03-06 MART 2015 / MERSİN
 Fikstürü Pdf indir 

 

TARİH SALON SAAT A TAKIMI SONUÇ B TAKIMI
10.HAFTA
03.03.2015 YENİŞEHİR 13:00 B.BLD. ANKARA SPOR 44 17 GENÇLERBİRLİĞİ
03.03.2015 YENİŞEHİR 15:00 ANTALYASPOR 11 29 TRABZONSPOR
03.03.2015 YENİŞEHİR 17:00 BEŞİKTAŞ MOGAZ 20 33 M. MİLLİ PİYANGO SK
03.03.2015 SEYFİ ALANYA 12:00 İZMİR B. BLD. SK 36 41 ANKARA İL ÖZEL İDARE SK
03.03.2015 SEYFİ ALANYA 14:00 KAYSERİ RAİNBOW SPOR 42 31 MERSİN HANTAŞ SPORTİF SK
03.03.2015 SEYFİ ALANYA 16:00 SELÇUKLU BELEDİYESİ SK 30 41 NİLÜFER BELEDİYESİ SK
03.03.2015 SEYFİ ALANYA 18:00 AMASYA TAŞOVA YİBO SPOR 36 36 ANAFEN KOLEJİ SK
11.HAFTA
04.03.2015 YENİŞEHİR  15:00 M. MİLLİ PİYANGO SK 40 23 İZMİR B. BLD. SK
04.03.2015 YENİŞEHİR 13:00 ANKARA İL ÖZEL İDARE SK 44 25 SELÇUKLU BELEDİYESİ SK
04.03.2015 YENİŞEHİR 11:00 GENÇLERBİRLİĞİ 14 40 BEŞİKTAŞ MOGAZ
04.03.2015 YENİŞEHİR 17:00 NİLÜFER BELEDİYESİ SK 30 39 AMASYA TAŞOVA YİBO SPOR
04.03.2015 SEYFİ ALANYA 16:00 ANAFEN KOLEJİ SK 37 20 ANTALYASPOR
04.03.2015 SEYFİ ALANYA 14:00 MERSİN HANTAŞ SPORTİF SK 25 37 B.BLD. ANKARA SPOR
04.03.2015 SEYFİ ALANYA 12:00 TRABZONSPOR 26 30 KAYSERİ RAİNBOW SPOR
12.HAFTA
05.03.2015 YENİŞEHİR 13:00 AMASYA TAŞOVA YİBO SPOR 26 38 ANKARA İL ÖZEL İDARE SK
05.03.2015 YENİŞEHİR 15:00 GENÇLERBİRLİĞİ 23 41 M. MİLLİ PİYANGO SK
05.03.2015 YENİŞEHİR 17:00 B.BLD. ANKARA SPOR 28 16 TRABZONSPOR
05.03.2015 YENİŞEHİR 11:00 ANTALYASPOR 16 27 NİLÜFER BELEDİYESİ SK
05.03.2015 SEYFİ ALANYA 12:00 BEŞİKTAŞ MOGAZ 38 21 MERSİN HANTAŞ SPORTİF SK
05.03.2015 SEYFİ ALANYA 14:00 KAYSERİ RAİNBOW SPOR 28 30 ANAFEN KOLEJİ SK
05.03.2015 SEYFİ ALANYA 16:00 SELÇUKLU BELEDİYESİ SK 27 35 İZMİR B. BLD. SK
13.HAFTA
06.03.2015 YENİŞEHİR 16:00 M. MİLLİ PİYANGO SK 57 19 SELÇUKLU BELEDİYESİ SK
06.03.2015 YENİŞEHİR 14:00 ANKARA İL ÖZEL İDARE SK 35 22 ANTALYASPOR
06.03.2015 YENİŞEHİR 12:00 NİLÜFER BELEDİYESİ SK 40 42 KAYSERİ RAİNBOW SPOR
06.03.2015 YENİŞEHİR 10:00 ANAFEN KOLEJİ SK 35 37 B.BLD. ANKARA SPOR
06.03.2015 SEYFİ ALANYA 12:00 İZMİR B. BLD. SK 35 35 AMASYA TAŞOVA YİBO SPOR
06.03.2015 SEYFİ ALANYA 14:00 MERSİN HANTAŞ SPORTİF SK 28 24 GENÇLERBİRLİĞİ
06.03.2015 SEYFİ ALANYA 10:00 TRABZONSPOR 14 33 BEŞİKTAŞ MOGAZ

