KADINLAR SÜPER GENÇLER LİGİ 3. BÖLÜM MÜSABAKALARI

3-6 MAYIS 2018, BURSA

STATÜTAKIM İSİM LİSTESİ

TARİH

İLİ

SALON

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

HAFTA

03 Mayıs 2018

BURSA

 

 

ZAĞNOSSPOR

 

 

BAY

10.HAFTA

03 Mayıs 2018

BURSA

MUDANYA KAPALI

12.00

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK

43

15

MUDANYA BELEDİYESİ SK

10.HAFTA

03 Mayıs 2018

BURSA

MUDANYA KAPALI

14.00

AKSARAY BELEDİYESİ GSK

28

30

POLATLI BELEDİYESİ SK

10.HAFTA

03 Mayıs 2018

BURSA

MUDANYA KAPALI

16.00

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

28

31

KASTAMONU BELEDİYESİ S.K

10.HAFTA

03 Mayıs 2018

BURSA

DİKKALDIRIM

13.00

ARDEŞEN GENÇLİK SPOR

22

44

OSMANGAZİ BELEDİYESİ S.K

10.HAFTA

03 Mayıs 2018

BURSA

DİKKALDIRIM

15.00

ESKİŞEHİR ŞEHİR KOLEJİ SK

34

41

MURATPAŞA BELEDİYESİ S.K

10.HAFTA

03 Mayıs 2018

BURSA

DİKKALDIRIM

17.00

YENİMAHALLE BLD. SK

28

27

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

10.HAFTA

04 Mayıs 2018

BURSA

MUDANYA KAPALI

12.00

MUDANYA BELEDİYESİ SK

16

34

ZAĞNOSSPOR

11.HAFTA

04 Mayıs 2018

BURSA

MUDANYA KAPALI

14.00

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

30

30

ESKİŞEHİR ŞEHİR KOLEJİ SK

11.HAFTA

04 Mayıs 2018

BURSA

MUDANYA KAPALI

16.00

MURATPAŞA BELEDİYESİ S.K

47

25

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

11.HAFTA

04 Mayıs 2018

BURSA

DİKKALDIRIM

13.00

KASTAMONU BELEDİYESİ S.K

23

36

ARDEŞEN GENÇLİK SPOR

11.HAFTA

04 Mayıs 2018

BURSA

DİKKALDIRIM

15.00

OSMANGAZİ BELEDİYESİ S.K

42

28

AKSARAY BELEDİYESİ GSK

11.HAFTA

04 Mayıs 2018

BURSA

DİKKALDIRIM

17.00

POLATLI BELEDİYESİ SK

31

35

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK

11.HAFTA

04 Mayıs 2018

BURSA

 

 

BAY

 

 

YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK

11.HAFTA

05 Mayıs 2018

BURSA

 

 

MUDANYA BELEDİYESİ SK

 

 

