ERKEKLER SÜPER GENÇLER LİGİ 3. BÖLÜM

STATÜ 

6-10 NİSAN 2017, BURSA

 TAKIM LİSTESİ

TARİH

SALON

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

HAFTA

06 Nisan 2017 Perşembe

MUDANYA S.S

11.00

ANTALYASPOR

-

-

MALİYE PİYANGO SK

9.HAFTA

06 Nisan 2017 Perşembe

MUDANYA S.S

13.00

TRABZONSPOR

BŞB ANKARA SPOR KLB.

9.HAFTA

06 Nisan 2017 Perşembe

MUDANYA S.S

15.00

MERZİFON BELEDİYESİ SPOR

GÖZTEPE

9.HAFTA

06 Nisan 2017 Perşembe

NİLÜFER BEL. S.S

12.00

MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ

BOZOK SPOR

9.HAFTA

06 Nisan 2017 Perşembe

NİLÜFER BEL. S.S

14.00

SELÇUKLU BELEDİYESİ SPOR

AZİZİYE BELEDİYESİ TERMAL SPOR

9.HAFTA

06 Nisan 2017 Perşembe

NİLÜFER BEL. S.S

16.00

BEYKOZ BELEDİYESİ SPOR

NİLÜFER BELEDİYESİ SK

9.HAFTA

06 Nisan 2017 Perşembe

NİLÜFER BEL. S.S

18.00

AMASYA TAŞOVA SPOR KLB

BEŞİKTAŞ MOGAZ

9.HAFTA

07 Nisan 2017 Cuma

MUDANYA S.S

11.00

MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ

ANTALYASPOR

10.HAFTA

07 Nisan 2017 Cuma

MUDANYA S.S

13.00

AZİZİYE BELEDİYESİ TERMAL SPOR

BEYKOZ BELEDİYESİ SPOR

10.HAFTA

07 Nisan 2017 Cuma

MUDANYA S.S

15.00

BOZOK SPOR

MERZİFON BELEDİYESİ SPOR

10.HAFTA

07 Nisan 2017 Cuma

NİLÜFER BEL. S.S

12.00

BŞB ANKARA SPOR KLB.

MALİYE PİYANGO SK

10.HAFTA

07 Nisan 2017 Cuma

NİLÜFER BEL. S.S

14.00

NİLÜFER BELEDİYESİ SK

TRABZONSPOR

10.HAFTA

07 Nisan 2017 Cuma

NİLÜFER BEL. S.S

16.00

GÖZTEPE

AMASYA TAŞOVA SPOR KLB

10.HAFTA

07 Nisan 2017 Cuma

NİLÜFER BEL. S.S

18.00

BEŞİKTAŞ MOGAZ

SELÇUKLU BELEDİYESİ SPOR

10.HAFTA

08 Nisan 2017 Cumartesi

NİLÜFER BEL. S.S

12.00

ANTALYASPOR

BŞB ANKARA SPOR KLB.