 

 TRABZON  / 19 MAYIS SPOR SALONU - YOMRA SPOR SALONU

 

27 Ocak 2015 Salı SONUÇ 6.HAFTA
11.00 19 MAYIS S.S. AMASYA TAŞOVA YİBO SK 28 32 BEŞİKTAŞ MOGAZ
13.00 19 MAYIS S.S. İL ÖZEL İDARE SK 36 26 TRABZONSPOR
15.00 19 MAYIS S.S. ANTALYASPOR 23 43 B.BLD. ANKARA SK
17.00 19 MAYIS S.S. NİLÜFER BELEDİYESİ SK 33 36 ANAFEN KOLEJİ SK
12.00 YOMRA S.S İZMİR B. BLD. SK 40 32 MERSİN HANTAŞ SPORTİF
14.00 YOMRA S.S KAYSERİ RAİNBOW SPOR 31 40 M. MİLLİ PİYANGO SK
16.00 YOMRA S.S SELÇUKLU BLD. SK 30 24 GENÇLERBİRLİĞİ

 

28 Ocak 2015 Çarşamba SONUÇ 7.HAFTA
12.00 YOMRA S.S M. MİLLİ PİYANGO SK 49 12 NİLÜFER BELEDİYESİ SK
14.00 YOMRA S.S GENÇLERBİRLİĞİ 25 30 AMASYA TAŞOVA YİBO SK
16.00 YOMRA S.S B.BLD. ANKARA SK 38 29 KAYSERİ RAİNBOW SPOR
11.00 19 MAYIS S.S. BEŞİKTAŞ MOGAZ 43 15 ANTALYASPOR
13.00 19 MAYIS S.S. ANAFEN KOLEJİ SK 33 31 İL ÖZEL İDARE SK
15.00 19 MAYIS S.S. MERSİN HANTAŞ SPORTİF 38 36 SELÇUKLU BLD. SK
17.00 19 MAYIS S.S. TRABZONSPOR 33 34 İZMİR B. BLD. SK

 

29 Ocak 2015 Perşembe SONUÇ 8.HAFTA
11.00 19 MAYIS S.S. AMASYA TAŞOVA YİBO SK 37 35 MERSİN HANTAŞ SPORTİF
13.00 19 MAYIS S.S. B.BLD. ANKARA SK 27 30 M. MİLLİ PİYANGO SK
15.00 19 MAYIS S.S. İL ÖZEL İDARE SK 29 24 NİLÜFER BELEDİYESİ SK
17.00 19 MAYIS S.S. ANTALYASPOR 18 17 GENÇLERBİRLİĞİ
13.00 YOMRA S.S İZMİR B. BLD. SK 34 37 ANAFEN KOLEJİ SK
15.00 YOMRA S.S KAYSERİ RAİNBOW SPOR 24 33 BEŞİKTAŞ MOGAZ
17.00 YOMRA S.S SELÇUKLU BLD. SK 23 22 TRABZONSPOR

 

30 Ocak 2015 Cuma SONUÇ 9.HAFTA
12.00 YOMRA S.S M. MİLLİ PİYANGO SK 43 21 İL ÖZEL İDARE SK
14.00 YOMRA S.S GENÇLERBİRLİĞİ 24 40 KAYSERİ RAİNBOW SPOR
16.00 YOMRA S.S NİLÜFER BELEDİYESİ SK 30 39 İZMİR B. BLD. SK
11.00 19 MAYIS S.S. BEŞİKTAŞ MOGAZ 27 19 B.BLD. ANKARA SK
13.00 19 MAYIS S.S. ANAFEN KOLEJİ SK 32 26 SELÇUKLU BLD. SK
17.00 19 MAYIS S.S. MERSİN HANTAŞ SPORTİF 39 17 ANTALYASPOR
15.00 19 MAYIS S.S. TRABZONSPOR 37 30 AMASYA TAŞOVA YİBO SK