BAY

12.HAFTA

05 Mayıs 2018

BURSA

DİKKALDIRIM

13.00

AKSARAY BELEDİYESİ GSK

28

12

KASTAMONU BELEDİYESİ S.K

12.HAFTA

05 Mayıs 2018

BURSA

DİKKALDIRIM

15.00

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK

27

39

OSMANGAZİ BELEDİYESİ S.K

12.HAFTA

05 Mayıs 2018

BURSA

DİKKALDIRIM

17.00

ZAĞNOSSPOR

18

30

POLATLI BELEDİYESİ SK

12.HAFTA

05 Mayıs 2018

BURSA

MUDANYA KAPALI

12.00

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

20

34

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

12.HAFTA

05 Mayıs 2018

BURSA

MUDANYA KAPALI

14.00

ARDEŞEN GENÇLİK SPOR

29

47

MURATPAŞA BELEDİYESİ S.K

12.HAFTA

05 Mayıs 2018

BURSA

MUDANYA KAPALI

16.00

ESKİŞEHİR ŞEHİR KOLEJİ SK

30

31

YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK

12.HAFTA

06 Mayıs 2018

BURSA

MUDANYA KAPALI

11.00

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

31

19

ARDEŞEN GENÇLİK SPOR

13.HAFTA

06 Mayıs 2018

BURSA

MUDANYA KAPALI

13.00

YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK

35

32

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

13.HAFTA

06 Mayıs 2018

BURSA

MUDANYA KAPALI

15.00

POLATLI BELEDİYESİ SK

44

14

MUDANYA BELEDİYESİ SK

13.HAFTA

06 Mayıs 2018

BURSA

DİKKALDIRIM

11.00

MURATPAŞA BELEDİYESİ S.K

39

33

AKSARAY BELEDİYESİ GSK

13.HAFTA

06 Mayıs 2018

BURSA

DİKKALDIRIM

13.00

OSMANGAZİ BELEDİYESİ S.K

39

14

ZAĞNOSSPOR

13.HAFTA

06 Mayıs 2018

BURSA

DİKKALDIRIM

15.00

KASTAMONU BELEDİYESİ S.K

16

38

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK

13.HAFTA

06 Mayıs 2018 Pazar

BURSA

 

 

BAY

 

 

ESKİŞEHİR ŞEHİR KOLEJİ SK

13.HAFTA


ERKEKLER SÜPER GENÇLER LİGİ 3. BÖLÜM MÜSABAKALARI
 5-8 NİSAN 2018, ANTALYA
 
STATÜ   TAKIM İSİM LİSTESİ    

TARİH

İLİ

SALON

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

HAFTA

05 Nisan 2018 Perşembe

ANTALYA

S. EVCİLMEN

09:30

AZİZİYE BLD. TERMAL SK

28

31

SELKA ESKİŞEHİR HSK

10.HAFTA

05 Nisan 2018 Perşembe

ANTALYA

S. EVCİLMEN

11.00

ADIYAMAN BLD. SK

23

47

MERZİFON BLD. SK

10.HAFTA

05 Nisan 2018 Perşembe

ANTALYA

S. EVCİLMEN

12:30

BEYKOZ BELEDİYESİ GSK

18

25

MYK HENTBOL SPOR

10.HAFTA

05 Nisan 2018 Perşembe

ANTALYA

S. EVCİLMEN

14.00

B.B. ANKARASPOR

25

24

NİLÜFER BELEDİYESİ SK

10.HAFTA

05 Nisan 2018 Perşembe

ANTALYA

S. EVCİLMEN

15.30

ANTALYASPOR A.Ş.

26

37

BEŞİKTAŞ MOGAZ

10.HAFTA

 

 

 

 

MALİYE PİYANGO SK

 

 

BAY

10.HAFTA

 

 

 

 

GÖZTEPE

 

 

BAY

10.HAFTA

06 Nisan 2018 Cuma

ANTALYA

S. EVCİLMEN

09:30

NİLÜFER BELEDİYESİ SK

31

17

BEYKOZ BLD. GSK

11.HAFTA

06 Nisan 2018 Cuma

ANTALYA

S. EVCİLMEN

11.00

MYK HENTBOL SPOR

48

15

ADIYAMAN BLD. SK

11.HAFTA

06 Nisan 2018 Cuma

ANTALYA

S. EVCİLMEN

12:30

MERZİFON BLD. SK

32

41

ANTALYASPOR A.Ş.

11.HAFTA

06 Nisan 2018 Cuma

ANTALYA

S. EVCİLMEN

14.00

BEŞİKTAŞ MOGAZ

34

11

AZİZİYE BLD. TERMAL SK

11.HAFTA

06 Nisan 2018 Cuma

ANTALYA

S. EVCİLMEN

15:30

SELKA ESKİŞEHİR HSK

31

41

GÖZTEPE

11.HAFTA

 

 

 

 

BAY

 

 

MALİYE PİYANGO SK

11.HAFTA

 

 

 

 

BAY

 

 

B.B. ANKARASPOR

11.HAFTA

07 Nisan 2018 Cumartesi

ANTALYA

S. EVCİLMEN

09:30

AZİZİYE BLD. TERMAL SK

34

32

MERZİFON BELEDİYESİ SK

12.HAFTA

07 Nisan 2018 Cumartesi

ANTALYA

S. EVCİLMEN

11.00

ANTALYASPOR A.Ş.

