FİNAL

Final A Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
02.05.2016 Muğla 11:00 Marmaris Amiral Orhan Aydın İstanbul Yeditepe Üniversitesi 34 23 Ankara ODTÜ
02.05.2016 Muğla 12:45 Marmaris Amiral Orhan Aydın Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi 35 33 Adana Çukurova Üniversitesi
03.05.2016 Muğla 14:30 Marmaris Amiral Orhan Aydın Adana Çukurova Üniversitesi 19 36 İstanbul Yeditepe Üniversitesi
03.05.2016 Muğla 16:15 Marmaris Amiral Orhan Aydın Ankara ODTÜ 26 17 Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi
04.05.2016 Muğla 13:15 Marmaris Amiral Orhan Aydın İstanbul Yeditepe Üniversitesi 34 23 Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi
04.05.2016 Muğla 15:00 Marmaris Amiral Orhan Aydın Adana Çukurova Üniversitesi 29 31 Ankara ODTÜ

Final B Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
02.05.2016 Muğla 14:30 Marmaris Amiral Orhan Aydın Samsun 19 Mayıs Üniversitesi 31 23 Siirt Üniversitesi
02.05.2016 Muğla 16:15 Marmaris Amiral Orhan Aydın İstanbul Özyeğin Üniversitesi 37 20 Kayseri Erciyes Üniversitesi
03.05.2016 Muğla 11:00 Marmaris Amiral Orhan Aydın Kayseri Erciyes Üniversitesi 30 39 Samsun 19 Mayıs Üniversitesi
03.05.2016 Muğla 12:45 Marmaris Amiral Orhan Aydın Siirt Üniversitesi 29 35 İstanbul Özyeğin Üniversitesi
04.05.2016 Muğla 09:45 Marmaris Amiral Orhan Aydın Kayseri Erciyes Üniversitesi 34 34 Siirt Üniversitesi
04.05.2016 Muğla 11:30 Marmaris Amiral Orhan Aydın Samsun 19 Mayıs Üniversitesi 32 23 İstanbul Özyeğin Üniversitesi

Final Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
04.05.2016 Muğla 16:45 Marmaris Amiral Orhan Aydın Samsun 19 Mayıs Üniversitesi 33 26 Aksaray Üniversitesi
04.05.2016 Muğla 18:30 Marmaris Amiral Orhan Aydın Kastamonu Üniversitesi 45 37 KKTC Doğu Akdeniz Üniversitesi
05.05.2016 Muğla 14:30 Marmaris Amiral Orhan Aydın Aksaray Üniversitesi 38 16 Kastamonu Üniversitesi
05.05.2016 Muğla 16:15 Marmaris Amiral Orhan Aydın KKTC Doğu Akdeniz Üniversitesi 31 37 Samsun 19 Mayıs Üniversitesi
06.05.2016 Muğla 10:00 Marmaris Amiral Orhan Aydın Samsun 19 Mayıs Üniversitesi 0 0 Kastamonu Üniversitesi
06.05.2016 Muğla 11:45 Marmaris Amiral Orhan Aydın KKTC Doğu Akdeniz Üniversitesi - Aksaray Üniversitesi

YARI FİNAL

 

ÜNİLİG (BAYAN/ERKEK) STATÜSÜ

 

BAYANLAR YARI FİNAL ÜNİLİG
14 -16 MART 2016 ANKARA / THF SPOR SALONU

TARİH

SAAT

A TAKIMI

SKOR

B TAKIMI

GRUP

14.03.2016

11:00

KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ

35

19

SİİRT ÜNİVERSİTESİ

A GRUBU

13:00

HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİ.

28

30

KKTC DOĞU AKDENİZ ÜNİV.

B GRUBU

15.03.2016

11:00

AKSARAY ÜNİVERSİTESİ

33

25

KKTC DOĞU AKDENİZ ÜNİV.

B GRUBU

13:00

19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ

32

13

SİİRT ÜNİVERSİTESİ

A GRUBU

16.03.2016

11:00

19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ

38

26

KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ

A GRUBU

13:00

AKSARAY ÜNİVERSİTESİ

30

21

HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİ.