 

24.12.2014 1.HAFTA PROF.DR. YAŞAR SEVİM SS
SAAT A TAKIMI SONUÇ B TAKIMI
12.00 AMASYA TAŞOVA YİBO SPOR 34 29 SELÇUKLU BELEDİYESİ SK
14.00 M. MİLLİ PİYANGO SK 36 19 MERSİN HANTAŞ SPORTİF
16.00 ANTALYA SPOR KULÜBÜ 14 40 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. SK
THF SPOR SALONU
11.00 GENÇLERBİRLİĞİ 28 35 TRABZONSPOR
13.00 RAINBOW KAYSERİ SPOR 35 34 ANKARA İL ÖZEL İDARE SK
15.00 B.BLD. ANKARA SPOR 35 18 NİLÜFER BELEDİYESİ SK
17.00 BEŞİKTAŞ MOGAZ 33 27 ANAFEN KOLEJİ SK
25.12.2014 2.HAFTA PROF.DR. YAŞAR SEVİM SS
12.00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. SK 37 34 RAİNBOW KAYSERİ SPOR
14.00 SELÇUKLU BELEDİYESİ SK 33 18 ANTALYASPOR
16.00 TRABZONSPOR 32 22 MERSİN HANTAŞ SPORTİF
THF SPOR SALONU
11.00 AMASYA TAŞOVA YİBO SPOR 21 37 M. MİLLİ PİYANGO SK
13.00 ANKARA İL ÖZEL İDARE SK 30 40 B.BLD. ANKARA SPOR
15.00 NİLÜFER BELEDİYESİ SK 24 34 BEŞİKTAŞ MOGAZ
17.00 ANAFEN KOLEJİ SK 37 24 GENÇLERBİRLİĞİ
26.12.2014 3.HAFTA PROF.DR. YAŞAR SEVİM SS
12.00 M. MİLLİ PİYANGO SK 40 17 TRABZONSPOR
14.00 GENÇLERBİRLİĞİ 25 42 NİLÜFER BELEDİYESİ SK
16.00 RAİNBOW KAYSERİ SPOR 30 29 SELÇUKLU BELEDİYESİ SK
THF SPOR SALONU
11.00 ANTALYASPOR 20 36 AMASYA TAŞOVA YİBO SPOR
13.00 MERSİN HANTAŞ SPORTİF 21 33 ANAFEN KOLEJİ SK
15.00 BEŞİKTAŞ MOGAZ 32 34 ANKARA İL ÖZEL İDARE SK
17.00 B.BLD. ANKARA SPOR 44 17 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. SK
27.12.2014 4.HAFTA PROF.DR. YAŞAR SEVİM SS
12.00 ANAFEN KOLEJİ SK 31 19 TRABZONSPOR
14.00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. SK 27 34 BEŞİKTAŞ MOGAZ
16.00 SELÇUKLU BELEDİYESİ SK 28 47 B.BLD. ANKARA SPOR
THF SPOR SALONU
15.00 AMASYA TAŞOVA YİBO SPOR 36 30 KAYSERİ RAİNBOW SPOR
11.00 ANKARA İL ÖZEL İDARE SK 42 22 GENÇLERBİRLİĞİ
13.00 ANTALYA SPOR KULÜBÜ 12 52 M. MİLLİ PİYANGO SK
17.00 NİLÜFER BELEDİYESİ SK 37 29 MERSİN HANTAŞ SPORTİF
28.12.2014 5.HAFTA PROF.DR. YAŞAR SEVİM SS
12.00 M. MİLLİ PİYANGO SK 43 24 İSTANBUL ANAFEN KOLEJİ SK
14.00 GENÇLERBİRLİĞİ 32 41 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELD. SK
16.00 B.BLD. ANKARA SPOR 40 21 AMASYA TAŞOVA YİBO SPOR
THF SPOR SALONU
11.00 TRABZONSPOR 30 33 NİLÜFER BELEDİYESİ SK
13.00 BEŞİKTAŞ MOGAZ 54 27 SELÇUKLU BELEDİYESİ SK
15.00 KAYSERİ RAİNBOW SPOR 34 14 ANTALYASPOR
17.00 MERSİN HANTAŞ SPORTİF 33 34 ANKARA İL ÖZEL İDARE SK