11.HAFTA

08 Nisan 2017 Cumartesi

NİLÜFER BEL. S.S

14.00

MALİYE PİYANGO SK

NİLÜFER BELEDİYESİ SK

11.HAFTA

08 Nisan 2017 Cumartesi

NİLÜFER BEL. S.S

16.00

TRABZONSPOR

AZİZİYE BELEDİYESİ TERMAL SPOR

11.HAFTA

08 Nisan 2017 Cumartesi

NİLÜFER BEL. S.S

18.00

MERZİFON BELEDİYESİ SPOR

MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ

11.HAFTA

08 Nisan 2017 Cumartesi

MUDANYA S.S

10.00

BEYKOZ BELEDİYESİ SPOR

BEŞİKTAŞ MOGAZ

11.HAFTA

08 Nisan 2017 Cumartesi

MUDANYA S.S

12.00

SELÇUKLU BELEDİYESİ SPOR

GÖZTEPE

11.HAFTA

08 Nisan 2017 Cumartesi

MUDANYA S.S

14.00

AMASYA TAŞOVA SPOR KLB

BOZOK SPOR

11.HAFTA

09 Nisan 2017 Pazar

MUDANYA S.S

10.00

MERZİFON BELEDİYESİ SPOR

ANTALYASPOR

12.HAFTA

09 Nisan 2017 Pazar

MUDANYA S.S

12.00

MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ

AMASYA TAŞOVA SPOR KLB

12.HAFTA

09 Nisan 2017 Pazar

MUDANYA S.S

14.00

BOZOK SPOR

SELÇUKLU BELEDİYESİ SPOR

12.HAFTA

09 Nisan 2017 Pazar

NİLÜFER BEL. S.S

12.00

GÖZTEPE

BEYKOZ BELEDİYESİ SPOR

12.HAFTA

09 Nisan 2017 Pazar

NİLÜFER BEL. S.S

14.00

BEŞİKTAŞ MOGAZ

TRABZONSPOR

12.HAFTA

09 Nisan 2017 Pazar

NİLÜFER BEL. S.S

16.00

AZİZİYE BELEDİYESİ TERMAL SPOR

MALİYE PİYANGO SK

12.HAFTA

09 Nisan 2017 Pazar

NİLÜFER BEL. S.S

18.00

NİLÜFER BELEDİYESİ SK

BŞB ANKARA SPOR KLB.

12.HAFTA

10 Nisan 2017 Pazartesi

NİLÜFER BEL. S.S

12.00

ANTALYASPOR

NİLÜFER BELEDİYESİ SK

13.HAFTA

10 Nisan 2017 Pazartesi

NİLÜFER BEL. S.S

14.00

BŞB ANKARA SPOR KLB.

AZİZİYE BELEDİYESİ TERMAL SPOR

13.HAFTA

10 Nisan 2017 Pazartesi

NİLÜFER BEL. S.S

16.00

MALİYE PİYANGO SK

BEŞİKTAŞ MOGAZ

13.HAFTA

10 Nisan 2017 Pazartesi

NİLÜFER BEL. S.S

18.00

TRABZONSPOR

GÖZTEPE

13.HAFTA

10 Nisan 2017 Pazartesi

MUDANYA S.S

11.00

BEYKOZ BELEDİYESİ SPOR

BOZOK SPOR

13.HAFTA

10 Nisan 2017 Pazartesi

MUDANYA S.S

13.00

SELÇUKLU BELEDİYESİ SPOR

MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ

13.HAFTA

10 Nisan 2017 Pazartesi

MUDANYA S.S

15.00

AMASYA TAŞOVA SPOR KLB

MERZİFON BELEDİYESİ SPOR

13.HAFTA


 


 

BAYANLAR SÜPER GENÇLER LİGİ 2. BÖLÜM

STATÜ 

17 - 20 NİSAN 2017, İZMİR

TAKIM LİSTESİ

TARİH

SALON

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

HAFTA

17 Nisan 2017 Pazartesi

CELAL ATİK

10:30

MURATPAŞA BELEDİYESİ SK

- -

AKSARAY BELEDİYESİ SK

5.HAFTA

17 Nisan 2017 Pazartesi

CELAL ATİK

12:30

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BEL. GSK

 

 

ADANA ŞAKİRPAŞA GSK

5.HAFTA

17 Nisan 2017 Pazartesi

CELAL ATİK

14:30

ARDEŞEN GENÇLİK SK

 

 

YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK

5.HAFTA

17 Nisan 2017 Pazartesi

SERDAR YERELİ

10.00

ARTSAM KOLEJİ SK

 

 

ESKİŞEHİR HENTBOL SK

5.HAFTA

17 Nisan 2017 Pazartesi

SERDAR YERELİ

12.00

GENÇ UŞAK SPOR

 

 