37

34

MYK HENTBOL SPOR

12.HAFTA

07 Nisan 2018 Cumartesi

ANTALYA

S. EVCİLMEN

12:30

ADIYAMAN BELEDİYESİ SK

20

40

NİLÜFER BELEDİYESİ SK

12.HAFTA

07 Nisan 2018 Cumartesi

ANTALYA

S. EVCİLMEN

14.00

B.B. ANKARASPOR

26

33

MALİYE PİYANGO SK

12.HAFTA

07 Nisan 2018 Cumartesi

ANTALYA

S. EVCİLMEN

15:30

GÖZTEPE

21

29

BEŞİKTAŞ MOGAZ

12.HAFTA

 

 

 

 

SELKA ESKİŞEHİR HENTBOL S.K

 

 

BAY

12.HAFTA

 

 

 

 

BEYKOZ BELEDİYESİ GSK

 

 

BAY

12.HAFTA

08 Nisan 2018 Pazar

ANTALYA

S. EVCİLMEN

09:30

MALİYE PİYANGO SK

47

18

BEYKOZ BLD. GSK

13.HAFTA

08 Nisan 2018 Pazar

ANTALYA

S. EVCİLMEN

11.00

NİLÜFER BELEDİYESİ SK

37

45

ANTALYASPOR A.Ş.

13.HAFTA

08 Nisan 2018 Pazar

ANTALYA

S. EVCİLMEN

12:30

MYK HENTBOL SPOR

26

27

AZİZİYE BLD. TERMAL SK

13.HAFTA

08 Nisan 2018 Pazar

ANTALYA

S. EVCİLMEN

14.00

MERZİFON BLD.SK

36

40

GÖZTEPE

13.HAFTA

08 Nisan 2018 Pazar

ANTALYA

S. EVCİLMEN

15:30

BEŞİKTAŞ MOGAZ

37

29

SELKA ESKİŞEHİR HSK

13.HAFTA

 

 

 

 

BAY

 

 

B.B. ANKARASPOR

13.HAFTA

 

 

 

 

BAY

 

 

ADIYAMAN BELEDİYESİ SK

13.HAFTA


ERKEKLER SÜPER GENÇLER LİGİ 2. BÖLÜM MÜSABAKALARI
 17-20 MART 2018, ESKİŞEHİR
STATÜ        TAKIM İSİM LİSTESİ 


TARİH

SALON

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

HAFTA

 

 

 

ANTALYASPOR A.Ş.

 

 

BAY

6.HAFTA

17.03.2018

GÖKMEYDAN S.S

12.00

ADIYAMAN BELEDİYESİ SK

25

37

AZİZİYE BEL. TERMAL S.K

6.HAFTA

17.03.2018

GÖKMEYDAN S.S

14.00

BEYKOZ BELEDİYESİ GSK

17

32

GÖZTEPE

6.HAFTA

17.03.2018

PORSUK S.S

11.00

SERİK BELEDİYESPOR

Oynanmadı

MERZİFON BELEDİYESİ SK

6.HAFTA

17.03.2018

PORSUK S.S

13.00

NİLÜFER BELEDİYESİ SK

33

26

MYK HENTBOL SPOR

6.HAFTA

17.03.2018

PORSUK S.S

15.00

MALİYE PİYANGO SK

31

27

BEŞİKTAŞ MOGAZ

6.HAFTA

17.03.2018

PORSUK S.S

17.00

B.B. ANKARASPOR

27

26

SELKA ESKİŞEHİR HSK

6.HAFTA

 

 

 

BAY

 

 

NİLÜFER BELEDİYESİ SK

7.HAFTA

18.03.2018

PORSUK S.S

09.00

MYK HENTBOL SPOR

Oynanmadı

SERİK BELEDİYESPOR

7.HAFTA

18.03.2018

PORSUK S.S

11.00

MERZİFON BELEDİYESİ SK

17

42

MALİYE PİYANGO SK

7.HAFTA

18.03.2018

PORSUK S.S

19.00

AZİZİYE BEL. TERMAL S.K

25

40

ANTALYASPOR A.Ş.

7.HAFTA

18.03.2018

PORSUK S.S

13.00

SELKA ESKİŞEHİR HSK

30

24

BEYKOZ BELEDİYESİ GSK

7.HAFTA

18.03.2018

PORSUK S.S

15.00

GÖZTEPE

40

27

ADIYAMAN BELEDİYESİ SK

7.HAFTA

18.03.2018

PORSUK S.S

17.00

BEŞİKTAŞ MOGAZ

28

34

B.B. ANKARASPOR

7.HAFTA

 

 

 

AZİZİYE BEL. TERMAL S.K

 

 

BAY

8.HAFTA

19.03.2018

PORSUK S.S

19.00

ANTALYASPOR A.Ş.

