2016-2017 ERKEKLER YILDIZLAR LİGİ PUAN DURUMU


SIRA

TAKIMLAR

O

G

M

B

A

Y

AV

P

10%

1

KARŞIYAKA BLD. SK

11

11

0

0

420

181

239

22

2,2

2

SERİK BELEDİYESİ SK

11

8

2

1

394

308

86

17

1,7

3

GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ S.K.

11

8

3

0

397

345

52

16

1,6

4

SELKA ESKİŞEHİR HENTBOL S.K

11

7

3

1

372

326

46

15

1,5

5

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

11

7

4

0

346

328

18

14

1,4

6 İZMİR B. BLD. GSK 11 6 4 1 401 361 40 13 1,3

7

ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK

12

5

5

2

298

305

-7

12

1,2

8

MARMARA ÜNİVERSİTESİ SK

10

4

5

1

316

325

-9

9

0,9

9

ADIYAMAN BELEDİYESİ S.K.

10

3

7

0

237

328

-91

6

0,6

10

AKÇAABAT TÜTÜN S.K.

3

2

0

1

92

62

30

5

0,5

11

SAKARYA B. BLD. SK

11

1

9

1

317

384

-67

3

0,3

12

MUĞLA KÖYCEĞİZ BEL. S.K.

10

0

9

1

220

350

-130

1

0,1

13

TOKAT G.S.K.

12

0

11

1

313

520

-207

1

0,1


 

 

 

BAYANLAR YILDIZLAR LİGİ 3. BÖLÜM MÜSABAKALARI

STATÜ 

10 - 14 NİSAN 2017, ANKARA - THF S.S

 TAKIM LİSTESİ

TARİH

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

HAFTA

10 Nisan 2017 Pazartesi

 

1453 ÜSKÜDAR SPOR

16 22

İZMİR KEMALPAŞA ATA G.S.K.

9.HAFTA

10 Nisan 2017 Pazartesi

11:15

POLATLI BELEDİYESİ S.K.

38 16

GAZİ PASİFİK SK

9.HAFTA

10 Nisan 2017 Pazartesi

18:15

SİVAS BELEDİYESPOR

38 11

MUDANYA BELEDİYESİ DİNÇ SPOR

9.HAFTA

10 Nisan 2017 Pazartesi

14:45

METROPOLSPOR

29 19

ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK

9.HAFTA

10 Nisan 2017 Pazartesi

16:30

BANDIRMASPOR

21 22

PAZARSPOR

9.HAFTA

10 Nisan 2017 Pazartesi

15:45

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

27  34

MUĞLA YALIKAVAK BEL. SPOR

9.HAFTA

10 Nisan 2017 Pazartesi

BAY

BURSAGÜCÜ GENÇLİK SPOR

9.HAFTA

11 Nisan 2017 Salı

09:30

BURSAGÜCÜ GENÇLİK SPOR



METROPOLSPOR

10.HAFTA

11 Nisan 2017 Salı

11:15

MUĞLA YALIKAVAK BEL. SPOR

31 21

BANDIRMASPOR

10.HAFTA

11 Nisan 2017 Salı

13.00

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

10 0

1453 ÜSKÜDAR SPOR

10.HAFTA

11 Nisan 2017 Salı

14:45

ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK

21 33

SİVAS BELEDİYESPOR

10.HAFTA

11 Nisan 2017 Salı

16:30

MUDANYA BELEDİYESİ DİNÇ SPOR

23 22

POLATLI BELEDİYESİ S.K.

10.HAFTA

11 Nisan 2017 Salı

18:15

GAZİ PASİFİK SK

17 36

İZMİR KEMALPAŞA ATA G.S.K.

10.HAFTA

11 Nisan 2017 Salı

PAZARSPOR

BAY

10.HAFTA

12 Nisan 2017 Çarşamba

09:30

BANDIRMASPOR

12 32

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

11.HAFTA

12 Nisan 2017 Çarşamba

11:15

METROPOLSPOR

36 22

PAZARSPOR

11.HAFTA

12 Nisan 2017 Çarşamba

13.00

SİVAS BELEDİYESPOR

33 10

BURSAGÜCÜ GENÇLİK SPOR

11.HAFTA

12 Nisan 2017 Çarşamba

14:45

POLATLI BELEDİYESİ S.K.