B GRUBU

 

 


ERKEKLER YARI FİNAL ÜNİLİG
22-24 MART 2016 ANKARA / THF SPOR SALONU

TARİH

SAAT

A TAKIMI

SKOR

B TAKIMI

GRUP

22.03.2016

09:00

ODTÜ

31

25

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

C GRUBU

11:00

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

35

34

BATMAN ÜNİVERSİTESİ

B GRUBU

13:00

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ

OYNANMADI

ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ

A GRUBU

15:00

YAŞAR ÜNİVERSİTESİ

34

34

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

D GRUBU

23.03.2016

09:00

19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ

38

22

BATMAN ÜNİVERSİTESİ

B GRUBU

11:00

KIRŞEHİR ÜNİVERSİTESİ

OYNANMADI

ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ

A GRUBU

13:00

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

39

28

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

D GRUBU

15:00

SİİRT ÜNİVERSİTESİ

28

29

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

C GRUBU

24.03.2016

09:00

19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ

50

23

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

B GRUBU

11:00

SİİRT ÜNİVERSİTESİ

37

35

ODTÜ

C GRUBU

13:00

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

39

22

YAŞAR ÜNİVERSİTESİ

D GRUBU

15:00

KIRŞEHİR ÜNİVERSİTESİ

31

36

ÖZYEĞİN ÜNİVERİTESİ

A GRUBU

2015-2016 GRUPLAR


A Grubu

 ANKARA            
TARİH SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
15.12.2015 14:00 Prof.Dr. Yaşar Sevim Samsun 19 Mayıs Üniversitesi 38 13  İstanbul Marmara Üniversitesi
15.12.2015 16:00 Prof.Dr. Yaşar Sevim Ankara ODTÜ 10 41 KKTC Doğu Akdeniz Üniversitesi
16.12.2015 13:00 THF İstanbul Marmara Üniversitesi 28  18 Ankara ODTÜ
16.12.2015 15:00 THF KKTC Doğu Akdeniz Üniversitesi 26 39 Samsun 19 Mayıs Üniversitesi
17.12.2015 13:00 THF Samsun 19 Mayıs Üniversitesi 39 15 Ankara ODTÜ
17.12.2015 15:00 THF KKTC Doğu Akdeniz Üniversitesi 27 15 İstanbul Marmara Üniversitesi

B Grubu

 AKSARAY            
TARİH SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
15.12.2015 10:00 Rıza Kayaalp Aksaray Üniversitesi 42 22 Ordu Üniversitesi
16.12.2015 10:00 Rıza Kayaalp Ordu Üniversitesi 33 45 Kastamonu Üniversitesi
17.12.2015 10:00 Rıza Kayaalp Kastamonu Üniversitesi 40 42 Aksaray Üniversitesi

C Grubu

NEVŞEHİR          
TARİH SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
08.12.2015 13:00 Hacı Bektaş Veli Batman Üniversitesi 13 30 Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi
08.12.2015 15:00 Hacı Bektaş Veli Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi 08 11 Siirt Üniversitesi
09.12.2015 13:00 Hacı Bektaş Veli Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi 25  09 Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi
09.12.2015 15:00 Hacı Bektaş Veli Siirt Üniversitesi 13 12  Batman Üniversitesi
10.12.2015 10:00 Hacı Bektaş Veli Batman Üniversitesi 15 09  Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi
10.12.2015 12:00 Hacı Bektaş Veli Siirt Üniversitesi 12 29  Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi

 


ÜNİLİG (BAYAN/ERKEK) STATÜSÜ

A Grubu

 KAYSERİ            
TARİH SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
14.12.2015 10:00 Ahmet Bilge S.S Erzincan Üniversitesi 21 32  Kayseri Erciyes Üniversitesi
14.12.2015 12:00 Ahmet Bilge S.S Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi 29  26 Adana Çukurova Üniversitesi
15.12.2015 10:00 Ahmet Bilge S.S Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi 30 37 Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi
15.12.2015 12:00 Ahmet Bilge S.S Adana Çukurova Üniversitesi 27 25 Erzincan Üniversitesi
16.12.2015 10:00 Ahmet Bilge S.S Kayseri Erciyes Üniversitesi 38 30 Adana Çukurova Üniversitesi
16.12.2015 12:00 Ahmet Bilge S.S Erzincan Üniversitesi 17 16 Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi
17.12.2015 10:00 Ahmet Bilge S.S Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi 23 26 Erzincan Üniversitesi
17.12.2015 12:00 Ahmet Bilge S.S Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi 26 34 Kayseri Erciyes Üniversitesi
18.12.2015 10:00 Ahmet Bilge S.S Adana Çukurova Üniversitesi 36 32  Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi
18.12.2015 12:00 Ahmet Bilge S.S Kayseri Erciyes Üniversitesi 24 26 Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi

B Grubu

ANKARA            
TARİH SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
14.12.2015 13:00 THF Ordu Üniversitesi 25 23  İstanbul Marmara Üniversitesi
14.12.2015 15:00 THF Samsun 19 Mayıs Üniversitesi 33 30  İzmir Yaşar Üniversitesi
15.12.2015 13:00 THF Ankara ODTÜ 27  32 Samsun 19 Mayıs Üniversitesi
15.12.2015 15:00 THF İzmir Yaşar Üniversitesi 34 24  Ordu Üniversitesi
16.12.2015 14:00 Prof.Dr. Yaşar Sevim İstanbul Marmara Üniversitesi 36 35  İzmir Yaşar Üniversitesi
16.12.2015 16:00 Prof.Dr. Yaşar Sevim Ordu Üniversitesi Oynanmadı Ankara ODTÜ
17.12.2015 14:00 Prof.Dr. Yaşar Sevim Samsun 19 Mayıs Üniversitesi 39 15 Ordu Üniversitesi
17.12.2015 16:00 Prof.Dr. Yaşar Sevim Ankara ODTÜ 33 26 İstanbul Marmara Üniversitesi
18.12.2015 14:00 Prof.Dr. Yaşar Sevim İzmir Yaşar Üniversitesi 33 42 Ankara ODTÜ
18.12.2015 16:00 Prof.Dr. Yaşar Sevim İstanbul Marmara Üniversitesi 34 36 Samsun 19 Mayıs Üniversitesi

C Grubu

ADIYAMAN            
TARİH SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
14.12.2015 14:30 Adıyaman Bld. Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi 25 38  Adıyaman Üniversitesi
14.12.2015 16:30 Adıyaman Bld. Diyarbakır Dicle Üniversitesi 28 30 Batman Üniversitesi
15.12.2015 14:30 Adıyaman Bld. Siirt Üniversitesi 48 29 Diyarbakır Dicle Üniversitesi
15.12.2015 16:30 Adıyaman Bld. Batman Üniversitesi 38 26 Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi
16.12.2015 14:30 Adıyaman Bld. Adıyaman Üniversitesi 28 29  Batman Üniversitesi
16.12.2015 16:30 Adıyaman Bld. Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi 14 40 Siirt Üniversitesi
17.12.2015 10:00 Adıyaman Bld. Diyarbakır Dicle Üniversitesi 41 29 Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi
17.12.2015 12:00 Adıyaman Bld. Siirt Üniversitesi 35 35 Adıyaman Üniversitesi
18.12.2015 10:00 Adıyaman Bld. Batman Üniversitesi 27  37 Siirt Üniversitesi
18.12.2015 12:00 Adıyaman Bld. Adıyaman Üniversitesi 43 37 Diyarbakır Dicle Üniversitesi

D Grubu

 İSTANBUL            
TARİH SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
14.12.2015 15:00 Sabancı Üni. İstanbul Yeditepe Üniversitesi 34 31 İstanbul Özyeğin Üniversitesi
14.12.2015 17:00 Sabancı Üni. İstanbul Üniversitesi 44 07 İstanbul Teknik Üniversitesi
15.12.2015 15:00 Sabancı Üni. İstanbul Sabancı Üniversitesi 37 42 İstanbul Üniversitesi
15.12.2015 17:00 Sabancı Üni. İstanbul Teknik Üniversitesi 18 43 İstanbul Yeditepe Üniversitesi
16.12.2015 15:00 Sabancı Üni. İstanbul Özyeğin Üniversitesi B Takımı maça çıkmadı İstanbul Teknik Üniversitesi
16.12.2015 17:00 Sabancı Üni. İstanbul Yeditepe Üniversitesi 47 26  İstanbul Sabancı Üniversitesi
17.12.2015 15:00 Sabancı Üni. İstanbul Üniversitesi 27 35 İstanbul Yeditepe Üniversitesi
17.12.2015 17:00 Sabancı Üni. İstanbul Sabancı Üniversitesi 21 34 İstanbul Özyeğin Üniversitesi
18.12.2015 15:00 Sabancı Üni. İstanbul Teknik Üniversitesi 24 44 İstanbul Sabancı Üniversitesi
18.12.2015 17:00 Sabancı Üni. İstanbul Özyeğin Üniversitesi 38 26 İstanbul Üniversitesi