30

35

GÖZTEPE

8.HAFTA

19.03.2018

PORSUK S.S

17.00

BEYKOZ BELEDİYESİ GSK

6

31

BEŞİKTAŞ MOGAZ

8.HAFTA

19.03.2018

PORSUK S.S

11.00

B.B. ANKARASPOR

33

11

MERZİFON BELEDİYESİ SK

8.HAFTA

19.03.2018

PORSUK S.S

13.00

MALİYE PİYANGO SK

52

20

MYK HENTBOL SPOR

8.HAFTA

19.03.2018

PORSUK S.S

15.00

ADIYAMAN BELEDİYESİ SK

28

37

SELKA ESKİŞEHİR HSK

8.HAFTA

19.03.2018

 

 

SERİK BELEDİYESPOR

 

 

NİLÜFER BELEDİYESİ SK

8.HAFTA

 

 

 

BAY

 

 

SERİK BELEDİYESPOR

9.HAFTA

20.03.2018

GÖKMEYDAN S.S

10.00

NİLÜFER BELEDİYESİ SK

21

43

MALİYE PİYANGO SK

9.HAFTA

20.03.2018

GÖKMEYDAN S.S

12.00

MYK HENTBOL SPOR

30

33

B.B. ANKARASPOR

9.HAFTA

20.03.2018

PORSUK S.S

10.00

MERZİFON BELEDİYESİ SK

30

23

BEYKOZ BELEDİYESİ GSK

9.HAFTA

20.03.2018

PORSUK S.S

12.00

GÖZTEPE

33

32

AZİZİYE BEL. TERMAL S.K

9.HAFTA

20.03.2018

PORSUK S.S

08.30

BEŞİKTAŞ MOGAZ

39

16

ADIYAMAN BELEDİYESİ SK

9.HAFTA

20.03.2018

PORSUK S.S

14.00

SELKA ESKİŞEHİR HSK

29

37

ANTALYASPOR A.Ş.

9.HAFTA


KADINLAR SÜPER GENÇLER LİGİ 2. BÖLÜM MÜSABAKALARI

6-10 MART 2018, ANTALYA

STATÜ        TAKIM İSİM LİSTESİ  

TARİH

SALON

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

HAFTA

06.03.2018

SÜLEYMAN EVCİLMEN

10.00

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK

39

27

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

5.HAFTA

06.03.2018

SÜLEYMAN EVCİLMEN

12.00

ZAĞNOSSPOR

14

37

ESKİŞEHİR ŞEHİR KOLEJİ SK

5.HAFTA

06.03.2018

SÜLEYMAN EVCİLMEN

14.00

POLATLI BELEDİYESİ SK

28

29

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

5.HAFTA

06.03.2018

SÜLEYMAN EVCİLMEN

16.00

OSMANGAZİ BELEDİYESİ SK

22

28

MURATPAŞA BELEDİYESİ SK

5.HAFTA

06.03.2018

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

15.00

AKSARAY BELEDİYESİ GSK

34

23

ARDEŞEN GSK

5.HAFTA

06.03.2018

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

16.30

MUDANYA BELEDİYESİ SK

10

34

YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK

5.HAFTA

 

 

 

BAY

 

 

KASTAMONU BELEDİYESİ GSK

5.HAFTA

07.03.2018

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

15.00

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

23

26

OSMANGAZİ BELEDİYESİ SK

6.HAFTA

07.03.2018

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

16.30

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

30

21

ZAĞNOSSPOR

6.HAFTA

07.03.2018

SÜLEYMAN EVCİLMEN

10.00

ARDEŞEN GSK

36

36

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK

6.HAFTA

07.03.2018

SÜLEYMAN EVCİLMEN

12.00

YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK

26

29

POLATLI BELEDİYESİ SK

6.HAFTA

07.03.2018

SÜLEYMAN EVCİLMEN

14.00

ESKİŞEHİR ŞEHİR KOLEJİ SK

44

20

MUDANYA BELEDİYESİ SK

6.HAFTA

07.03.2018

SÜLEYMAN EVCİLMEN

16.00

MURATPAŞA BELEDİYESİ SK

53

15

KASTAMONU BELEDİYESİ GSK

6.HAFTA

 