BURSA OSMANGAZİ BEL. SK

5.HAFTA

17 Nisan 2017 Pazartesi

SERDAR YERELİ

14.00

KASTAMONU BELEDİYESİ SK

 

 

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK

5.HAFTA

17 Nisan 2017 Pazartesi

SERDAR YERELİ

16.00

SAMSUN GENÇLİK SPOR

 

 

ZAĞNOS SPOR

5.HAFTA

18 Nisan 2017 Salı

SERDAR YERELİ

10.00

KASTAMONU BELEDİYESİ SK

 

 

MURATPAŞA BELEDİYESİ SK

6.HAFTA

18 Nisan 2017 Salı

SERDAR YERELİ

12.00

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK

 

 

GENÇ UŞAK SPOR

6.HAFTA

18 Nisan 2017 Salı

SERDAR YERELİ

14.00

BURSA OSMANGAZİ BEL. SK

 

 

SAMSUN GENÇLİK SPOR

6.HAFTA

18 Nisan 2017 Salı

SERDAR YERELİ

16.00

ZAĞNOS SPOR

 

 

ARTSAM KOLEJİ SK

6.HAFTA

18 Nisan 2017 Salı

CELAL ATİK

09:00

ADANA ŞAKİRPAŞA GSK

 

 

AKSARAY BELEDİYESİ SK

6.HAFTA

18 Nisan 2017 Salı

CELAL ATİK

11:00

ESKİŞEHİR HENTBOL SK

 

 

ARDEŞEN GENÇLİK SK

6.HAFTA

18 Nisan 2017 Salı

CELAL ATİK

13.00

YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK

 

 

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BEL. GSK

6.HAFTA

19 Nisan 2017 Çarşamba

CELAL ATİK

10:30

MURATPAŞA BELEDİYESİ SK

 

 

ADANA ŞAKİRPAŞA GSK

7.HAFTA

19 Nisan 2017 Çarşamba

CELAL ATİK

12:30

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BEL. GSK

 

 

ESKİŞEHİR HENTBOL SK

7.HAFTA

19 Nisan 2017 Çarşamba

CELAL ATİK

14:30

AKSARAY BELEDİYESİ SK

 

 

YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK

7.HAFTA

19 Nisan 2017 Çarşamba

SERDAR YERELİ

10.00

ARDEŞEN GENÇLİK SK

 

 

ZAĞNOS SPOR

7.HAFTA

19 Nisan 2017 Çarşamba

SERDAR YERELİ

12.00

ARTSAM KOLEJİ SK

 

 

BURSA OSMANGAZİ BEL. SK

7.HAFTA

19 Nisan 2017 Çarşamba

SERDAR YERELİ

14.00

SAMSUN GENÇLİK SPOR

 

 

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK

7.HAFTA

19 Nisan 2017 Çarşamba

SERDAR YERELİ

16.00

GENÇ UŞAK SPOR

 

 

KASTAMONU BELEDİYESİ SK

7.HAFTA

20 Nisan 2017 Perşembe

SERDAR YERELİ

10.00

BURSA OSMANGAZİ BEL. SK

 

 

ARDEŞEN GENÇLİK SK

8.HAFTA

20 Nisan 2017 Perşembe

SERDAR YERELİ

12.00

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK

 

 

ARTSAM KOLEJİ SK

8.HAFTA

20 Nisan 2017 Perşembe

SERDAR YERELİ

14.00

KASTAMONU BELEDİYESİ SK

 

 

SAMSUN GENÇLİK SPOR

8.HAFTA

20 Nisan 2017 Perşembe

SERDAR YERELİ

16.00

GENÇ UŞAK SPOR

 

 

MURATPAŞA BELEDİYESİ SK

8.HAFTA

20 Nisan 2017 Perşembe

CELAL ATİK

09.00

YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK

 

 

ADANA ŞAKİRPAŞA GSK

8.HAFTA

20 Nisan 2017 Perşembe

CELAL ATİK

11.00

ESKİŞEHİR HENTBOL SK

 

