YARI FİNAL

 

2016 -2017 ÜNİLİG HENTBOL ERKEKLER YARI FİNAL

20-24 MART 2017, İZMİR / SERDAR YERELİ SPOR SALONU

20.03.2017 PAZARTESİ

SAAT

GRUP

TAKIM A

SONUÇ

TAKIM B

10:00

(B)

SAMSUN 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ

24 28

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

12:00

(B)

KAYSERİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

25 35

ELAZIĞ FIRAT ÜNİVERSİTESİ

14:00

(A)

MERSİN ÜNİVERSİTESİ

45 38

DİYARBAKIR DİCLE ÜNİVERSİTESİ

16:00

(A)

ANTALYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

34 17

ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ

21.03.2017 SALI

SAAT

GRUP

TAKIM A

SONUÇ

TAKIM B

10:00

(B)

KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ

31 25

KAYSERİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

12:00

(B)

ELAZIĞ ÜNİVERSİTESİ

30 21

SAMSUN 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ

14:00

(A)

İSTANBUL YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

19 29

ANTALYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

16:00

(A)

ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ

42 28

MERSİN ÜNİVERSİTESİ

22.03.2017 ÇARŞAMBA

SAAT

GRUP

TAKIM A

SONUÇ

TAKIM B

10:00

(B)

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

22 22

ELAZIĞ ÜNİVERSİTESİ

12:00

(B)

SAMSUN 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ

28 33

KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ

14:00

(A)

DİYARBAKIR DİCLE ÜNİVERSİTESİ

29 46

ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ

16:00

(A)

MERSİN ÜNİVERSİTESİ

24 29

İSTANBUL YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

23.03.2017 PERŞEMBE

SAAT

GRUP

TAKIM A

SONUÇ

TAKIM B

10:00

(B)

KAYSERİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

25 20

SAMSUN 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ

12:00

(B)

KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ

19 15

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

14:00

(A)

ANTALYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

38 22

MERSİN ÜNİVERSİTESİ

16:00

(A)

İSTANBUL YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

46 21

DİYARBAKIR DİCLE ÜNİVERSİTESİ

24.03.2017 CUMA

SAAT

GRUP

TAKIM A

SONUÇ

TAKIM B

10:00

(A)

ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ

27 39

İSTANBUL YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

12:00

(A)

DİYARBAKIR DİCLE ÜNİVERSİTESİ

22 42

ANTALYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

14:00

(B)

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

33 20

KAYSERİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

16:00

(B)

ELAZIĞ FIRAT ÜNİVERSİTESİ

23 21

KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ

 

2016 -2017 ÜNİLİG HENTBOL ERKEKLER YARI FİNAL

22-24 MART 2017, ANKARA / ÇANKAYA THF SPOR SALONU / CEBECİ PROF. DR. YAŞAR SEVİM S.S

22.03.2017 ÇARŞAMBA

SAAT

GRUP

TAKIM A

SONUÇ

TAKIM B

10:00

(C)

ORDU ÜNİVERSİTESİ

26

33

ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

11:00

(D)

İSTANBUL ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ

28

31

ODTÜ

13:00

(D)

SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ

23

37

SİİRT ÜNİVERSİTESİ

16:00

(C)

İSTANBUL BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ

23

30

İSTANBUL MARMARA ÜNİVERSİTESİ

23.03.2017 PERŞEMBE

SAAT

GRUP

TAKIM A

SONUÇ

TAKIM B

12:00

(C)

İSTANBUL MARMARA ÜNİVERSİTESİ

32

21

ORDU ÜNİVERSİTESİ

14:00

(C)

ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

36

37

İSTANBUL BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ

14:00

(D)

SİİRT ÜNİVERSİTESİ

34

23

İSTANBUL ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ

16:00

(D)

ODTÜ

30

30

SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ

24.03.2017 CUMA

SAAT

GRUP

TAKIM A

SONUÇ

TAKIM B

13:00

(C)

ORDU ÜNİVERSİTESİ

24

25

İSTANBUL BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ

15:00

(C)

ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

28

28

İSTANBUL MARMARA ÜNİVERSİTESİ

14:00

(D)

ODTÜ

25

28

SİİRT ÜNİVERSİTESİ

16:00

(D)

SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ

35

37

İSTANBUL ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ

2016 -2017 HENTBOL ÜNİLİG BAYANLAR YARI FİNAL

21-23 MART 2017, İZMİR

GÖZTEPE GÜRSEL AKSEL S.S.