 

 

AKSARAY BELEDİYESİ GSK

 

 

BAY

6.HAFTA

08.03.2018

SÜLEYMAN EVCİLMEN

10.00

ZAĞNOSSPOR

25

34

ARDEŞEN GSK

7.HAFTA

08.03.2018

SÜLEYMAN EVCİLMEN

12.00

MUDANYA BELEDİYESİ SK

18

40

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

7.HAFTA

08.03.2018

SÜLEYMAN EVCİLMEN

14.00

OSMANGAZİ BELEDİYESİ SK

27

18

YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK

7.HAFTA

08.03.2018

SÜLEYMAN EVCİLMEN

16.00

KASTAMONU BELEDİYESİ GSK

21

33

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

7.HAFTA

08.03.2018

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

15.00

POLATLI BELEDİYESİ SK

30

34

ESKİŞEHİR ŞEHİR KOLEJİ SK

7.HAFTA

08.03.2018

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

16.30

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK

29

28

AKSARAY BELEDİYESİ GSK

7.HAFTA

 

 

 

BAY

 

 

MURATPAŞA BELEDİYESİ SK

7.HAFTA

09.03.2018

SÜLEYMAN EVCİLMEN

10.00

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

28

31

POLATLI BELEDİYESİ SK

8.HAFTA

09.03.2018

SÜLEYMAN EVCİLMEN

12.00

ARDEŞEN GSK

46

15

MUDANYA BELEDİYESİ SK

8.HAFTA

09.03.2018

SÜLEYMAN EVCİLMEN

14.00

AKSARAY BELEDİYESİ GSK

29

22

ZAĞNOSSPOR

8.HAFTA

09.03.2018

SÜLEYMAN EVCİLMEN

16.00

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

24

40

MURATPAŞA BELEDİYESİ SK

8.HAFTA

09.03.2018

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

15.00

ESKİŞEHİR ŞEHİR KOLEJİ SK

34

26

OSMANGAZİ BELEDİYESİ SK

8.HAFTA

09.03.2018

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

16:30

YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK

28

23

KASTAMONU BELEDİYESİ GSK

8.HAFTA

 

 

 

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK

 

 

BAY

8.HAFTA

10.03.2018

SÜLEYMAN EVCİLMEN

10.00

POLATLI BELEDİYESİ SK

38

29

ARDEŞEN GSK

9.HAFTA

10.03.2018

SÜLEYMAN EVCİLMEN

12.00

OSMANGAZİ BELEDİYESİ SK

38

27

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

9.HAFTA

10.03.2018

SÜLEYMAN EVCİLMEN

14.00

KASTAMONU BELEDİYESİ GSK

14

37

ESKİŞEHİR ŞEHİR KOLEJİ SK

9.HAFTA

10.03.2018

SÜLEYMAN EVCİLMEN

16.00

MURATPAŞA BELEDİYESİ SK

43

22

YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK

9.HAFTA

10.03.2018

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

10.00

ZAĞNOSSPOR

23

41

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK

9.HAFTA

10.03.2018

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

11:30

MUDANYA BELEDİYESİ SK

15

44

AKSARAY BELEDİYESİ GSK

9.HAFTA

 

 

 

BAY

 

 