13 35

ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK

11.HAFTA

12 Nisan 2017 Çarşamba

16:30

1453 ÜSKÜDAR SPOR

38 09

GAZİ PASİFİK SK

11.HAFTA

12 Nisan 2017 Çarşamba

18:15

İZMİR KEMALPAŞA ATA G.S.K.

21 10

MUDANYA BELEDİYESİ DİNÇ SPOR

11.HAFTA

12 Nisan 2017 Çarşamba

BAY

MUĞLA YALIKAVAK BEL. SPOR

11.HAFTA

13 Nisan 2017 Perşembe

09:30

MUĞLA YALIKAVAK BEL. SPOR

16 24

METROPOLSPOR

12.HAFTA

13 Nisan 2017 Perşembe

11:15

PAZARSPOR

19 35

SİVAS BELEDİYESPOR

12.HAFTA

13 Nisan 2017 Perşembe

13.00

BANDIRMASPOR

15 32

1453 ÜSKÜDAR SPOR

12.HAFTA

13 Nisan 2017 Perşembe

14:45

BURSAGÜCÜ GENÇLİK SPOR

04 20

POLATLI BELEDİYESİ S.K.

12.HAFTA

13 Nisan 2017 Perşembe

16:30

ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK

28 28

İZMİR KEMALPAŞA ATA G.S.K.

12.HAFTA

13 Nisan 2017 Perşembe

18:15

MUDANYA BELEDİYESİ DİNÇ SPOR

30 20

GAZİ PASİFİK SK

12.HAFTA

13 Nisan 2017 Perşembe

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

BAY

12.HAFTA

14 Nisan 2017 Cuma

09:30

POLATLI BELEDİYESİ S.K.

12 19

PAZARSPOR

13.HAFTA

14 Nisan 2017 Cuma

11:15

GAZİ PASİFİK SK

09 17

ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK

13.HAFTA

14 Nisan 2017 Cuma

13.00

İZMİR KEMALPAŞA ATA G.S.K.

BURSAGÜCÜ GENÇLİK SPOR

13.HAFTA

14 Nisan 2017 Cuma

14:45

METROPOLSPOR

29 21

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

13.HAFTA

14 Nisan 2017 Cuma

16:30

SİVAS BELEDİYESPOR

32 15

MUĞLA YALIKAVAK BEL. SPOR

13.HAFTA

14 Nisan 2017 Cuma

18:15

1453 ÜSKÜDAR SPOR

MUDANYA BELEDİYESİ DİNÇ SPOR

13.HAFTA

14 Nisan 2017 Cuma

BAY

BANDIRMASPOR

13.HAFTA


 

 

 

YILDIZ ERKEKLER LİGİ 3. BÖLÜM

STATÜ 

 ANTALYA 
MANAVGAT M.AKİF ERSOY SPOR SALONU
   TAKIM LİSTESİ 

TARİH

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

HAFTA

25 Mart 2017 Cumartesi

10.00

SERİK BELEDİYESİ SK

44 05

ADIYAMAN BELEDİYESİ S.K.

9.HAFTA

25 Mart 2017 Cumartesi

12.00

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK

16 43

İZMİR KARŞIYAKA BEL. S.K.

9.HAFTA

25 Mart 2017 Cumartesi

14.00

MUĞLA KÖYCEĞİZ BEL. S.K.

25 37

MARMARA ÜNİVERSİTESİ SK

9.HAFTA

25 Mart 2017 Cumartesi

16.00

GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ S.K.

35 37

SELKA ESKİŞEHİR HENTBOL S.K

9.HAFTA

25 Mart 2017 Cumartesi

18.00

SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SK

41 28

TOKAT G.S.K.

9.HAFTA

26 Mart 2017 Pazar

09.00

SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SK

 34  36

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

10.HAFTA

26 Mart 2017 Pazar

13.00

TOKAT G.S.K.

 25  31

ANKARA HENTBOL İHTİSAS S.K.