ERKEKLER SÜPER GENÇLER LİGİ PUAN DURUMU
SIRA TAKIMLAR O G M B A Y AV P
1 M.MİLLİ PİYANGO SK 13 13 0 0 541 269 272 26
2 BEŞİKTAŞ MOGAZ 13 11  0 453 307  146 22
3 B.BELEDİYESİ ANKARASPOR 13 11 2 0 479 316 163 22
4 ANAFEN KOLEJİ SK 13 9 3 1 428 385 43 19
5 ANKARA İL ÖZEL İDARE SK 13 9 4 0 449 397 52 18
6 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. SK 13 7 5 1 438 433 5 15
7 AMASYA TAŞOVA YİBO SK 13 6 5 2 409 424 -15 14
8 KAYSERİ RAİNBOW SK 13 7 6 0 429 412 17 14
9 NİLÜFER BELEDİYESİ SK 13 5 8 0 391 433 -42 10
10 TRABZONSPOR 13 4 9 0 336 379 -43 8
11 KONYA SELCUKLU BLD. SK 13 3 10 0 362 476 -114 6
12 MERSİN HANTAŞ SPORTİF SK 13 3 10 0 373 443 -70 6
13 ANTALYASPOR 13 1 12 0 220 465 -245 2
14 GENÇLERBİRLİĞİ 13 0 13 0 299 468 -169 0

 



 

BAYANLAR SÜPER GENÇLER LİGİ 2 BÖLÜM PUAN DURUMU
A TAKIMA

KATKISI

%10

SIRA TAKIMLAR O G M B A Y AV P
1 ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK 9 8 1 0 321 179 142 16 1,6
2 MURATPAŞA BELEDİYESİ SK 9 7 1 1 303 182 121 15 1,5
3 1907 KANARYA SPOR 9 7 2 0 344 228 116 14 1,4
4 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. SK 9 6 2 1 351 246 105 13 1,3
5 YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK 9 5 4 0 312 253 59 10 1
6 ANKARA 1910 SPOR 9 5 4 0 243 213 30 10 1
7 ARDEŞEN GSK 9 3 6 0 255 303 -48 6 0,6
8 KASTAMONU BELEDİYESİ SK 9 2 7 0 230 310 -80 4 0,4
9 ZAĞNOSSPOR 9 0 9 0 126 356 -249 0 0
10 BURSAGÜCÜ GENÇLİK 9 1 8 0 163 359 -196 0 0


SONUÇLARI PDF FORMATINDA ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ...
 ANKARA / THF SPOR SALONU

02.02.2015
6. HAFTA
10.00 MURATPAŞA BLD. SK 17 31 ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK
12.00 1907 KANARYASPOR 33 37 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK
14.00 BURSAGÜCÜ GENÇLİK SK 0 10 ANKARA 1910 SK (HÜKMEN)
16.00 KASTAMONU BLD. SK 46 25 ZAĞNOSSPOR
18.00 ARDEŞEN GSK 29 34 YENİMAHALLE BLD. SK

 

03.02.2015
7. HAFTA
10.00 YENİMAHALLE BLD. SK 23 32 MURATPAŞA BLD. SK
12.00 ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK 29 15 ANKARA 1910 SPOR
14.00 BURSAGÜCÜ GENÇLİK SK 16 50 1907 KANARYASPOR
16.00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK 41 28 KASTAMONU BELEDİYESPOR
18.00 ZAĞNOSSPOR 18 32 ARDEŞEN GSK