21.03.2017 SALI

SAAT

GRUP

TAKIM A

SONUÇ

TAKIM B

10:30

(B)

KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ

31

39

ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

12:30

(A)

ANTALYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

37

22

NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ

14:30

(A)

ELAZIĞ FIRAT ÜNİVERSİTESİ

31

32

SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ

22.03.2017 ÇARŞAMBA

SAAT

GRUP

TAKIM A

SONUÇ

TAKIM B

10:30

(B)

KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ

46

26

SİİRT ÜNİVERSİTESİ

12:30

(A)

SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ

36

38

ANTALYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

14:30

(A)

NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ

26

30

ELAZIĞ FIRAT ÜNİVERSİTESİ

23.03.2017 PERŞEMBE

SAAT

GRUP

TAKIM A

SONUÇ

TAKIM B

10:00

(B)

ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

50

16

SİİRT ÜNİVERSİTESİ

12:00

(A)

ELAZIĞ FIRAT ÜNİVERSİTESİ

20

21

ANTALYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

14:00

(A)

NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ

33

37

SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ


GRUP MAÇLARI


A GRUBU / İSTANBUL-1

E GRUBU / İSTANBUL-2

1

İSTANBUL

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

1

İSTANBUL

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

2

İSTANBUL

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ

2

İSTANBUL

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

3

İSTANBUL

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

3

İSTANBUL

SABANCI ÜNİVERSİTESİ

4

İSTANBUL

AYDIN ÜNİVERSİTESİ

4

İSTANBUL

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ

5

İSTANBUL

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ



19-23 ARALIK 2016| İSTANBUL|SABANCI ÜNİVERSİTESİ SPOR SALONU

TARİH

SAAT

GRUP

TAKIMLAR

19.12.2016 PAZARTESİ

12:00

A

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

27

23

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ

14:00

A

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

32

25

AYDIN ÜNİVERSİTESİ

16:00

E

SABANCI ÜNİVERSİTESİ

30

37

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ

TARİH

SAAT

GRUP

TAKIMLAR

20.12.2016 SALI

12:00

A

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ

28

34

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

14:00

A

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ

32

37

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

16:00

E

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ

32

38

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

TARİH

SAAT

GRUP

TAKIMLAR

21.12.2016 ÇARŞAMBA

12:00

A

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

44

27

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ

14:00

A

AYDIN ÜNİVERSİTESİ

23

41

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ

16:00

E

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

28

46

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ

18:00

E

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

44

34

SABANCI ÜNİVERSİTESİ

TARİH

SAAT

GRUP

TAKIMLAR

22.12.2016 PERŞEMBE

14:00

A

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

31

31

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

16:00

A

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ

35

26

AYDIN ÜNİVERSİTESİ

18:00

E

SABANCI ÜNİVERSİTESİ

32

39

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

TARİH

SAAT

GRUP

TAKIMLAR

23.12.2016 CUMA

12:00

A

AYDIN ÜNİVERSİTESİ

0

10

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

14:00

A

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ

33

26

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ

16:00

E

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

36

52

MARMARA ÜNİVERSİTESİ


ERKEKLER
B GRUBU / NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİV. S.S
09-11 OCAK 2016
TEKNİK TOPLANTI : 08 OCAK 2017 NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİV.
SAAT:18:00

 

1

NEVŞEHİR

HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİV.

2

KASTAMONU

KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ

3

ADIYAMAN

ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ

4

KIRŞEHİR

AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ

 

TARİH

SAHA

SAAT

GRUP

TAKIMLAR

09 OCAK 2017
PAZARTESİ

NEVŞEHİR
HACI VEKTAŞ VELİ ÜNİVERS. S. S

14:00

ERK- B

KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİ.

25

22

NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ ÜNİ.

16:00

ERK- B

KASTAMONU ÜNİV.

26

33

ADIYAMAN ÜNİV.

TARİH

SAHA

SAAT

TAKIMLAR

10 OCAK 2017
SALI

NEVŞEHİR
HACI VEKTAŞ VELİ ÜNİVERS. S. S

14:00

ERK- B

NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ ÜNİ.

27

28

KASTAMONU ÜNİV.

16:00

ERK- B

ADIYAMAN ÜNİV.

25

36

KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİ.

TARİH

SAHA

SAAT

GRUP

TAKIMLAR

11 OCAK 2017
ÇARŞAMBA

NEVŞEHİR
HACI VEKTAŞ VELİ ÜNİVERS. S. S

14:00

ERK- B

KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİ.

38

28

KASTAMONU ÜNİV.

16:00

ERK- B

ADIYAMAN ÜNİV.

29

22

NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ ÜNİ.