10.HAFTA

26 Mart 2017 Pazar

15.00

SELKA ESKİŞEHİR HENTBOL S.K

 39  29

MUĞLA KÖYCEĞİZ BEL. S.K.

10.HAFTA

26 Mart 2017 Pazar

17.00

MARMARA ÜNİVERSİTESİ SK

 31  44

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK

10.HAFTA

26 Mart 2017 Pazar

19.00

İZMİR KARŞIYAKA BEL. S.K.

44 23

SERİK BELEDİYESİ SK

10.HAFTA

27 Mart 2017 Pazartesi

10.00

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

30 10

ADIYAMAN BELEDİYESİ S.K.

11.HAFTA

27 Mart 2017 Pazartesi

12.00

SERİK BELEDİYESİ SK

36 36

MARMARA ÜNİVERSİTESİ SK

11.HAFTA

27 Mart 2017 Pazartesi

14.00

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK

33 33

SELKA ESKİŞEHİR HENTBOL S.K

11.HAFTA

27 Mart 2017 Pazartesi

16.00

GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ S.K.

49 38

TOKAT G.S.K.

11.HAFTA

27 Mart 2017 Pazartesi

18.00

ANKARA HENTBOL İHTİSAS S.K.

26 26

SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SK

11.HAFTA

28 Mart 2017 Salı

10.00

SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SK

 36  44

GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ S.K.

12.HAFTA

28 Mart 2017 Salı

12.00

TOKAT G.S.K.

 39  39

MUĞLA KÖYCEĞİZ BEL. S.K.

12.HAFTA

28 Mart 2017 Salı

14.00

SELKA ESKİŞEHİR HENTBOL S.K

 30 31 

SERİK BELEDİYESİ SK

12.HAFTA

28 Mart 2017 Salı

16.00

İZMİR KARŞIYAKA BEL. S.K.

 31  08

ADIYAMAN BELEDİYESİ S.K.

12.HAFTA

28 Mart 2017 Salı

18.00

ANKARA HENTBOL İHTİSAS S.K.

 28  19

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

12.HAFTA

29 Mart 2017 Çarşamba

10.00

ADIYAMAN BELEDİYESİ S.K.

 oynanmadı

MARMARA ÜNİVERSİTESİ SK

13.HAFTA

29 Mart 2017 Çarşamba

12.00

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

 17  41

İZMİR KARŞIYAKA BEL. S.K.

13.HAFTA

29 Mart 2017 Çarşamba

14.00

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK

 51 26 

TOKAT G.S.K.

13.HAFTA

29 Mart 2017 Çarşamba

16.00

MUĞLA KÖYCEĞİZ BEL. S.K.

 oynanmadı

SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SK

13.HAFTA

28 Mart 2017 Salı

 

GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ S.K.

 29  23

ANKARA HENTBOL İHTİSAS S.K.

13.HAFTA


 


 

BAYANLAR YILDIZLAR LİGİ 2. BÖLÜM

ANKARA

BAYANLAR YILDIZLAR LİGİ STATÜSÜ                                                                                                                TAKIM LİSTESİ 

TARİH

SALON

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

13 Şubat 2017 Pazartesi

THF

09:30

1453 ÜSKÜDAR SPOR

26

31

SİVAS BELEDİYESPOR

13 Şubat 2017 Pazartesi

THF

11:15

METROPOLSPOR

38

11

POLATLI BELEDİYESİ S.K.

13 Şubat 2017 Pazartesi

THF

13:00

BANDIRMASPOR

 

 

GAZİ PASİFİK SK

13 Şubat 2017 Pazartesi

THF

14:45

ANADOLU ÜNİ. GSK

43

18

MUDANYA BLD. DİNÇ SK

13 Şubat 2017 Pazartesi

THF

16:30

YALIKAVAK BLD. SK

24

33

ELAZIĞ SYSK

13 Şubat 2017 Pazartesi

THF

18:15

PAZARSPOR

19

06

BURSAGÜCÜ GSK

13 Şubat 2017 Pazartesi

 

 

BAY

 

 

KEMALPAŞA ATA GSK

14 Şubat 2017 Salı

THF

09:30

MUDANYA BLD. DİNÇ SK

17

23

BANDIRMASPOR

14 Şubat 2017 Salı

THF

11:15

KEMALPAŞA ATA GSK

27

37

METROPOLSPOR

14 Şubat 2017 Salı

THF

13:00

POLATLI BELEDİYESİ S.K.