 

AKSARAY BELEDİYESİ SK

8.HAFTA

20 Nisan 2017 Perşembe

CELAL ATİK

13.00

ZAĞNOS SPOR

 

 

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BEL. GSK

8.HAFTA


 


 

ERKEKLER SÜPER GENÇLER LİGİ STATÜ       
     TAKIM LİSTESİ    

 

ERKEKLER SÜPER GENÇLER LİGİ 2. BÖLÜM
ANTALYA

TARİH

SALON

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

HAFTA

16 Mart 2017 Perşembe

10.000 KİŞİLİK

10.00

ANTALYASPOR

28 35

BEYKOZ BLD. SPOR

5.HAFTA

16 Mart 2017 Perşembe

10.000 KİŞİLİK

12.00

SELÇUKLU BLD. SPOR

25 21

TRABZONSPOR

5.HAFTA

16 Mart 2017 Perşembe

10.000 KİŞİLİK

14.00

AMASYA TAŞOVA SK

24 39

MALİYE PİYANGO SK

5.HAFTA

16 Mart 2017 Perşembe

10.000 KİŞİLİK

16.00

MYK HENTBOL SPOR

26 31

NİLÜFER BELEDİYESİ SK

5.HAFTA

16 Mart 2017 Perşembe

10.000 KİŞİLİK

18.00

BOZOK SPOR

27 26

AZİZİYE BLD. TERMAL SK

5.HAFTA

16 Mart 2017 Perşembe

SÜLEYMAN EVCİLMEN

12.00

MERZİFON BLD. SPOR

15 38

BŞB ANKARA SPOR KLB.

5.HAFTA

16 Mart 2017 Perşembe

SÜLEYMAN EVCİLMEN

14.00

GÖZTEPE

21 24

BEŞİKTAŞ MOGAZ

5.HAFTA

17 Mart 2017 Cuma

10.000 KİŞİLİK

10.00

GÖZTEPE

42 29

ANTALYASPOR

6.HAFTA

17 Mart 2017 Cuma

10.000 KİŞİLİK

12.00

AZİZİYE BLD. TERMAL SK

27 28

MYK HENTBOL SPOR

6.HAFTA

17 Mart 2017 Cuma

10.000 KİŞİLİK

14.00

NİLÜFER BELEDİYESİ SK

40 29

MERZİFON BLD. SPOR

6.HAFTA

17 Mart 2017 Cuma

10.000 KİŞİLİK

16.00

MALİYE PİYANGO SK

35 27

SELÇUKLU BLD. SPOR

6.HAFTA

17 Mart 2017 Cuma

10.000 KİŞİLİK

18.00

TRABZONSPOR

20 30

BEYKOZ BLD. SPOR

6.HAFTA

17 Mart 2017 Cuma

SÜLEYMAN EVCİLMEN

12.00

BŞB ANKARA SPOR KLB.

46 28

AMASYA TAŞOVA SK

6.HAFTA

17 Mart 2017 Cuma

SÜLEYMAN EVCİLMEN

14.00

BEŞİKTAŞ MOGAZ

35 12

BOZOK SPOR

6.HAFTA

18 Mart 2017 Cumartesi

10.000 KİŞİLİK

10.00

ANTALYASPOR

37 31

TRABZONSPOR

7.HAFTA

18 Mart 2017 Cumartesi

10.000 KİŞİLİK

12.00

BEYKOZ BLD. SPOR

24 44

MALİYE PİYANGO SK

7.HAFTA

18 Mart 2017 Cumartesi

10.000 KİŞİLİK

14.00

SELÇUKLU BLD. SPOR

30 40

BŞB ANKARA SPOR KLB.