 


ERKEKLER
C GRUBU / DİYARBAKIR DİCLE ÜNİV. SS
09-13 OCAK 2016
TEKNİK TOPLANTI : 08 OCAK 2017 DİYARBAKIR DİCLE ÜNİV.
SAAT:18:00

1

DİYARBAKIR

DİCLE ÜNİVERSİTESİ

2

ELAZIĞ

FIRAT ÜNİVERSİTESİ

3

BATMAN

BATMAN ÜNİVERSİTESİ

4

SİİRT

SİİRT ÜNİVERSİTESİ

5

VAN

VAN YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ

TARİH

SALON

SAAT

GRUP

TAKIMLAR

09 OCAK 2017
PAZARTESİ

DİYARBAKIR
DİCLE ÜNİ S. S

10:00

ERK- C

ELAZIĞ FIRAT ÜNİVERSİTESİ

23

23

SİİRT ÜNİVERSİTESİ

12:00

ERK- C

DİYARBAKIR DİCLE ÜNİV.

34

26

VAN YÜZÜNCÜYIL ÜNİV.

TARİH

SALON

SAAT

TAKIMLAR

10 OCAK 2017
SALI

DİYARBAKIR
DİCLE ÜNİ S. S

14:00

ERK- C

BATMAN ÜNİVERSİTESİ

25

30

DİYARBAKIR DİCLE ÜNİV.

16:00

ERK- C

VAN YÜZÜNCÜYIL ÜNİV.

28

58

ELAZIĞ FIRAT ÜNİVERSİTESİ

TARİH

SALON

SAAT

GRUP

TAKIMLAR

11 OCAK 2017
ÇARŞAMBA

DİYARBAKIR
DİCLE ÜNİ S. S

14:00

ERK- C

SİİRT ÜNİVERSİTESİ

52

17

VAN YÜZÜNCÜYIL ÜNİV.

16:00

ERK- C

ELAZIĞ FIRAT ÜNİVERSİTESİ

50

28

BATMAN ÜNİVERSİTESİ

TARİH

SALON

SAAT

GRUP

TAKIMLAR

12 OCAK 2017
PERŞEMBE

DİYARBAKIR
DİCLE ÜNİ S. S

14:00

ERK- C

DİYARBAKIR DİCLE ÜNİV.

28

61

ELAZIĞ FIRAT ÜNİVERSİTESİ

16:00

ERK- C

BATMAN ÜNİVERSİTESİ

19

48

SİİRT ÜNİVERSİTESİ

TARİH

SALON

SAAT

GRUP

TAKIMLAR

13 OCAK 2017
CUMA

DİYARBAKIR
DİCLE ÜNİ S. S

10:00

ERK- C

VAN YÜZÜNCÜYIL ÜNİV.

30

39

BATMAN ÜNİVERSİTESİ

12:00

ERK- C

SİİRT ÜNİVERSİTESİ

44

38

DİYARBAKIR DİCLE ÜNİV.

 


ERKEKLER

D GRUBU / ANTALYA ÜNİVERSİTE MAVİ S.S

26-30 ARALIK 2016

TEKNİK TOPLANTI : 25 ARALIK 2016 MAVİ S.S

SAAT:18:00

1

İZMİR

İZMİR YAŞAR ÜNİVERSİTESİ

2

ESKİŞEHİR

ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİV

3

ANTALYA

ANTALYA AKDENİZ ÜNİV

4

ANKARA

ODTÜ

5

MANİSA

MANİSA CELAL BAYAR ÜNİV

 

 

 