ÜNİLİG (BAYAN/ERKEK) STATÜSÜ 


ERKEKLER A GRUBU
SIRA TAKIMLAR O G M B A Y AV P
1 KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ 4 3 1 0 115 106 9 6
2 KAYSERİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ 4 3 1 0 128 103 25 6
3 ADANA ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ 4 2 2 0 119 124 -5 4
4 ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ 4 2 2 0 89 98 -9 4
5 HATAY M. KEMAL ÜNİVERSİTESİ 4 0 4 0 104 124 -20 0

 

ERKEKLER B GRUBU
SIRA TAKIMLAR O G M B A Y AV P
1 SAMSUN 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ 4 4 0 0 132 113 19 8
2 ODTÜ 4 3 1 0 112 91 21 6
3 İSTANBUL MARMARA ÜNİVERSİTESİ 4 1 3 0 119 129 -10 2
4 İZMİR YAŞAR ÜNİVERSİTESİ 4 1 3 0 132 135 -3 2
5 ORDU ÜNİVERSİTESİ 4 1 3 0 71 98 -27 0
Ordu Üniversitesi,ODTÜ müsabakasına çıkmadığından dolayı hükmen mağlup sayılarak 2 puanı silinmiştir.

ERKEKLER C GRUBU
SIRA TAKIMLAR O G M B A Y AV P
1 SİİRT ÜNİVERSİTESİ 4 3 0 1 160 105 55 7
2 BATMAN ÜNİVERSİTESİ 4 3 1 0 124 119 5 6
3 ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ 4 2 1 1 144 126 18 5
4 DİYARBAKIR ÜNİVERSİTESİ 4 1 3 0 135 150 -15 2
5 VAN YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ 4 0 4 0 94 157 -63 0

 

ERKEKLER D GRUBU
1 İST. YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ 4 4 0 0 159 102 57 8
2 İST ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ 4 3 1 0 113 81 32 6
3 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 4 2 2 0 139 117 22 4
4 İST. SABANCI ÜNİVERSİTESİ 4 1 3 0 128 147 -19 2
5 İST TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 4 0 4 0 49 141 -92 -2
İstanbul Teknik Üniversitesi, Özyeğin Üniversitesi müsabakasına çıkmadığından dolayı hükmen mağlup sayılarak 2 puanı silinmiştir.

BAYANLAR A GRUBU
SIRA TAKIMLAR O G M B A Y AV P
1 SAMSUN 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ 3 3 0 0 116 54 62 6
2 KKTC DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 3 2 1 0 94 64 30 4
3 İST. MARMARA ÜNİVERSİTESİ 3 1 2 0 56 83 -27 2
4 ODTÜ 3 0 3 0 43 108 -65 0

 

BAYANLAR B GRUBU
SIRA TAKIMLAR O G M B A Y AV P
1 AKSARAY ÜNİVERSİTESİ 2 2 0 0 84 62 22 4
2 KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ 2 1 1 0 85 75 10 2
3 ORDU ÜNİVERSİTESİ 2 0 2 0 55 87 -32 0

 

BAYANLAR C GRUBU
SIRA TAKIMLAR O G M B A Y AV P
1 NEVŞEHİR H. BEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ 3 3 0 0 84 34 50 6
2 SİİRT ÜNİVERSİTESİ 3 2 1 0 36 49 -13 4
3 BATMAN ÜNİVERSİTESİ 3 1 2 0 40 52 -12 2
4 HATAY M. KEMAL ÜNİVERSİTESİ 3 0 3 0 26 51 -25 0

 

Sponsorlarımız