07

39

SİVAS BELEDİYESPOR

14 Şubat 2017 Salı

THF

14.45

PAZARSPOR

20

43

1453 ÜSKÜDAR SPOR

14 Şubat 2017 Salı

THF

16.30

BURSAGÜCÜ GSK

05

23

YALIKAVAK BLD. SK

14 Şubat 2017 Salı

THF

18:15

ELAZIĞ SYSK

26

23

ANADOLU ÜNİ. GSK

14 Şubat 2017 Salı

 

 

GAZİ PASİFİK SK

 

 

BAY

15 Şubat 2017 Çarşamba

THF

09:00

SİVAS BELEDİYESPOR

35

26

KEMALPAŞA ATA GSK

15 Şubat 2017 Çarşamba

THF

10:45

1453 ÜSKÜDAR SPOR

38

13

POLATLI BELEDİYESİ S.K.

15 Şubat 2017 Çarşamba

THF

12:30

METROPOLSPOR

42

15

GAZİ PASİFİK SK

15 Şubat 2017 Çarşamba

THF

14:15

BANDIRMASPOR

22

37

ELAZIĞ SYSK

15 Şubat 2017 Çarşamba

PROF. DR. Y.SEVİM

17:30

ANADOLU ÜNİ. GSK

44

03

BURSAGÜCÜ GSK

15 Şubat 2017 Çarşamba

PROF. DR. Y.SEVİM

19:15

YALIKAVAK BLD. SK

36

23

PAZARSPOR

15 Şubat 2017 Çarşamba

 

 

BAY

 

 

MUDANYA BLD. DİNÇ SK

16 Şubat 2017 Perşembe

THF

09:30

BURSAGÜCÜ GSK

06

19

BANDIRMASPOR

16 Şubat 2017 Perşembe

THF

11:15

GAZİ PASİFİK SK

11

42

SİVAS BELEDİYESPOR

16 Şubat 2017 Perşembe

THF

13:00

PAZARSPOR

24

64

ANADOLU ÜNİ. GSK

16 Şubat 2017 Perşembe

THF

14:45

YALIKAVAK BLD. SK

39

42

1453 ÜSKÜDAR SPOR

16 Şubat 2017 Perşembe

THF

16:30

MUDANYA BLD. DİNÇ SK

14

30

METROPOLSPOR

16 Şubat 2017 Perşembe

THF

18:15

KEMALPAŞA ATA GSK

 

 

POLATLI BELEDİYESİ S.K.

16 Şubat 2017 Perşembe

 

 

ELAZIĞ SYSK

 

 

BAY


 

 

 

YILDIZ ERKEKLER LİGİ 2. BÖLÜM

ANKARA

 YILDIZLAR LİGİ 2. BÖLÜM TALİMATI    TAKIM LİSTESİ 

TARİH

SALON

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

HAFTA

07.02.2017

THF

10.00

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

40

35

İZMİR B.BLD. GSK

5.HAFTA

07.02.2017

THF

12.00

MUĞLA KÖYCEĞİZ BEL. S.K.

22

37

SERİK BELEDİYESİ SK

5.HAFTA

 

 

 

GÜMÜŞHANE BLD. SK

 

 

BAY

5.HAFTA

07.02.2017

THF

14.00

SAKARYA B.BLD. SK

25

35

KARŞIYAKA BLD. SK

5.HAFTA

07.02.2017

THF

16.00

TOKAT G.S.K.

25

41

MARMARA ÜNİVERSİTESİ SK

5.HAFTA

 

 

 

BAY

 

 

SELKA ESKİŞEHİR HENTBOL S.K

5.HAFTA

07.02.2017

THF

18.00

ANK. HENTBOL İHTİSAS SK

29

26

ADIYAMAN BELEDİYESİ S.K.