TARİH

SALON

SAAT

GRUP

ATAKIM

SONUÇ

B TAKIM

26.12.2016
PAZARTESİ

ANTALYA ÜNİV

09:00

ERK- D

İZMİR YAŞAR ÜNİVERSİTESİ

23

35

ODTÜ

MAVİ SPOR SALONU

11:00

ERK- D

ANTALYA AKDENİZ ÜNİV

28

28

ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİV

TARİH

SALON

SAAT

GRUP

ATAKIM

SONUÇ

B TAKIM

27.12.2016
SALI

ANTALYA ÜNİV

09:00

ERK- D

MANİSA CELAL BAYAR ÜNİV

24

33

ANTALYA AKDENİZ ÜNİV

MAVİ SPOR SALONU

11:00

ERK- D

ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİV

41

28

İZMİR YAŞAR ÜNİVERSİTESİ

TARİH

SALON

SAAT

GRUP

ATAKIM

SONUÇ

B TAKIM

28.12.2016
ÇARŞAMBA

ANTALYA ÜNİV

09:00

ERK- D

ODTÜ

28

31

ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİV

MAVİ SPOR SALONU

11:00

ERK- D

İZMİR YAŞAR ÜNİVERSİTESİ

35

26

MANİSA CELAL BAYAR ÜNİV

TARİH

SALON

SAAT

GRUP

ATAKIM

SONUÇ

B TAKIM

29.12.2016
PERŞEMBE

ANTALYA ÜNİV

10:00

ERK- D

ANTALYA AKDENİZ ÜNİV

41

24

İZMİR YAŞAR ÜNİVERSİTESİ

MAVİ SPOR SALONU

12:00

ERK- D

MANİSA CELAL BAYAR ÜNİV

21

33

ODTÜ

TARİH

SALON

SAAT

GRUP

ATAKIM

SONUÇ

B TAKIM

30.12.2016
CUMA

ANTALYA ÜNİV

10:00

ERK- D

ODTÜ

33

32

ANTALYA AKDENİZ ÜNİV

MAVİ SPOR SALONU

12:00

ERK- D

ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİV

44

32

MANİSA CELAL BAYAR ÜNİV



ERKEKLER
F GRUBU / HATAY SAMANDAĞ KAPALI S.S.
27-29 ARALIK 2016
TEKNİK TOPLANTI :26 ARALIK 2016 SAMANDAĞ KAPALI S.S
SAAT:18:00

1

ADANA

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

2

MERSİN

MERSİN ÜNİVERSİTESİ

 

3

GAZİANTEP

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

4

ERCİYES

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

 

TARİH

SAHA

SAAT

GRUP

TAKIMLAR

27.12.2016
SALI

SAMANDAĞ
KAPALI SPOR SALONU

12:00

ERK - F

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

23-22

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

14:00

ERK - F

MERSİN ÜNİVERSİTESİ

29-23

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

TARİH

SAHA

SAAT

TAKIMLAR

28.12.2016
ÇARŞAMBA

SAMANDAĞ
KAPALI SPOR SALONU

12:00

ERK - F

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

21-25

MERSİN ÜNİVERSİTESİ

14:00

ERK - F

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

29-27

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

TARİH

SAHA

SAAT

TAKIMLAR

29.12.2016
PERŞEMBE

SAMANDAĞ
KAPALI SPOR SALONU

12:00

ERK - F

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

39-33

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

14:00

ERK - F

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

28-28

MERSİN ÜNİVERSİTESİ

 



ERKEKLER
G GRUBU / SİVAS CUMHURİYET ÜNİ. S.S.
26-30 ARALIK 2016

1

SİVAS

CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ

2

AĞRI

İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ

3

ORDU

ORDU ÜNİVERSİTESİ

3

SAMSUN

19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ

4

ARDAHAN

ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ

ÇEKİLDİ

TARİH

SAHA

SAAT

TAKIMLAR

SONUÇ

TAKIMLAR

26.12.2016
PAZARTESİ

SİVAS CUM ÜNİV
SPOR SALONU

12:00

CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ

29 29

SAMSUN 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ

14:00

ORDU ÜNİVERSİTESİ

26 17

İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ

TARİH

SAHA

TAKIMLAR

SONUÇ

TAKIMLAR

27.12.2016
SALI

SİVAS CUM ÜNİV
SPOR SALONU

12:00

SAMSUN 19MAYIS ÜNİVERSİTESİ

20 31

ORDU ÜNİVERSİTESİ

14:00

İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ

25 43

CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ

TARİH

SAHA

SAAT

TAKIMLAR

SONUÇ

TAKIMLAR

28.12.2016
ÇARŞAMBA

SİVAS CUM ÜNİV
SPOR SALONU

12:00

İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ

28 37

SAMSUN 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ

14:00

CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ

27 22

ORDU ÜNİVERSİTESİ



BAYANLAR
A GRUBU / DİYARBAKIR DİCLE ÜNİV. S.S
10-12 OCAK 2016
TEKNİK TOPLANTI : 09 OCAK 2017 DİYARBAKIR DİCLE ÜNİV.
SAAT:18:00

 

1

DİYARBAKIR

DİCLE ÜNİVERSİTESİ

2

ELAZIĞ

FIRAT ÜNİVERSİTESİ

3

SİİRT

SİİRT ÜNİVERSİTESİ

4

BATMAN

BATMAN ÜNİVERSİTESİ

 

TARİH

SAHA

SAAT

TAKIMLAR

10 OCAK 2017
SALI

DİYARBAKIR
DİCLE ÜNİ S. S

10:00

BYN- A

DİYARBAKIR DİCLE ÜNİV.