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

9.HAFTA


KADINLAR SÜPER GENÇLER LİGİ 1. BÖLÜM MÜSABAKALARI

5-8 KASIM 2017, AKSARAY

STATÜ        TAKIM İSİM LİSTESİ 

TARİH

SALON

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

HAFTA

05 Kasım 2017 Pazar

HASAN DAĞI

10.00

MUDANYA BLD. DİNÇ SK

09

48

OSMANGAZİ BELEDİYESİ S.K

1.HAFTA

05 Kasım 2017 Pazar

HASAN DAĞI

12.00

ZAĞNOSSPOR

17

28

KASTAMONU BELEDİYESİ GSK

1.HAFTA

05 Kasım 2017 Pazar

HASAN DAĞI

14.00

ARDEŞEN GSK

27

50

YENİMAHALLE BELEDİYESİ S.K

1.HAFTA

05 Kasım 2017 Pazar

DAĞILGAN

10.00

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK

24

36

MURATPAŞA BELEDİYESİ S.K

1.HAFTA

05 Kasım 2017 Pazar

DAĞILGAN

12.00

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

23

37

ESKİŞEHİR ŞEHİR KOLEJİ SK

1.HAFTA

05 Kasım 2017 Pazar

DAĞILGAN

14.00

AKSARAY BELEDİYESİ GSK

19

32

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SK

1.HAFTA

05 Kasım 2017 Pazar

 

 

BAY

 

 

POLATLI BELEDİYESİ SK

1.HAFTA

06 Kasım 2017 Pazartesi

DAĞILGAN

10.00

ESKİŞEHİR ŞEHİR KOLEJİ SK

41

21

ARDEŞEN GSK

2.HAFTA

06 Kasım 2017 Pazartesi

DAĞILGAN

12.00

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SK

27

27

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK

2.HAFTA

06 Kasım 2017 Pazartesi

DAĞILGAN

14.00

YENİMAHALLE BELEDİYESİ S.K

35

23

AKSARAY BELEDİYESİ GSK

2.HAFTA

06 Kasım 2017 Pazartesi

HASAN DAĞI

10.00

KASTAMONU BELEDİYESİ GSK

38

21

MUDANYA BLD. DİNÇ SK

2.HAFTA

06 Kasım 2017 Pazartesi

HASAN DAĞI

12.00

OSMANGAZİ BELEDİYESİ S.K

28

26

POLATLI BELEDİYESİ SK

2.HAFTA

06 Kasım 2017 Pazartesi

HASAN DAĞI

14.00

MURATPAŞA BELEDİYESİ S.K

42

14

ZAĞNOSSPOR

2.HAFTA

06 Kasım 2017 Pazartesi

 

 

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

 

 

BAY

2.HAFTA

07 Kasım 2017 Salı

HASAN DAĞI

10.00

POLATLI BELEDİYESİ SK

32

21

KASTAMONU BELEDİYESİ GSK

3.HAFTA

07 Kasım 2017 Salı

HASAN DAĞI

12.00

MUDANYA BLD. DİNÇ SK

05

56

MURATPAŞA BELEDİYESİ S.K

3.HAFTA

07 Kasım 2017 Salı

HASAN DAĞI

14.00

ZAĞNOSSPOR

15

41

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SK

3.HAFTA

07 Kasım 2017 Salı

DAĞILGAN

10.00

ARDEŞEN GSK

31

26

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GENLİK S.K

3.HAFTA

07 Kasım 2017 Salı

DAĞILGAN

12.00

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK

29

35

YENİMAHALLE BELEDİYESİ S.K

3.HAFTA

07 Kasım 2017 Salı

DAĞILGAN

14.00

AKSARAY BELEDİYESİ GSK

22

39

ESKİŞEHİR ŞEHİR KOLEJİ SK

3.HAFTA

07 Kasım 2017 Salı

 

 

BAY

 

 

OSMANGAZİ BELEDİYESİ S.K

3.HAFTA

08 Kasım 2017 Çarşamba

DAĞILGAN

10.00

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SK

40

06

MUDANYA BLD. DİNÇ SK

4.HAFTA

08 Kasım 2017 Çarşamba

DAĞILGAN

12.00

YENİMAHALLE BELEDİYESİ S.K

33

22

ZAĞNOSSPOR

4.HAFTA

08 Kasım 2017 Çarşamba

DAĞILGAN

14.00

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

22

31

AKSARAY BELEDİYESİ GSK

4.HAFTA

08 Kasım 2017 Çarşamba

HASAN DAĞI

10.00

ESKİŞEHİR ŞEHİR KOLEJİ SK

43

23

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK

4.HAFTA

08 Kasım 2017 Çarşamba

HASAN DAĞI

12.00

MURATPAŞA BELEDİYESİ S.K

37

17

POLATLI BELEDİYESİ SK

4.HAFTA

08 Kasım 2017 Çarşamba

HASAN DAĞI

14.00

KASTAMONU BELEDİYESİ GSK

23

38

OSMANGAZİ BELEDİYESİ S.K

4.HAFTA

08 Kasım 2017 Çarşamba

 