5.HAFTA

 

 

 

BAY

 

 

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

6.HAFTA

08.02.2017

THF

10.00

SELKA ESKİŞEHİR HENTBOL S.K

42

27

TOKAT G.S.K.

6.HAFTA

08.02.2017

THF

12.00

MARMARA ÜNİVERSİTESİ SK

33

26

SAKARYA B.BLD. SK

6.HAFTA

08.02.2017

THF

14.00

KARŞIYAKA BLD. SK

28

10

ANK. HENTBOL İHTİSAS SK

6.HAFTA

08.02.2017

THF

16.00

ADIYAMAN BELEDİYESİ S.K.

30

37

GÜMÜŞHANE BLD. SK

6.HAFTA

 

 

 

BAY

 

 

MUĞLA KÖYCEĞİZ BEL. S.K.

6.HAFTA

08.02.2017

THF

18.00

SERİK BELEDİYESİ SK

44

36

İZMİR B.BLD. GSK

6.HAFTA

09.02.2017

THF

12.00

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

36

31

SERİK BELEDİYESİ SK

7.HAFTA

 

 

 

İZMİR B.BLD. GSK

 

 

BAY

7.HAFTA

09.02.2017

THF

10.00

MUĞLA KÖYCEĞİZ BEL. S.K.

34

39

ADIYAMAN BELEDİYESİ S.K.

7.HAFTA

09.02.201

                      THF

14.00

GÜMÜŞHANE BLD. SK

20

36

KARŞIYAKA BLD. SK

7.HAFTA

09.02.2017

THF

16.00

SAKARYA B.BLD. SK

23

41

SELKA ESKİŞEHİR HENTBOL S.K

7.HAFTA

 

 

 

TOKAT G.S.K.

 

 

BAY

7.HAFTA

09.02.2017

THF

18.00

ANK. HENTBOL İHTİSAS SK

34

32

MARMARA ÜNİVERSİTESİ SK

7.HAFTA

10.02.2017

THF

10.00

TOKAT G.S.K.

25

40

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

8.HAFTA

 

 

 

BAY

 

 

SAKARYA B.BLD. SK

8.HAFTA

10.02.2017

THF

12.00

SELKA ESKİŞEHİR HENTBOL S.K

33

25

ANK. HENTBOL İHTİSAS SK

8.HAFTA

10.02.2017

THF

14.00

MARMARA ÜNİVERSİTESİ SK

23

34

GÜMÜŞHANE BLD. SK

8.HAFTA

10.02.2017

THF

16.00

KARŞIYAKA BLD. SK

29

11

MUĞLA KÖYCEĞİZ BEL. S.K.

8.HAFTA

10.02.2017

THF

18.00

ADIYAMAN BELEDİYESİ S.K.

32

43

İZMİR B.BLD. GSK

8.HAFTA

 

 

 

BAY

 

 

SERİK BELEDİYESİ SK

8.HAFTA


 

 

 BAYANLAR YILDIZLAR LİGİ STATÜSÜ          TAKIM LİSTESİ    
 

BAYANLAR YILDIZLAR LİGİ 1. BÖLÜM / BURSA

TARİH

SALON

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

HAFTA

 

 

 

1453 ÜSKÜDAR SPOR

 

 

BAY

1.HAFTA

27 Aralık 2016 Salı

ATICILAR S.S.

12.00

BANDIRMASPOR

08

23

METROPOLSPOR

1.HAFTA

27 Aralık 2016 Salı

ATICILAR S.S.

14.00

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

38

50

SİVAS BELEDİYESPOR

1.HAFTA

27 Aralık 2016 Salı

ATICILAR S.S.

16.00

BURSAGÜCÜ GENÇLİK SPOR

2

28

GAZİ PASİFİK SK

1.HAFTA

27 Aralık 2016 Salı

MUDANYA S.S

13.00

MUĞLA YALIKAVAK BLD.SK

30

15

POLATLI BELEDİYESİ S.K.

1.HAFTA

27 Aralık 2016 Salı

MUDANYA S.S

15.00

PAZARSPOR

37

27

İZMİR KEMALPAŞA ATA G.S.K.