Oynanmadı

BATMAN ÜNİVERSİTESİ

12:00

BYN- A

ELAZIĞ FIRAT ÜNİVERSİTESİ

38

22

SİİRT ÜNİVERSİTESİ

TARİH

SAHA

SAAT

GRUP

TAKIMLAR

11 OCAK 2017
SALI

DİYARBAKIR
DİCLE ÜNİ S. S

10:00

BYN- A

BATMAN ÜNİVERSİTESİ

Oynanmadı

ELAZIĞ FIRAT ÜNİVERSİTESİ

12:00

BYN- A

SİİRT ÜNİVERSİTESİ

21

14

DİYARBAKIR DİCLE ÜNİV.

TARİH

SAHA

SAAT

GRUP

TAKIMLAR

12 OCAK 2017
SALI

DİYARBAKIR
DİCLE ÜNİ S. S

10:00

BYN- A

DİYARBAKIR DİCLE ÜNİV.

33

38

ELAZIĞ FIRAT ÜNİVERSİTESİ

12:00

BYN- A

SİİRT ÜNİVERSİTESİ

Oynanmadı

BATMAN ÜNİVERSİTESİ

 



BAYANLAR
B GRUBU / NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİV. S.S
09-11 OCAK 2016
TEKNİK TOPLANTI : 08 OCAK 2017 NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİV.
SAAT:18:00

1

NEVŞEHİR

HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİV.

2

KASTAMONU

KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ

3

SİVAS

CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ

4

MERSİN

MERSİN ÜNİVERSİTESİ

5

ADIYAMAN

ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ

ÇEKİLDİ

TARİH

SAHA

SAAT

GRUP

TAKIMLAR

09 OCAK 2017
PAZARTESİ

NEVŞEHİR
HACI VEKTAŞ VELİ ÜNİV. S. S

10:00

BYN- B

NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ ÜNİ.

22

34

KASTAMONU ÜNİV.

12:00

BYN- B

MERSİN ÜNİVERSİTESİ

31

40

SİVAS CUMHURİYET ÜNİV

TARİH

SAHA

SAAT

TAKIMLAR

10 OCAK 2017
SALI

NEVŞEHİR
HACI VEKTAŞ VELİ ÜNİV. S. S

10:00

BYN- B

NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ ÜNİ.

30

17

MERSİN ÜNİVERSİTESİ

12:00

BYN- B

SİVAS CUMHURİYET ÜNİV

34

31

KASTAMONU ÜNİV.

TARİH

SAHA

SAAT

GRUP

TAKIMLAR

11 OCAK 2017
ÇARŞAMBA

NEVŞEHİR
HACI VEKTAŞ VELİ ÜNİV. S. S

10:00

BYN- B

MERSİN ÜNİVERSİTESİ

25

37

KASTAMONU ÜNİV.

12:00

BYN- B

NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ ÜNİ.

34

38

SİVAS CUMHURİYET ÜNİV

 

BAYANLAR
C GRUBU / ANTALYA ÜNİVERSİTE MAVİ S.S
26-30 ARALIK 2016
TEKNİK TOPLANTI : 25 ARALIK 2016 MAVİ S.S
SAAT:18:00

 

1

ANTALYA

ANTALYA AKDENİZ ÜNİV

2

ESKİŞEHİR

ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİV

3

MUĞLA

MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİV

4

ANKARA

ODTÜ

TARİH

SAHA

SAAT

GRUP

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

26.12.2016
PAZARTESİ

ANTALYA ÜNİV
MAVİ SPOR SALONU

13:00

BYN- C

ANTALYA AKDENİZ ÜNİV

25

17

ODTÜ

15:00

BYN- C

ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİV

33

21

MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİV

TARİH

SAHA

SAAT

GRUP

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

27.12.2016
SALI

ANTALYA ÜNİV
MAVİ SPOR SALONU

13:00

BYN- C

ODTÜ

26

39

ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİV

15:00

BYN- C

MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİV

23

31

ANTALYA AKDENİZ ÜNİV

TARİH

SAHA

SAAT

GRUP

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

28.12.2016
ÇARŞAMBA

ANTALYA ÜNİV
MAVİ SPOR SALONU

13:00

BYN- C

ANTALYA AKDENİZ ÜNİV

25

29

ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİV

15:00

BYN- C

MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİV

26

24

ODTÜ

 


​ 

GENEL STATÜ                                                                                         
 
 YARI FİNAL VE FİNAL STATÜ VE GRUPLAR                   
 

BAŞVURU BİLGİ FORMU                         
 

 TAAHHÜTNAME                                              
Sponsorlarımız