 

ARDEŞEN GSK

 

 

BAY

4.HAFTA

ERKEKLER SÜPER GENÇLER LİGİ 1. BÖLÜM MÜSABAKALARI

18-22 EKİM 2017, ANKARA

 TAKIM İSİM LİSTESİ                        
STATÜ 
 

TARİH

SALON

SAAT

A TAKIMI

 

 

B TAKIMI

HAFTA

18.10.2017

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

12.00

SELKA ESKİŞEHİR HENTBOL SK

46 42

MERZİFON BELEDİYESİ SK

1.HAFTA

18.10.2017

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

14.00

ANTALYASPOR A.Ş.

37 36

SERİK BELEDİYESPOR

1.HAFTA

18.10.2017

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

16.00

AZİZİYE BLD. TERMAL SK

34

36

NİLÜFER BELEDİYESİ SK

1.HAFTA

18.10.2017

THF

13.00

ADIYAMAN BELEDİYESİ SK

08

57

MALİYE PİYANGO SK

1.HAFTA

18.10.2017

THF

15.00

BEYKOZ BELEDİYESİ SK

17

25

B.B. ANKARASPOR

1.HAFTA

18.10.2017

THF

17.00

GÖZTEPE

29

29

MYK HENTBOL SPOR

1.HAFTA

18.10.2017

 

 

BAY

 

 

BEŞİKTAŞ MOGAZ

1.HAFTA

19.10.2017

THF

10.00

B.B. ANKARASPOR

43

10

ADIYAMAN BELEDİYESİ SK

2.HAFTA

19.10.2017

THF

12.00

MALİYE PİYANGO SK

42

20

ANTALYASPOR A.Ş.

2.HAFTA

19.10.2017

THF

14.00

NİLÜFER BELEDİYESİ SK

23

22

GÖZTEPE

2.HAFTA

19.10.2017

THF

16.00

MERZİFON BELEDİYESİ SK

27

34

BEŞİKTAŞ MOGAZ

2.HAFTA

19.10.2017

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

12.00

SERİK BELEDİYESPOR

36

32

AZİZİYE BLD. TERMAL SK

2.HAFTA

19.10.2017

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

14.00

MYK HENTBOL SPOR

31

29

SELKA ESKİŞEHİR HENTBOL SK

2.HAFTA

19.10.2017

 

 

BEYKOZ BELEDİYESİ SK

 

 

BAY

2.HAFTA

20.10.2017

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

11.00

SELKA ESKİŞEHİR HENTBOL SK

20

35

NİLÜFER BELEDİYESİ SK

3.HAFTA

20.10.2017

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

13.00

AZİZİYE BLD. TERMAL SK

19

44

MALİYE PİYANGO SK

3.HAFTA

20.10.2017

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

15.00

ADIYAMAN BELEDİYESİ SK

18

40

BEYKOZ BELEDİYESİ SK

3.HAFTA

20.10.2017

THF

12.00

ANTALYASPOR A.Ş.

36

34

B.B. ANKARASPOR

3.HAFTA

20.10.2017

THF

14.00

GÖZTEPE

42

30

SERİK BELEDİYESPOR

3.HAFTA

20.10.2017

THF

16.00

BEŞİKTAŞ MOGAZ

44

19

MYK HENTBOL SPOR

3.HAFTA

20.10.2017

 

 

BAY

 

 

MERZİFON BELEDİYESİ SK

3.HAFTA

21.10.2017

THF

11.00

BEYKOZ BELEDİYESİ SK

18

27

ANTALYASPOR A.Ş.