7.HAFTA

18 Mart 2017 Cumartesi

10.000 KİŞİLİK

16.00

AMASYA TAŞOVA SK

31 29

NİLÜFER BELEDİYESİ SK

7.HAFTA

18 Mart 2017 Cumartesi

10.000 KİŞİLİK

18.00

MERZİFON BELEDİYESİ SPOR

23 36

AZİZİYE BLD. TERMAL SK

7.HAFTA

18 Mart 2017 Cumartesi

SÜLEYMAN EVCİLMEN

12.00

BOZOK SPOR

22 40

GÖZTEPE

7.HAFTA

18 Mart 2017 Cumartesi

SÜLEYMAN EVCİLMEN

14.00

MYK HENTBOL SPOR

23 47

BEŞİKTAŞ MOGAZ

7.HAFTA

19 Mart 2017 Pazar

10.000 KİŞİLİK

10.00

BOZOK SPOR

22 28

ANTALYASPOR

8.HAFTA

19 Mart 2017 Pazar

10.000 KİŞİLİK

12.00

NİLÜFER BELEDİYESİ SK

26 26

SELÇUKLU BLD. SPOR

8.HAFTA

19 Mart 2017 Pazar

10.000 KİŞİLİK

14.00

BŞB ANKARA SPOR KLB.

44 13

BEYKOZ BLD. SPOR

8.HAFTA

19 Mart 2017 Pazar

10.000 KİŞİLİK

16.00

MALİYE PİYANGO SK

32 16

TRABZONSPOR

8.HAFTA

19 Mart 2017 Pazar

10.000 KİŞİLİK

18.00

GÖZTEPE

39 33

MYK HENTBOL SPOR

8.HAFTA

19 Mart 2017 Pazar

SÜLEYMAN EVCİLMEN

12.00

BEŞİKTAŞ MOGAZ

31 11

MERZİFON BELEDİYESİ SPOR

8.HAFTA

19 Mart 2017 Pazar

SÜLEYMAN EVCİLMEN

14.00

AZİZİYE BLD. TERMAL SK

29 34

AMASYA TAŞOVA SK

8.HAFTA

 


 

ERKEKLER SÜPER GENÇLER LİGİ STATÜ       
         TAKIM LİSTESİ    

2016-2017 SEZONU ERKEKLER SÜPER GENÇLER LİGİ 1. BÖLÜM / ANKARA

TARİH

SALON

SAAT

A TAKIMI

B TAKIMI

HAFTA

19 Aralık 2016

PROF.DR YAŞAR SEVİM

12.00

ANTALYASPOR

35 43

AMASYA TAŞOVA SPOR KLB

1.HAFTA

19 Aralık 2016

PROF.DR YAŞAR SEVİM

14.00

MERZİFON BELEDİYESİ SPOR

24 33

SELÇUKLU BELEDİYESİ SPOR

1.HAFTA

19 Aralık 2016

PROF.DR YAŞAR SEVİM

16.00

BOZOK SPOR

29

40

TRABZONSPOR

1.HAFTA

19 Aralık 2016

THF

11.00

MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ

24

31

BEYKOZ BELEDİYESİ SPOR

1.HAFTA

19 Aralık 2016

THF

13.00

GÖZTEPE

23

29

MALİYE PİYANGO SK

1.HAFTA

19 Aralık 2016

THF

15.00

BEŞİKTAŞ MOGAZ

25

28

BŞB ANKARA SPOR KLB.

1.HAFTA

19 Aralık 2016

THF

17.00

AZİZİYE BELEDİYESİ TERMAL SPOR

30

36

NİLÜFER BELEDİYESİ SK

1.HAFTA

20 Aralık 2016

PROF.DR YAŞAR SEVİM

12.00

AZİZİYE BELEDİYESİ TERMAL SPOR

31

32

ANTALYASPOR

2.HAFTA

20 Aralık 2016

PROF.DR YAŞAR SEVİM

14.00

BŞB ANKARA SPOR KLB.