1.HAFTA

27 Aralık 2016 Salı

MUDANYA S.S

17.00

ELAZIĞ SYSK

43

11

MUDANYA BLD. DİNÇ SPOR

1.HAFTA

28 Aralık 2016 Çarşamba

MUDANYA S.S

13.00

ELAZIĞ SYSK

31

16

1453 ÜSKÜDAR SPOR

2.HAFTA

28 Aralık 2016 Çarşamba

MUDANYA S.S

15.00

MUDANYA BLD. DİNÇ SPOR

28

10

BURSAGÜCÜ GENÇLİK SPOR

2.HAFTA

28 Aralık 2016 Çarşamba

MUDANYA S.S

17.00

GAZİ PASİFİK SK

14

29

PAZARSPOR

2.HAFTA

28 Aralık 2016 Çarşamba

ATICILAR S.S.

12.00

İZMİR KEMALPAŞA ATA G.S.K.

29

30

MUĞLA YALIKAVAK BLD.SK

2.HAFTA

28 Aralık 2016 Çarşamba

ATICILAR S.S.

14.00

POLATLI BELEDİYESİ S.K.

18

37

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

2.HAFTA

28 Aralık 2016 Çarşamba

ATICILAR S.S.

16.00

SİVAS BELEDİYESPOR

37

12

BANDIRMASPOR

2.HAFTA

 

 

 

METROPOLSPOR

 

 

BAY

2.HAFTA

 

 

 

BAY

 

 

SİVAS BELEDİYESPOR

3.HAFTA

29 Aralık 2016 Perşembe

ATICILAR S.S.

12.00

1453 ÜSKÜDAR SPOR

26

39

METROPOLSPOR

3.HAFTA

29 Aralık 2016 Perşembe

ATICILAR S.S.

14.00

BANDIRMASPOR

17

12

POLATLI BELEDİYESİ S.K.

3.HAFTA

29 Aralık 2016 Perşembe

ATICILAR S.S.

16.00

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

35

35

İZMİR KEMALPAŞA ATA G.S.K.

3.HAFTA

29 Aralık 2016 Perşembe

MUDANYA S.S

13.00

MUĞLA YALIKAVAK BLD.SK

39

13

GAZİ PASİFİK SK

3.HAFTA

29 Aralık 2016 Perşembe

MUDANYA S.S

15.00

PAZARSPOR

17

26

MUDANYA BLD. DİNÇ SPOR

3.HAFTA

29 Aralık 2016 Perşembe

MUDANYA S.S

17.00

BURSAGÜCÜ GENÇLİK SPOR

5

45

ELAZIĞ SYSK

3.HAFTA

30 Aralık 2016 Cuma

MUDANYA S.S

13.00

ELAZIĞ SYSK

48

21

PAZARSPOR

4.HAFTA

30 Aralık 2016 Cuma

MUDANYA S.S

15.00

MUDANYA BLD. DİNÇ SPOR

26

37

MUĞLA YALIKAVAK BLD.SK

4.HAFTA

30 Aralık 2016 Cuma

MUDANYA S.S

17.00

GAZİ PASİFİK SK

12

42

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

4.HAFTA

30 Aralık 2016 Cuma

ATICILAR S.S.

12.00

BURSAGÜCÜ GENÇLİK SPOR

07

52

1453 ÜSKÜDAR SPOR

4.HAFTA

30 Aralık 2016 Cuma

ATICILAR S.S.

14.00

İZMİR KEMALPAŞA ATA G.S.K.

30

10

BANDIRMASPOR

4.HAFTA

30 Aralık 2016 Cuma

ATICILAR S.S.

16.00

SİVAS BELEDİYESPOR

27

29

METROPOLSPOR

4.HAFTA

 

 

 

POLATLI BELEDİYESİ S.K.

 

 

BAY

4.HAFTA


 

 

 ERKEKLER YILDIZLAR LİGİ STATÜSÜ          TAKIM LİSTESİ    
     

TARİH

SALON

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

HAFTA

12 Aralık 2016

PROF. DR.Y. SEVİM

14.00

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

37

42

GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ S.K.