4.HAFTA

21.10.2017

THF

13.00

B.B. ANKARASPOR

41

25

AZİZİYE BLD. TERMAL SK

4.HAFTA

21.10.2017

THF

15.00

MALİYE PİYANGO SK

27

20

GÖZTEPE

4.HAFTA

21.10.2017

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

11.00

SERİK BELEDİYESPOR

37

42

SELKA ESKİŞEHİR HENTBOL SK

4.HAFTA

21.10.2017

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

17.00

MYK HENTBOL SPOR

35

42

MERZİFON BELEDİYESİ SK

4.HAFTA

21.10.2017

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

19.00

NİLÜFER BELEDİYESİ SK

22

27

BEŞİKTAŞ MOGAZ

4.HAFTA

21.10.2017

 

 

ADIYAMAN BELEDİYESİ SK

 

 

BAY

4.HAFTA

22.10.2017

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

11.00

MERZİFON BELEDİYESİ SK

24

35

NİLÜFER BELEDİYESİ SK

5.HAFTA

22.10.2017

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

13.00

GÖZTEPE

26

41

B.B. ANKARASPOR

5.HAFTA

22.10.2017

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

15.00

ANTALYASPOR A.Ş.

35

19

ADIYAMAN BELEDİYESİ SK

5.HAFTA

22.10.2017

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

17.00

SELKA ESKİŞEHİR HENTBOL SK

22

35

MALİYE PİYANGO SK

5.HAFTA

22.10.2017

THF

12.00

BEŞİKTAŞ MOGAZ

32

27

SERİK BELEDİYESPOR

5.HAFTA

22.10.2017

THF

14.00

AZİZİYE BLD. TERMAL SK

20

21

BEYKOZ BELEDİYESİ SK

5.HAFTA

22.10.2017

 

 

BAY

 

 

MYK HENTBOL SPOR

5.HAFTA

SIRA

TAKIMLAR

O

G

M

B

A

Y

AV

PUAN

A TAKIM
KATKI PUAN

1

MURATPAŞA BELEDİYESİ SK

12

12

0

0

509

264

245

24

2,4

2

OSMANGAZİ BELEDİYESİ SK

12

10

2

0

417

279

138

20

2

3

ESKİŞEHİR ŞEHİR KOLEJİ SK

12

9

2

1

440

295

145

19

1,9

4

YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK

12

9

3

0

375

322

53

18

1,8

5

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK

12

7

3

2

371

279

92

16

1,6

6

POLATLI BELEDİYESİ SK

12

7

5

0

366

327

39

14

1,4

7

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK

12

6

4

2

391

356

35

14

1,4

8

AKSARAY BELEDİYESİ GSK

12

5

7

0

347

340

7

10

1

9

ARDEŞEN GSK

12

4

7

1

353

410

-57

9

0,9

10

KASTAMONU BELEDİYESİ GSK

12

3

9

0

265

389

-124

6

0,6

11

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

12

2

10

0

328

393

-65

4

0,4

12

ZAĞNOSSPOR

12

1

11

0

239

400

-161

2

0,2

13

MUDANYA BELEDİYESİ SK

12

0

12

0

164

511

-347

0

0


ERKEKLER SÜPER GENÇLER LİGİ PUAN DURUMU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

AV

P

A TAKIM
KATKI

PUAN

1

MALİYE PİYANGO SK

11

11

0

0

453

218

235

22

2,2

2

B.B. ANKARASPOR

11

9

0

2

362

271

91

18

1,8

3

BEŞİKTAŞ MOGAZ

11

9

0

2

367

242

125

18

1,8

4

ANTALYASPOR A.Ş.

11

8

0

3

374

342

32

16

1,6

5

NİLÜFER BELEDİYESİ SK

11

7

0

4

337

303

34

14

1,4

6

GÖZTEPE

11

6

1

4

339

322

17

13

1,3

7

SELKA ESKİŞEHİR HSK

11

4

0

7

330

365

-35

8

0,8

8

MYK HENTBOL SPOR

11

3

1

8

323

359

-36

7

0,7

9

AZİZİYE BLD. TERMAL SK

11

3

0

8

292

363

-71

6

0,6

10

MERZİFON BELEDİYESİ SK

11

4

0

7

340

386

-46

6

0,6

11

BEYKOZ BELEDİYESİ SK

11

2

0

9

219

316

-97

4

0,4

12

ADIYAMAN BELEDİYESİ SK

11

0

0

11

209

463

-254

0

0


NOT

* Merzifon Belediyesi Spor Kulübünün , Yönetim Kurulu'nun 27.10.2017 tarih ve 130 sayılı kararı ile 2 puanı silinmiştir.

* Serik Belediyesi Spor Kulübü müsabakaları Süper Gençler Ligi fikstüründen çıkarılmıştır.


Sponsorlarımız