27

23

GÖZTEPE

2.HAFTA

20 Aralık 2016

PROF.DR YAŞAR SEVİM

16.00

MALİYE PİYANGO SK

59

27

BOZOK SPOR

2.HAFTA

20 Aralık 2016

THF

11.00

TRABZONSPOR

17

25

MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ

2.HAFTA

20 Aralık 2016

THF

13.00

BEYKOZ BELEDİYESİ SPOR

35

30

MERZİFON BELEDİYESİ SPOR

2.HAFTA

20 Aralık 2016

THF

15.00

SELÇUKLU BELEDİYESİ SPOR

32

29

AMASYA TAŞOVA SPOR KLB

2.HAFTA

20 Aralık 2016

THF

17.00

NİLÜFER BELEDİYESİ SK

31

38

BEŞİKTAŞ MOGAZ

2.HAFTA

21 Aralık 2016

PROF.DR YAŞAR SEVİM

12.00

BEŞİKTAŞ MOGAZ

46

26

AZİZİYE BELEDİYESİ TERMAL SPOR

3.HAFTA

21 Aralık 2016

PROF.DR YAŞAR SEVİM

14.00

ANTALYASPOR

29

40

SELÇUKLU BELEDİYESİ SPOR

3.HAFTA

21 Aralık 2016

PROF.DR YAŞAR SEVİM

16.00

AMASYA TAŞOVA SPOR KLB

32

31

BEYKOZ BELEDİYESİ SPOR

3.HAFTA

21 Aralık 2016

THF

11.00

MERZİFON BELEDİYESİ SPOR

25

44

TRABZONSPOR

3.HAFTA

21 Aralık 2016

THF

13.00

MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ

21

40

MALİYE PİYANGO SK

3.HAFTA

21 Aralık 2016

THF

15.00

BOZOK SPOR

21

52

BŞB ANKARA SPOR KLB.

3.HAFTA

21 Aralık 2016

THF

17.00

GÖZTEPE

40

37

NİLÜFER BELEDİYESİ SK

3.HAFTA

22 Aralık 2016

PROF.DR YAŞAR SEVİM

12.00

BEŞİKTAŞ MOGAZ

38

16

ANTALYASPOR

4.HAFTA

22 Aralık 2016

PROF.DR YAŞAR SEVİM

14.00

AZİZİYE BELEDİYESİ TERMAL SPOR

31

38

GÖZTEPE

4.HAFTA

22 Aralık 2016

PROF.DR YAŞAR SEVİM

16.00

NİLÜFER BELEDİYESİ SK

37

35

BOZOK SPOR

4.HAFTA

22 Aralık 2016

THF

15.00

BŞB ANKARA SPOR KLB.

36

20

MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ

4.HAFTA

22 Aralık 2016

THF

13.00

MALİYE PİYANGO SK

42

14

MERZİFON BELEDİYESİ SPOR

4.HAFTA

22 Aralık 2016

THF

11.00

TRABZONSPOR

32

29

AMASYA TAŞOVA SPOR KLB

4.HAFTA

22 Aralık 2016

THF

17.00

BEYKOZ BELEDİYESİ SPOR

16

31

SELÇUKLU BELEDİYESİ SPOR

4.HAFTA


 

 STATÜ                  TAKIM LİSTESİ      

 

 

