

10

25

KAYSERİ GENÇ. HİZM. VE SPOR ETK. S.K

2.HAFTA

25 Ocak 2017 Çarşamba

17.00

SİVAS DEMİR SPOR KLB.

24

21

AHİ EVRAN ÜNİ. GSK

2.HAFTA

26 Ocak 2017 Perşembe

11.00

KAYSERİ GENÇ. HİZM. VE SPOR ETK. S.K

26

22

SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

3.HAFTA

26 Ocak 2017 Perşembe

13.00

MERSİN İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ

24

16

ATAKAN SPOR KULÜBÜ

3.HAFTA

26 Ocak 2017 Perşembe

15.00

ZİRVE OPAL SPOR KLB.

27

33

SİVAS DEMİR SPOR KLB.

3.HAFTA

26 Ocak 2017 Perşembe

17.00

AHİ EVRAN ÜNİ. GSK

33

22

ADANA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

3.HAFTA

 


ERKEKLER D GRUBU KÜÇÜKLER LİGİ 1. BÖLÜM

BATMAN - BATMAN ÜNİ. BESYO SPOR SALONU

TARİH

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

HAFTA

24 Ocak 2017 Salı

11.00

KARAKOÇAN TEPE SPOR KULÜBÜ

Oynanmadı

KARŞIYAKA İ.Ö.O SPOR KLB.

1.HAFTA

24 Ocak 2017 Salı

13.00

KURTALAN EKSPRESS SPOR KLB.

14

30

BATMAN BELD. ÜNİVERSİTESİ S. K.

1.HAFTA

24 Ocak 2017 Salı

15.00

MARDİN 1903 SPOR KULÜBÜ

40

26

VAN EREK BEŞ YILDIZ SPOR KLB.

1.HAFTA

24 Ocak 2017 Salı

17.00

KAYAPINAR BEL. SPOR KULÜBÜ

38

33

MALATYA GENÇLİK SPOR KLB.

1.HAFTA

25 Ocak 2017 Çarşamba

11.00

MALATYA GENÇLİK SPOR KLB.

30

44

MARDİN 1903 SPOR KULÜBÜ

2.HAFTA

25 Ocak 2017 Çarşamba

13.00

VAN EREK BEŞ YILDIZ SPOR KLB.

37

30

KURTALAN EKSPRESS SPOR KLB.

2.HAFTA

25 Ocak 2017 Çarşamba

15.00

BATMAN BELD. ÜNİVERSİTE S. K.

Oynanmadı

KARAKOÇAN TEPE SPOR KULÜBÜ

2.HAFTA

25 Ocak 2017 Çarşamba

17.00

KAYAPINAR BEL. SPOR KULÜBÜ

33

23

KARŞIYAKA İ.Ö.O SPOR KLB.

2.HAFTA

26 Ocak 2017 Perşembe

11.00

KARŞIYAKA İ.Ö.O SPOR KLB.

11

24

BATMAN BELD. ÜNİVERSİTESİ S. K.

3.HAFTA

26 Ocak 2017 Perşembe

13.00

KARAKOÇAN TEPE SPOR KULÜBÜ

Oynanmadı

VAN EREK BEŞ YILDIZ SPOR KLB.

3.HAFTA

26 Ocak 2017 Perşembe

15.00

KURTALAN EKSPRESS SPOR KLB.

17

31

MALATYA GENÇLİK SPOR KLB.

3.HAFTA

26 Ocak 2017 Perşembe

17.00

MARDİN 1903 SPOR KULÜBÜ

29

25

KAYAPINAR BEL. SPOR KULÜBÜ

3.HAFTA

 


Oynanmadı

Oynanmadı

Oynanmadı

Sponsorlarımız