 

04.02.2015
8.HAFTA
10.00 ANKARA 1910 SPOR 28 29 YENİMAHALLE BLD. SK
12.00 MURATPAŞA BLD. SK 45 12 ZAĞNOSSPOR
14.00 ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK 46 9 BURSAGÜCÜ GENÇLİK SK
16.00 KASTAMONU BLD. SK 27 44 1907 KANARYASPOR
18.00 ARDEŞEN GSK 27 50 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

 

05.02.2015
9.HAFTA
09.00 ZAĞNOS SPOR KULÜBÜ 6 25 ANKARA 1910 SPOR KLB
10:30 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK 26 26 MURATPAŞA BLD. sk
12.00 1907 KANARYASPOR 42 21 ARDEŞEN GSK
14.00 BURSAGÜCÜ GENÇLİK SK 18 29 KASTAMONU BELEDİYESPOR
16.00 YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK 24 41 ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK

 

24.12.2014 1.HAFTA KOCAELİ HASAN GEMİCİ S.S
SAAT A TAKIMI SONUÇ B TAKIMI
10.00 ANKARA 1910 SPOR 44 34 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK
12.00 YENİMAHALLE BLD. SK 50 20 BURSAGÜCÜ GENÇLİK SK
14.00 MURATPAŞA BLD. SK 29 25 1907 KANARYA SPOR
16.00 ÜSKÜDAR BLD. SK 48 10 ZAĞNOSSPOR
18.00 ARDEŞEN GSK 29 26 KASTAMONU BELEDİYE SK
25.12.2014 2.HAFTA KOCAELİ HASAN GEMİCİ S.S
10.00 1907 KANARYA SPOR 43 30 ANKARA 1910 SPOR
12.00 BURSAGÜCÜ GENÇLİK SK 21 40 ARDEŞEN GSK
14.00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK 24 25 ÜSKÜDAR BLD. SK
16.00 KASTAMONU BELEDİYE SK 16 39 MURATPAŞA BLD. SK
18.00 ZAĞNOSSPOR 13 49 YENİMAHALLE BLD. SK
26.12.2014 3.HAFTA KOCAELİ HASAN GEMİCİ S.S
10.00 MURATPAŞA BLD. SK 36 18 ARDEŞEN GSK
12.00 ANKARA 1910 SPOR 39 27 KASTAMONU BELEDİYE SK
14.00 YENİMAHALLE BLD. SK 31 37 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK
16.00 ÜSKÜDAR BLD. SK 21 29 1907 KANARYA SPOR
18.00 ZAĞNOSSPOR 26 44 BURSAGÜCÜ GENÇLİK SK
27.12.2014 4.HAFTA KOCAELİ HASAN GEMİCİ S.S
10.00 1907 KANARYA SPOR 38 33 YENİMAHALLE BLD. SK
12.00 BURSAGÜCÜ GENÇLİK SK 11 58 MURATPAŞA BLD. SK
14.00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK 52 08 ZAĞNOSSPOR
16.00 KASTAMONU BELEDİYE SK 16 36 ÜSKÜDAR BLD. SK
18.00 ARDEŞEN GSK 24 32 ANKARA 1910 SPOR
28.12.2014 5.HAFTA KOCAELİ HASAN GEMİCİ S.S
10.00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK 50 24 BURSAGÜCÜ GENÇLİK SK
12.00 ANKARA 1910 SPOR 20 21 MURATPAŞA BLD. SK
14.00 YENİMAHALLE BLD. SK 39 15 KASTAMONU BELEDİYE SK
16.00 ÜSKÜDAR BLD. SK 44 35 ARDEŞEN GSK
18.00 ZAĞNOSSPOR 14 40 1907 KANARYA SPOR
Prev Year Prev Month Ağustos 2017 Next Year Next Month
Sponsorlarımız