2016-2017 SEZONU BAYANLAR SÜPER GENÇLER LİGİ 1. BÖLÜM / ANKARA

TARİH

SALON

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

HAFTA

27 Kasım 2016

THF

11.00

ARTSAM KOLEJİ SK

31 26

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

1.HAFTA

27 Kasım 2016

THF

13.00

SAMSUN GENÇLİK SPOR

27 22

AKSARAY BELEDİYESİ SK

1.HAFTA

27 Kasım 2016

THF

15.00

GENÇ UŞAK SPOR

26 38

ADANA ŞAKİRPAŞA GSK

1.HAFTA

27 Kasım 2016

THF

17.00

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK

28 36

ESKİŞEHİR HENTBOL SK

1.HAFTA

27 Kasım 2016

PROF.DR. Y. SEVİM

11.00

MURATPAŞA BELEDİYESİ SK

44 16

ARDEŞEN GENÇLİK SK

1.HAFTA

27 Kasım 2016

PROF.DR. Y. SEVİM

13.00

KASTAMONU BELEDİYESİ SK

43

39

YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK

1.HAFTA

27 Kasım 2016

PROF.DR. Y. SEVİM

17.00

OSMANGAZİ BLD. SK

40

14

ZAĞNOSSPOR

1.HAFTA

28 Kasım 2016

PROF.DR. Y. SEVİM

12.00

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

25

24

ARDEŞEN GENÇLİK SK

2.HAFTA

28 Kasım 2016

PROF.DR. Y. SEVİM

14.00

OSMANGAZİ BLD. SK

19

26

MURATPAŞA BELEDİYESİ SK

2.HAFTA

28 Kasım 2016

PROF.DR. Y. SEVİM

16.00

ZAĞNOSSPOR

18

30

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK

2.HAFTA

28 Kasım 2016

THF

11.00

ESKİŞEHİR HENTBOL SK

28

22

KASTAMONU BELEDİYESİ SK

2.HAFTA

28 Kasım 2016

THF

13.00

YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK

46

35

GENÇ UŞAK SPOR

2.HAFTA

28 Kasım 2016

THF

15.00

ADANA ŞAKİRPAŞA GSK

23

29

SAMSUN GENÇLİK SPOR

2.HAFTA

28 Kasım 2016

THF

17.00

AKSARAY BELEDİYESİ SK

19

36

ARTSAM KOLEJİ SK

2.HAFTA

29 Kasım 2016

THF

11.00

MURATPAŞA BELEDİYESİ SK

31

19

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

3.HAFTA

29 Kasım 2016

THF

13.00

ARDEŞEN GENÇLİK SK

31

24

AKSARAY BELEDİYESİ SK

3.HAFTA

29 Kasım 2016

THF

15.00

ARTSAM KOLEJİ SK

31

20

ADANA ŞAKİRPAŞA GSK

3.HAFTA

29 Kasım 2016

THF

17.00

SAMSUN GENÇLİK SPOR

41

31

YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK

3.HAFTA

29 Kasım 2016

PROF.DR. Y. SEVİM

12.00

GENÇ UŞAK SPOR

31

42

ESKİŞEHİR HENTBOL SK

3.HAFTA

29 Kasım 2016

PROF.DR. Y. SEVİM

14.00

KASTAMONU BELEDİYESİ SK

34

15

ZAĞNOSSPOR

3.HAFTA

29 Kasım 2016

PROF.DR. Y. SEVİM

16.00

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK

27

32

OSMANGAZİ BLD. SK

3.HAFTA

30 Kasım 2016

THF

11.00

OSMANGAZİ BLD. SK

27

23

KASTAMONU BELEDİYESİ SK

4.HAFTA

30 Kasım 2016

THF

13.00

ZAĞNOSSPOR

25

28

GENÇ UŞAKSPOR

4.HAFTA

30 Kasım 2016

THF

15.00

ESKİŞEHİR HENTBOL SK

28

35

SAMSUN GENÇLİK SPOR

4.HAFTA

30 Kasım 2016

THF

17.00

YENİMAHALLE BLD. SK

27

42

ARTSAM KOLEJİ SK

4.HAFTA

30 Kasım 2016

PROF.DR. Y. SEVİM

11.00

ADANA ŞAKİRPAŞA GSK

22

21

ARDEŞEN GENÇLİK SK

4.HAFTA

30 Kasım 2016

PROF.DR. Y. SEVİM

13.00

AKSARAY BELEDİYESİ SK

19

24

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

4.HAFTA

30 Kasım 2016

PROF.DR. Y. SEVİM

15.00

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK

21

45

MURATPAŞA BELEDİYESİ SK

4.HAFTA


 

Sponsorlarımız