1.HAFTA

12 Aralık 2016

PROF .DR.Y. SEVİM

16.00

ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK

30

18

MUĞLA KÖYCEĞİZ BEL. S.K.

1.HAFTA

12 Aralık 2016

THF

11.00

SAKARYA B. BLD. SK

32

40

İZMİR B. BLD. GSK

1.HAFTA

12 Aralık 2016

THF

13.00

TOKAT G.S.K.

23

49

SERİK BELEDİYESİ SK

1.HAFTA

12 Aralık 2016



BAY



AKÇAABAT TÜTÜN S.K.

1.HAFTA

12 Aralık 2016

THF

15.00

SELKA ESKİŞEHİR HENTBOL S.K

35

24

ADIYAMAN BELEDİYESİ S.K.

1.HAFTA

12 Aralık 2016

THF

17.00

MARMARA ÜNİVERSİTESİ SK

19

40

KARŞIYAKA BLD. SK

1.HAFTA

13 Aralık 2016

PROF. DR.Y. SEVİM

14.00

MARMARA ÜNİVERSİTESİ SK

36

29

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

2.HAFTA

13 Aralık 2016

PROF. DR.Y. SEVİM

16.00

KARŞIYAKA BLD. SK

37

22

SELKA ESKİŞEHİR HENTBOL S.K

2.HAFTA

13 Aralık 2016



ADIYAMAN BELEDİYESİ S.K.



BAY

2.HAFTA

13 Aralık 2016

THF

11.00

AKÇAABAT TÜTÜN S.K.

44

21

TOKAT G.S.K.

2.HAFTA

13 Aralık 2016

THF

13.00

SERİK BELEDİYESİ SK

43

30

SAKARYA B. BLD. SK

2.HAFTA

13 Aralık 2016

THF

15.00

İZMİR B. BLD. GSK

29

26

ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK

2.HAFTA

13 Aralık 2016

THF

17.00

MUĞLA KÖYCEĞİZ BEL. S.K.

12

39

GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ S.K.

2.HAFTA

14 Aralık 2016

PROF. DR.Y. SEVİM

14.00

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

28

18

MUĞLA KÖYCEĞİZ BEL. S.K.

3.HAFTA

14 Aralık 2016

PROF. DR.Y. SEVİM

16.00

GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ S.K.

42

41

İZMİR B. BLD. GSK

3.HAFTA

14 Aralık 2016

THF

11.00

ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK

20

24

SERİK BELEDİYESİ SK

3.HAFTA

14 Aralık 2016

THF

13.00

SAKARYA B. BLD. SK

25

32

AKÇAABAT TÜTÜN S.K.

3.HAFTA

14 Aralık 2016

THF

15.00

TOKAT G.S.K.

26

37

ADIYAMAN BELEDİYESİ S.K.

3.HAFTA

14 Aralık 2016



BAY



KARŞIYAKA BLD. SK

3.HAFTA

14 Aralık 2016

THF

17.00

SELKA ESKİŞEHİR HENTBOL S.K

32

28

MARMARA ÜNİVERSİTESİ SK

3.HAFTA

15 Aralık 2016

PROF. DR.Y. SEVİM

12.00

İZMİR B. BLD. GSK

33

12

MUĞLA KÖYCEĞİZ BEL. S.K.

4.HAFTA

15 Aralık 2016

PROF. DR.Y. SEVİM

14.00

SELKA ESKİŞEHİR HENTBOL S.K

28

34

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

4.HAFTA

15 Aralık 2016

THF

11.00

KARŞIYAKA BLD. SK

56

10

TOKAT G.S.K.

4.HAFTA

15 Aralık 2016

PROF. DR.Y. SEVİM

10.00

ADIYAMAN BELEDİYESİ S.K.

26

19

SAKARYA B. BLD. SK

4.HAFTA

15 Aralık 2016

THF

15.00

AKÇAABAT TÜTÜN S.K.

16

16

ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK

4.HAFTA

15 Aralık 2016

THF

13.00

SERİK BELEDİYESİ SK

32

26

GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ S.K.

4.HAFTA

15 Aralık 2016



MARMARA ÜNİVERSİTESİ SK



BAY

4.HAFTA

 

Sponsorlarımız